Reznowx'in Günlüğü [EMİNÖNÜ]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Reznowx'in Günlüğü [EMİNÖNÜ]

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII »

1.8.2017
Merhabalar hadi bakalım ilk adımı atıyorum :D
Malum 49 Level Olduk Fiziksel olmaya karar verdim. Elektriğe Şuanlık ihtiyacım olmadıgını düşündüğüm için Ceketim Elektrikti Klanda Fiziksel Ceket yansıttı İhtiyaci olan var mı diye elektrik yerine hiç yoktan bunu kullanmak daha iyidir hemen bu arkadaşın nazikliğini ss aldım kendisine teşekkür ederek o ruh taşına doğru ben ise arkamdaki kapıya doğru yöneldim.
Resim
Meteor Bölgesine giderken bir kaç arz ile karşılaştım bana saldırıyorlardı amansızca şifaci zehirliyor savaşcı ise dikkat atıp oturuyordu :D aramızda şöyle güzel bir diyalog geçti kendisiyle Eğer bunu okuyorsan seninle tanışmak isterim dostum çok cana yakın birisine benziyorsun
Resim
Burada ise Solucan Görevime Adam aradığım vakit. Tam olarak 2 saat 15 Süre Zarfından Sonra bir adam oyuna girdi ve khaos görevi oldugunu söyledi ben dedim adam bulabilirsen helal olsun herkes bir şeylerle uğraşıyor Khaosa hemen adam buldu demiştim eğer adam lazimsa geleyimde görevimin eksik oldugunu unuttum neyse rezil olmadık Pluslu oldugu için rahat Topluyordu Bana Yardım edebileceğini söyledi Neden Olmasın :) Kabul Ettim ve Solucanı Kestik Bunu Okuyorsan bu arada Teşekkürlerimi Belirtirim Sana :)
Resim
Solucan Görevinden Sonra İpek ve Latex görevi başladı bunda ise yarım saat sonra falan satan birisini buldum lakin benim bütçemden fazla bir miktar istedi Bütçemi söyleyip üstüne bir adet iksir versem olur mu dedim. Ve Onun Verdiği Cevap Kardeşim Buradaysan Eğer Sendende çok Teşekkür Ederim Üslupun Çok Güzel
Resim

Burada Açıklanılacak çok bir şey yok gibi İpek ve Latex Görevinden Sonraki Görev 10 dakika süre oldugu için Telaşlanmıştım açıkcası :D
Resim

Buda Aleyna Tilki Göndermesi olsun.
Resim

Kenan Amcanın Bana Vermiş Olduğu En İhtiyacim olan şey.
Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Son Olarak ise Buradaki Arkadaşa Allah Sabır Versin Savaşcılar Bölgelere Giremez diye bir kural mı var yoksa ben mi bilmiyorum Anlamadim gitti Klandan ise Başkalarına Bulaşarak Onlar Hakkında Yaptıklarını Kısıtlamaya Çalışıyor. Oysa Çemberlitaşta Savaşcılara Düşen Vazife Büyük.
Resim
-----
Son Olarakta Bir Fikrinizi Almak İstedim Erkan diye bir Arkadaşım bölge atmam için m1ini verecek. Kıyo asa üreteceğim zaten. Sizce Kıyo asa Yükseltmelimiyim Yoksa Yükseltmeden girip Trans asa düşürdüğümde ona mı + basmalıyım ?
? Fikirleriniz Neler bir kaç kişiden Görüşlerini Öğrendim sizde belirtirseniz Sevinirim...

Resim
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Kıyamete Salla Gitsin Zira Transförmatör Asa oyle kolay dusen bır asa değil :)
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

romendiyojen yazdı: 01 Ağu 2017 23:26 Kıyamete Salla Gitsin Zira Transförmatör Asa oyle kolay dusen bır asa değil :)
Şimdi bide kıyoya + bastıktan sonra falan düşüyormuş :DD
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Oraya bir Kıyamet Asa basmanızı rica edeceğim. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Retaliation yazdı: 02 Ağu 2017 14:11 Oraya bir Kıyamet Asa basmanızı rica edeceğim. :)
hahaha :))) Bir Kıyamet Asa Yaklaşıyor Efendim: D
Resim
Resim
Reznowx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Reznowx »

Bu Hesapla yazıyorum Ufak bir tartışmadan dolayı. Diğer hesabim 1 günlük Yorum Yapmaktan Mahrum kaldım :D Ve Günümün Çoğu Adam aramakla geçtigi için çok fazla bügünlük bir şey yok :/

2.8.2017

Görevlerime adam bulamayınca oyuna Arkadaşım gelmişti Full karakterleri oldugunu söyledi ikimizin görevleri eşitti bizde yapmaya karar verdik Şifacisina Abisi Geçti Görevleri yapmaya başladık

Resim

Bunlar ise Görev Ödülleri

Resim

Resim

Ve Burdada Öyle Ben Dev Komodo Görevini almaya giderken bu arkadaşta yanımdan geçiyordu hangi erg diye mesaj atti ben anlamadim tabi. biraz detaylı şekilde konuştuk Sancak Sunucusunda eskiden ergx diye başlayan bi Loncaları varmış oradan açıldı biraz muhabbet sağolsun görevlere yardim edebileceğini söyledi Teşekkür Ederim Dostum :)

Resim

----AHİEVRAN :)----

N E F E S L E N D İ N

Resim

Ahievran'dan Bir Ricada Bulundum Etkinlikten Sonra benimle özel olarak Fotoğraf Çekilmesi için. Çok Sağol Buradan Ahievran Bey :) Benimle Kişisel olarak fotoğraf çekildiğin için Çok Mutlu oldum Sağolsun Kırmadı beni

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Şu Ergx işimiz iyi olabilirdi ancak dediğin gibi yapamadık. Umarım başka bir zamanda tekrar denemek dileğiyle. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Retaliation yazdı: 03 Ağu 2017 15:38 Şu Ergx işimiz iyi olabilirdi ancak dediğin gibi yapamadık. Umarım başka bir zamanda tekrar denemek dileğiyle. :)
İnşallah :D
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

3.8.2017

Selam günlük bügün Fotoğraf atmayi isterdim fakat Görevlerime 4.5 saat adam beklemekten başka hiç birşey yapmadim eğer birisini bulabilirsem atacağım veya yarın.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
92Gner
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Merkez Tehlike

Mesaj gönderen 92Gner »