Kuklacı

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Xxpromanxx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Kuklacı

Mesaj gönderen Xxpromanxx »

Merhabalar öncelikle herkese,
Ben Xxpromanxx, ismim Eren.
Daha önce kıyamet günlükleri ile ilgili bir konu açmıştım fakat sıfırdan temiz bir sayfa açıp gerçekten bu sayfadan devam etmek istiyorum.
Çok uzatmadan başlıyayım.

Resim

Bugün günüm pek iyi geçti diyemem.Sebebi ise çok eski olmasada eski bir arkadaşın bana 'Hırsız' Niteliğinde iftiralar atması.
Ben de dayanamadım biraz klana vurdum, rahatsız olan arkadaşlardan tekrardan özür diliyor, ve haklarını helal etmelerini istiyorum.
Gördüğünüz gibi karakterim böyle, Y2 Tılsımım, 14 Milyon Param, 6 Adet Salgım ve 1'de Safranım var.
Buradan ilk hedefim Büyü Bozma III Tılsımına Selamlar ':)

Neyse ben başlıyayım,
Maceraya holün başından başlıyorum, fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi işporta için 1 kasa boş yer bıraktım ama yaklaşık olarak :yum:

Resim

Şimdi Maceraya Hazırdım :upside_down_face:

Resim

Sadece kesiyordum :relaxed:

Resim

İlk yeşim taşı mı da çektim bu arada Jadeit beklerken her zamanki gibi =)

Resim

Eninde sonunda ocağa vardım, fakat işporta için sadece zırh ve silahları aldığım için pek bir birikim yapamadım,

Resim

Bu bölümlük biraz kısa oldu, tüm resimleri ve yazıları inceleyip okuyan arkadaşlardan Allah Razı olsun,İlk bölüm, anlayışlı olursanız sevinirim =)

Aslında günün başında başlasam daha iyi olurdu, ama şimdi aklıma geldi; "Neden oyun oynarken bir yandan da günlük tutmayayım?"

Resim

Tarih 27 Temmuz, 2017 Perşembe...
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Re: Kuklacı

Mesaj gönderen Seven »

Günlüğün hayırlı olsun istediğin tılsıma en kısa sürede kavuşmanı temenni ederim. Ekran fotosu alırken painte ihtiyacın yok ama pencere modunda ihtiyaç varmı orasından emin değilim işte.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Kuklacı

Mesaj gönderen Retaliation »

Günlüğün hayırlı olsun, umarım en kısa sürede hedeflerine ulaşırsın.
Resim