Zekhan'ın Günlüğü [Eminönü]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Re: Zekhan'ın Günlüğü [Eminönü]

Mesaj gönderen Seven »

Günlüğün hayırlı olsun. Takipdeyim.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

Seven yazdı: 22 Tem 2017 18:27 Günlüğün hayırlı olsun. Takipdeyim.
Teşekkürler :relaxed:
  • Eminönü: Yigas, Zekhan, Poohdini, Jacque
  • Beyazköşk: Crimzon, Shekinah, Robyn
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Companions

Mesaj gönderen Dawnguard »

Hiç bozma, şahane :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

Dawnguard yazdı: 22 Tem 2017 22:00 Hiç bozma, şahane :)
Teşekkür ederim :blush:
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

Dün tılsımsız bir büyücü olarak şansa Çemberlitaş Bölgesi'ne adımımı attım. Gün içerisinde YouTube'dan hem savaşçı için hem de büyücü için rehberleri izleyerek de neler yapacağımı öğrenmiş, aklıma kazımıştım.

Resim

Ama unuttuğum bir şey vardı o da Çemberlitaş'a girmek için göreve ihtiyacım olduğuydu. Ve fark ettim ki santral girişinden içeri giremiyorum... Tüm gruptan burada tekrardan özür diliyorum. Sağ olsunlar çok anlayışlı çıktılar ki oyunun bu döneminde 'anlayışla' karşılanmak insanı ister istemez şaşırtıyor, grupta kalmama karar verdiler ve o şekilde devam edildi.
Santral girişinden bile girmeden Çemberlitaş'tan madalyalarımı almış bulundum :grin:

Resim

Böyle bir hatadan sonra Poohdini'ye cezanın kesilmesi gerekiyordu, yeraltına sürdüm kendisini, Çemberlitaş onun neyine :upside_down_face: Bu sırada da HAREZMŞAH isimli nefer, aynı zamanda loncadaşım, günlüğümle ilgili fikirlerini benimle paylaştı, çok da hoşuma gitti :relaxed: Teşekkürler HAREZMŞAH!

Resim

Benim aklım nerelerde, nasıl Çemberlitaş'ta böyle bir hata yaparım diyerekten Necmi ile sohbet etmeye gittim.
Hatamın öncesinde de sonrasında da yeraltında olduğumu, şu sıralar oralarda vakit geçirdiğimi söyledim. Raftan hemen bir kitap uzattı, kuantum biyoloji. Biraz okuduktan sonra güneş ışığın insan vücuduna ve beynine etkisini öğrendim. Herhalde yeraltında fazla zaman geçirmiştim. Ver elini Eminönü.

Resim

15-20 dakikadan sonra serotonin, dopamin ve D vitamin'i değişikliklerini vücudumda tamamen hissetmeye başladım. Dönüp Necmi'ye teşekkür edecektim ki biraz sinirli gördüm, hazır kendime gelmişken hiç bulaşmak istemedim ve günü bu mutlu halimle sonlandırmaya karar verdim *)
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Companions

Mesaj gönderen Dawnguard »

Madalyaların hayırlı olsun, umarım yakında sadece madalya görmezsin çantanda. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

Dawnguard yazdı: 23 Tem 2017 22:26 Madalyaların hayırlı olsun, umarım yakında sadece madalya görmezsin çantanda. :)
Aslında düşmediğine sevindim, haksız kazanç olacaktı :grin: umarım bir sonrakilerde bir şeyler görürüm :upside_down_face:
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

Tılsımsız bir büyücü olarak Çemberlitaş'a girme şansını yakaladım. Poohdini daha önce kuvvetli neferlerin rehberlerini izlemişti ama uygulamalı olarak ilk deneyimiydi. Başta her şey iyi gidiyordu ama sonradan makinelerin yere yaptığı kırmızı şeye çok öldü ':) gözlükten olmalıydı, rengi algılayamıyordu çünkü gözlük ışığı engelliyordu. Belki bir diğer sebebi de uzun süredir aynı renge bakıyor olmasıydı. Dolayısıyla o içerikteki rengi algılayan reseptörleri yorulmuştu, diğer iki reseptörü daha çok çalışmak zorundaydı... Öyle ya da böyle ilk kez tüm bölgeyi tamamlamış bulunduk, tüm gruba hem sabrından hem de davetlerinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda Çemberlitaş keyfini bana tattırdıkları için ayrıca teşekkür ediyorum, vaktin nasıl geçtiğini anlayamadım :relaxed: İşte anılar;

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Madalyalarımı ve reçetelerimi de aldım, şaheser eşya maalesef düşmedi. Poohdini depresyona girdi ve kendini yeraltına attı... Dilinde de bu şarkı: 'olmadı'

En son ABERTHOL tarafından 25 Tem 2017 19:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Video linki düzeltildi.
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

Bi' de lütfen biri bana nasıl önizlemeli youtube linki ekleyebileceğimi söyleyebilir mi? :blush: Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Yafp yazdı: 25 Tem 2017 07:15 Bi' de lütfen biri bana nasıl önizlemeli youtube linki ekleyebileceğimi söyleyebilir mi? :blush: Teşekkürler.
https://youtu.be/ZRK3UUXIJxc

Telefondan yardımcı oluyorum şuanda youtube/ kısmından öncekileri siliyorsun.

ZRK3UUXIJxc

Bu hale getiriyorsun. Kırptığın bu linki seçip yukarıdaki youtube yazan butona tıklıyorsun.

[YouTube] kırptığını buraya yerleştiriyorsun [/YouTube] belli olsun diye renkli yazdım normalde renk katmıyoruz.

Aynı işlem bilgisayar içinde geçerli. = dahil siliyorsun Veya youtubeden kopyalarken
(watch?v = yazıyor = den sonraki bölümü kopyalayıp yapıştırıp youtube butonuna tıklıyorsun.)
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim