Zekhan'ın Günlüğü [Eminönü]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Re: Zekhan'ın Günlüğü [Eminönü]

Mesaj gönderen Yafp »

Seven yazdı: 25 Tem 2017 09:11
Yafp yazdı: 25 Tem 2017 07:15 Bi' de lütfen biri bana nasıl önizlemeli youtube linki ekleyebileceğimi söyleyebilir mi? :blush: Teşekkürler.
https://youtu.be/ZRK3UUXIJxc

Telefondan yardımcı oluyorum şuanda youtube/ kısmından öncekileri siliyorsun.

ZRK3UUXIJxc

Bu hale getiriyorsun. Kırptığın bu linki seçip yukarıdaki youtube yazan butona tıklıyorsun.

[YouTube] kırptığını buraya yerleştiriyorsun [/YouTube] belli olsun diye renkli yazdım normalde renk katmıyoruz.

Aynı işlem bilgisayar içinde geçerli. = dahil siliyorsun Veya youtubeden kopyalarken
(watch?v = yazıyor = den sonraki bölümü kopyalayıp yapıştırıp youtube butonuna tıklıyorsun.)
Tamamdir, cok tesekkur ettim :blush:
  • Eminönü: Yigas, Zekhan, Poohdini, Jacque
  • Beyazköşk: Crimzon, Shekinah, Robyn
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

Topkapı'da uyandıktan sonra elimi yüzümü yıkadım. Ayna çok yukarıdaydı, boyum yetmediğinden gözümde çapak kalmış mı kalmamış mı bakamadım ama pek önemi yok, nasıl olsa gözlük takıyorum :yum:

Resim

Ardından biraz çimende dolaştım, iyi de geldi diyebilirim :relaxed:

Resim

Aklımda bir balyoz üretimi olduğundan daha önce bahsetmiştim. Materyallerini yavaş yavaş toplamaya karar verdim fakat önce 'birdakikaafkyim' sonra yeni loncadaşım 'DawnGuard' ardından 'ANTMAN' ve ardından da 'Academy of Utopia' loncası yardımcı olunca pek de uzun sürmedi materyalleri toplamam...

Resim

Demirci Rüstem'e söz verdiğimi biliyorum, tam da önündeydim, fakat bu masraflı ve ciddi bir işlem... Bu sebeple bir de Dilek'e uğramak istedim. Gidince gördüklerime inanamadım. Isıl işlemi yağ yerine su ile yapıyordu galiba... Bunun ciddi bir risk olduğunu ve silah üzerinde çatlamalara sebep verebileceğini biliyordum, bu çatlamalardan ötürü klan savaşında silahım kırılırsa bedelini çok ağır ödeyebilirim diye düşündüm. Şöyle biraz inceledikten sonra hem bu riski almak istemediğime hem de Rüstem'in tecrübesine güvenerek seçimimi ondan yana kullanmaya karar verdim. Yine de biraz beklemekte yarar var, pişman olacağım bir şey de yapmak istemiyorum :relaxed:

Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Yafp yazdı: 28 Tem 2017 20:11 Aklımda bir balyoz üretimi olduğundan daha önce bahsetmiştim. Materyallerini yavaş yavaş toplamaya karar verdim fakat önce 'birdakikaafkyim' sonra yeni loncadaşım 'DawnGuard' ardından 'ANTMAN' ve ardından da 'Academy of Utopia' loncası yardımcı olunca pek de uzun sürmedi materyalleri toplamam...

Resim
Balyoz ve diğer üretimlerin için bana ulaşabilirsin.
Resim
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

TOLGA yazdı: 29 Tem 2017 13:08
Yafp yazdı: 28 Tem 2017 20:11 Aklımda bir balyoz üretimi olduğundan daha önce bahsetmiştim. Materyallerini yavaş yavaş toplamaya karar verdim fakat önce 'birdakikaafkyim' sonra yeni loncadaşım 'DawnGuard' ardından 'ANTMAN' ve ardından da 'Academy of Utopia' loncası yardımcı olunca pek de uzun sürmedi materyalleri toplamam...

Resim
Balyoz ve diğer üretimlerin için bana ulaşabilirsin.
Çok teşekkür ederim ilginize :relaxed:
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

Resim

Bir süredir bir şeyler ekleyemedim günlüğe, hikaye bazlı ilerlemek istiyorum fakat sürekli aklıma bir şey gelmiyor :) Karakterlerimin son hali bu şekilde :yum:

Çemberlitaş'ı elimden geldiğince Zekhan ile ziyaret ediyorum, 3-4 gün önce girmeye başladım ve girmeye başlayınca işin eşyalarda değil oyuncularda olduğunu bugün iki kere daha fark ettim... Zekhan'ın Çemberlitaş ganimetleri:
Bıçak Sırtı Ceket, Pantolon ve Zırh
Hidra Nefesi Ceket ve Pantolon
Taş Kanat Eldiven ve Zırh

Aynı zamanda balyozu da ürettim, şu an için en çok önem verdiklerim Taş Kanat Balta, Taş Kanat Ceket, Bıçak Sırtı Eldiven ve Bıçak Sırtı Kılıç. Bu eksiklerimi de en yakın zamanda tamamlamayı umuyorum :upside_down_face:

Poohdini de Meteorit 1 tılsımı ile ziyaret ediyor Çemberlitaş'ı fakat şimdilik düşen tek şey Transformatör Ayakkabı oldu. O yüzden biraz Zekhan'a yöneldim O:-)

Tabii, yeni loncadaşlarımla çok keyifli vakit geçiriyorum, birisini günlükten tanıyorsunuz: Tracey :blush: diğerini de yine aynı günlüğü okuduysanız tanıyorsunuz: SubTorch :upside_down_face:

Resim

Loncadaşlarımla oynamanın keyfine vardığımdan beri onlar olmadan girmeyi pek istemiyorum :relaxed: Şimdilik Lodos klanında yer alıyoruz fakat sonradan Arz olma gibi bir düşüncemiz mevcut, bakalım neler olacak :relaxed: :relaxed:
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Günlüğünüze göz gezdiriyorum ve güzel ilerliyorsunuz O:-)

Fotoğraftaki sağ tarafdaki savaşcının duruşu güldürdü :blush:
Resim
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

SPIEGLEIN yazdı: 04 Ağu 2017 07:34 Günlüğünüze göz gezdiriyorum ve güzel ilerliyorsunuz O:-)

Fotoğraftaki sağ tarafdaki savaşcının duruşu güldürdü :blush:
Teşekkürler :relaxed: Evet, kendisi de yazdı bana >:)
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

Bu akşam Zekhan ile bir kere Gaffar'a gittim, çok uzun sürdü ve bende olan eşyalar düştü maalesef :upside_down_face: Sancağa doğru giderken ortadaki madeni çektim ve ilk defa şelit çıktı. Ardından sancaktaki madeni de çektim ve durum şaşırtıcıydı :)

Resim

Sonrasında Poohdini ile iki el Çemberlitaş'a girdim. Sadece madalya düştü... Büyücü dizmenin zorluğunu şimdi anlayabiliyorum. İşin iyi kısmı grup 'klasik gececi' gruptu diyebilirim. Seri ve keyifliydi :relaxed: Önümüzdeki haftadan itibaren bu saatlere kalmak istemiyorum ama gün içerisinde böyle gruplara denk gelemiyorum nedense :upside_down_face:

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
mazlumcgdem
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen mazlumcgdem »

Zırhın Hayırlı olsun 😃
Yafp yazdı: 04 Ağu 2017 01:03 Resim

Bir süredir bir şeyler ekleyemedim günlüğe, hikaye bazlı ilerlemek istiyorum fakat sürekli aklıma bir şey gelmiyor :) Karakterlerimin son hali bu şekilde :yum:

Çemberlitaş'ı elimden geldiğince Zekhan ile ziyaret ediyorum, 3-4 gün önce girmeye başladım ve girmeye başlayınca işin eşyalarda değil oyuncularda olduğunu bugün iki kere daha fark ettim... Zekhan'ın Çemberlitaş ganimetleri:
Bıçak Sırtı Ceket, Pantolon ve Zırh
Hidra Nefesi Ceket ve Pantolon
Taş Kanat Eldiven ve Zırh

Aynı zamanda balyozu da ürettim, şu an için en çok önem verdiklerim Taş Kanat Balta, Taş Kanat Ceket, Bıçak Sırtı Eldiven ve Bıçak Sırtı Kılıç. Bu eksiklerimi de en yakın zamanda tamamlamayı umuyorum :upside_down_face:

Poohdini de Meteorit 1 tılsımı ile ziyaret ediyor Çemberlitaş'ı fakat şimdilik düşen tek şey Transformatör Ayakkabı oldu. O yüzden biraz Zekhan'a yöneldim O:-)

Tabii, yeni loncadaşlarımla çok keyifli vakit geçiriyorum, birisini günlükten tanıyorsunuz: Tracey :blush: diğerini de yine aynı günlüğü okuduysanız tanıyorsunuz: SubTorch :upside_down_face:

Resim

Loncadaşlarımla oynamanın keyfine vardığımdan beri onlar olmadan girmeyi pek istemiyorum :relaxed: Şimdilik Lodos klanında yer alıyoruz fakat sonradan Arz olma gibi bir düşüncemiz mevcut, bakalım neler olacak :relaxed: :relaxed:
DrBuLuT«Eminönü»

Resim
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

mazlumcgdem yazdı: 06 Ağu 2017 02:58 Zırhın Hayırlı olsun 😃
Teşekkürler :relaxed: :relaxed: