Zekhan'ın Günlüğü [Eminönü]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Re: Zekhan'ın Günlüğü [Eminönü]

Mesaj gönderen Yafp »

Geçtiğimiz günü Zekhan ile sıklıkla Çemberlitaş'ı ziyaret ederek geçirdim. Makineleri aynı düzende sürekli çivilerine ayırdık :upside_down_face: Her seferinde 4+1+1 şeklinde girmemize rağmen Senatorlider ile 3+2+1 şeklinde girdik ve olayın tekrar işi bilmekle alakalı olduğunu anladım... Çok da keyifliydi :blush: Bıçak Sırtı Eldiven de artık kasamda. Artık istediklerim Taş Kanat Ceket ve Bıçak Sırtı Kılıç, o kadar :blush: Bunları da tamamladıktan sonra yine hikaye bazlı devam etmeye çalışacağım :relaxed:

Resim

Resim

Resim
  • Eminönü: Yigas, Zekhan, Poohdini, Jacque
  • Beyazköşk: Crimzon, Shekinah, Robyn
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

:) arkadaş söz etmişti begrenzt 3.2.1 girdik diye ':) dedim çok eskide kaldı bide 2 şifa görünce :))) kendisine atayım fotoyu
Resim
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Companions

Mesaj gönderen Dawnguard »

SPIEGLEIN yazdı: 07 Ağu 2017 12:46 :) arkadaş söz etmişti begrenzt 3.2.1 girdik diye ':) dedim çok eskide kaldı bide 2 şifa görünce :))) kendisine atayım fotoyu
Şu aralar o kadar fazla kolsuz oyuncu görüyorumki.O grupta bende vardım ve inan full tılsımlı 4 1 1 gruplardan daha rahat döndük bölgeyi.İnsanlar parayı basıp full hesap alıyorlar, semihayı ayırmadan gaffar kesmeyi bilmiyorlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Dawnguard yazdı: 07 Ağu 2017 14:22
SPIEGLEIN yazdı: 07 Ağu 2017 12:46 :) arkadaş söz etmişti begrenzt 3.2.1 girdik diye ':) dedim çok eskide kaldı bide 2 şifa görünce :))) kendisine atayım fotoyu
Şu aralar o kadar fazla kolsuz oyuncu görüyorumki.O grupta bende vardım ve inan full tılsımlı 4 1 1 gruplardan daha rahat döndük bölgeyi.İnsanlar parayı basıp full hesap alıyorlar, semihayı ayırmadan gaffar kesmeyi bilmiyorlar.
Arkadaşım o gruptadı söyledi :) eski oyuncular kalmadı maalesef. Kimse ilk kesim zamanlarını elek buz zamanları bb ci aradığımız zamanları kimse hatırlamaz.
Resim
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

Bugün Zekhan ile yine Çemberlitaş ziyaretlerindeydik ve çok da keyifli geçti. İstediğim eşyayı sonunda aldım,
son olarak Bıçak Sırtı Kılıç bekliyorum :yum:

Resim

Ceketi alınca Mısır Çarşısı'nda şöyle bir gezeyim dedim, ceket Fahri Bey'in de dikkatini çekti tabii... Kıskandı biraz galiba...

Resim

Sonra da Poohdini ile biraz Büyük Hol'de vakit geçirdim, güzel bir eşya da düşürdüm diyebilirim :yum:

Resim

Bakalım bugün neler yapacağız
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

Resim

Poohdini ile girdiğim Çemberlitaş Bölgesi'nde başımdan geçen olay: %50 canda kalan Semiha ayı ile içeride ':)

Resim

Loncadaşım yapıyor, bi' de ben deneyeyim dedim ve tabanca ile Semiha içeride >:)

Resim

Gaffar Bey'e gelene kadar yorulmuşuz, başlamadan dinlenelim dedik :upside_down_face:

Günün sonunda yine elde Bıçak Sırtı Kılıç yok... Ganimeti bir alsam... artık Zekhan'la ofansif savaşçı olarak kıyamete göğüs germek istiyorum... Çünkü, grubumuzun yeni üyesi: Crimzon

Resim

Resim

Resim

Crimzon biraz şanslı, ilk girişinde MA, sonrasında da Evo. ve Işık Hanım Kolye ile güzel bir başlangıç yaptı :relaxed:

Bunlar da gün içerisinde loncadaşım Americangun'ın yardımlarıyla başarıyla sonuçlandırdığım görevler:

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Xxpromanxx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Xxpromanxx »

Merakla devamını bekliyoruz, günlüğünü takipteyim, yeni karakterin hayırlı olsun. :grin:
"Hayat felsefem İslam'dır.İslamın izini süren her birey başarıya ulaşır..."
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

Xxpromanxx yazdı: 16 Ağu 2017 14:42 Merakla devamını bekliyoruz, günlüğünü takipteyim, yeni karakterin hayırlı olsun. :grin:
Teşekkürler, devamı gelecek kesinlikle :relaxed:
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

İki veya üç kere art arda, hızlı hızlı Çemberlitaş'a gittikten sonra Gaffar Bey kılıç yerine buyur sana reçete dedi.
Ben de peki dedim ve loncadaşım DawnGuard ile başladık materyal toplamaya. Materyallerin büyük kısmını satın aldıktan sonra DawnGuard Eminönü'ne saklandı ve son materyalleri alıp üretmem için onu bulmam gerektiğini söyledi... E tabii yardım istedim,
Heisenberg'le birlikte arayışa başladık :)

Resim

Oyunda karakterimin cinsiyeti kadın olmasına rağmen fiziksel dünyada erkek olduğumdan bir tık daha gelişmiş uzamsal muhakemem ve DawnGuard'ın ipuçlarını birleştirerek yerini bulmayı başardım :upside_down_face:

Resim

Resim

Resim

Artık Zekhan tam anlamıyla bir ofanstı :yum: dolayısıyla ufak bir turnuvaya hayır diyemezdim. Önce DawnGuard'ı ardından da Heisenberg'ü balyozumun kontrolünü iyi sağlayıp sağlam bir şekilde savurarak yere sermeyi başardım. Demirci Rüstem'e uğrayıp balyozun ağırlık merkezi ve sapı için teşekkür edeceğim, gitmişken de yeni silahıma bir göz atmasını isteyebilirim :relaxed: Bu arada keserken dinozor iksirimi de eksik etmedim >:)

Resim

Lodos kalede biraz keyfi bir şekilde zar attıktan sonra, gerçek hayattaki özgüven eksikliğini oyunda kapatmak isteyen bir Arz arkadaşın yazdıklarını göstermek hem bu günlüğün gidişatına uymayacağından hem de benim hoşuma gitmeyeceğinden ekran görüntülerini koymak istemedim; hem kestiğimde hem de kesildiğimde bir şey demememe rağmen oyun kalitemi etkileyen arkadaşlar olduğundan 'söyle' kanalını kapatmayı da düşünmüyor değilim. Bu arkadaşlar yüzünden de galiba Arz olmayacağım, bakalım :relaxed: :relaxed:

Her neyse, zardan sonra da biraz eğlenmeye karar verdik:

Resim

Resim

Tam ekran görüntüsünü alacakken bir muhafız canlandı ve DawnGuard'ın sadece nefes almaya yetecek kadar enerjisini bıraktı >:)

Resim

Aynısını Sivri Ada'da da yaptıktan sonra güne noktayı koyduk.

Resim

Resim

Crimzon için yaptığım hazırlıkları da yarından itibaren eklemeye başlayacağım :relaxed:
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

Resim

Geçtiğimiz günlerde loncadaşım ile biraz Eminönü'nde savaşmak istemiştik. Başka iki kişi devam ederken sonradan böyle bir grup oluşturduk ve Arz sancağına doğru yola çıktık.

Resim

Arz sancağında her şey iyi gidiyor işi biraz abarttık... Arzlar da sayıca artmıştı, bize de birkaç kişi gelmeye başladı.

Resim

Resim

Sonrasını ekran görüntülerinin anlatmasını istiyorum çünkü aynı eski günlerdeki gibi bir savaş mevcuttu.
Arzlar işi daha iyi biliyorlardı ve bizi kalemize kadar sıkıştırdılar...

Resim

Resim

Resim

O günü öyle geçirdikten sonra Crimzon'ı bir şekilde Çemberlitaş'a hazır hale getirdik. Başladık Çemberlitaş seferlerine :relaxed:

Resim

Zekhan'a bir türlü düşmek bilmeyen Bıçak Sırtı Kılıç, Crimzon'ın ilk(ikinci de olabilir tam hatırlayamadım)
Çemberlitaş seferinde eline geçti.

Resim

Resim

Resim

Fakat hiçbir şekilde istediğim Taş Kanat ceket ve pantolon düşmeyince biraz motivasyon düşüşü oldu :upside_down_face: sonrasında istediğim Taş Kanat Zırh'ı Yol Savaşçısı ödül olarak ganimet torbasına ekledi :yum: Bakalım devamında neler olacak :relaxed: