Tracey'nin Günlüğü [EMİNÖNÜ]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Re: Tracey'nin Günlüğü [EMİNÖNÜ]

Mesaj gönderen Seven »

Bir göz attım günlüğüne güzel gözüküyor görüntü olarak ama içeriği okumadım daha fazla vaktim yok bu aralar.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Günlüğün, yeni maceran hayırlı, şansın bol olsun :relaxed:
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Companions

Mesaj gönderen Dawnguard »

Retaliation yazdı: 11 Tem 2017 19:03
İnat Kıran hayırlı uğurlu olsun. Çok güzel yazıyorsun, böyle devam etmeni temenni ederim. :)

Teşekkürler, umarım senin günlüğünün seviyesine erişebilirim. :)

Seven yazdı: 11 Tem 2017 19:07
Bir göz attım günlüğüne güzel gözüküyor görüntü olarak ama içeriği okumadım daha fazla vaktim yok bu aralar.

Ben olsam kendi günlüğümü okurmuydum bilemiyorum,çok uzun oluyor sanki.Yazmaya bir başlayınca durduramıyorum kendimi.Teşekkürler.

FiratCakiroglu yazdı: 11 Tem 2017 19:31
Günlüğün, yeni maceran hayırlı, şansın bol olsun :relaxed:

Teşekkür ederim :) Cümlemizin.
Resim
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Selam günlük,

Şimdi seninle paylaşacağım şeyler arasında dün yazdığım günlük sonrasında olan olaylar ve bugünün 00.00 saatlerinden itibaren olan olaylar var.Bu akşam yazacağım günlük çok uzamasın ve sıkılmayın diye bu aradaki kısmı şimdi paylaşmak istedim.Başlayalım.

Bildiğiniz gibi Rüstem'in, Şevket'in ricalarını yerine getirmiştik.Bu ricalarda bitince bir süre kimse birşey rica etmedi.İyi mi oldu kötü mü tartışılır ama bu süre zarfında mecburen yaratıklardan tecrübe puanı almam gerekiyordu.Bende labirente çökmeden önce biraz maden çekmek istedim.

Ada sürgünü:

Resim

Açık Pembe Ametist:

Resim

Saf Bakır:

Resim

Maden çekmekten sıkılınca Labirente gitmeye karar verdim.Daha yeni girmiştimki içeride bazı güzel insanlarla karşılaştım.Her ne kadar adaşım benden önce davranmış olsada bende şuraya bir fotoğraf bırakayım. :)

Resim

Kısa bir hal hatır sorma faslı oldu, görevim olup olmadığını sordular sağolsunlar.Olmadığını söyleyincede Murat'ın salon görevlerini halletmek üzere gözden kayboldular.Bende Labirentteki yaratıklarla mücadeleye tutuştum.Şuraya çok değerli olmayan ama yinede güzel efsunlu bir pala bırakalım:

Resim

Buda ilk saf krom:

Resim

Umarım şansım artarak devam eder :) Agah Bey gerekli tecrübeyi edindiğimi hissetmiş olacak ki beni Meteor Bölgesiyle alakalı araştırma grubuna girmem için Komutana yolladı.Komutansa artık yeni üstüm olan İstihbarat Subayına.Oranın her önünden geçişimde aşağıdan gelen neferlere çok imreniyordum.Beklediğim an gelmişti.Biraz daha tehlikeli olanından.

Resim

Doğal olarak ilk görevim keşif yapmaktı.Avucumun içi gibi bilmediğim bir yerde nasıl savaşabilirdimki ?

İlk olarak lodos sancağını keşfe çıktım.Meteorun düştüğü yeri.Önceleri her ne kadar lodoslara olan sempatim artmış olsada, burdaki neferlerin birbirlerine ettiği kötü sözleri görünce biraz üzüldüm.Sanırım bir süre klansız takılacağım.

Lodos Sancak(Krater):

Resim

İkinci olarak komutanında çok bahsettiği, ileride bizi çok uğraştıracak olan çetecilerin mağarasını gördüm.Tek başıma içeriye giremem.Kapısından bi bakıp uzaklaştım.

Çeteci Mağarası:

Resim

Keşfime devam ettim.Arz neferlerin geldiği tarafa doğru yola koyuldum.Beni Eminönüdeki Lodos Kalesinden sonra neyin en fazla hayran bıraktığını gördüm.Arz Kalesi.Muaazzamdı.

Arz Kalesi:

Resim

Tam geri dönecekken yokuşun yukarısından acayip sesler duydum.Sesleri takip ettim.Dedelerimizin bizlere anlattığı, eski türk masallarında var olan Tepegözlerle karşılaştım.Gerçekten çok korkutuculardı.Onlardan kaçmaya çalışırken bir mağaraya sığındım.

Küçük Tüneller:

Resim

Görmem gereken son bir yer kalmıştı.Meteor bölgesinin yönetim merkezi.Eski halini tarihten bildiğimiz ancak kıyametin yeniden çağımıza getirdiği Yeni Bab-ı Ali.

Yeni Bab-ı Ali:

Resim

Bab-ı Ali yolundaki cinler çok büyük sorun teşkil ediyordu.Eminönüdekiler gizli gizli hırsızlık yaparken, bunlar bildiğin yanından geçerken yağmalıyordu seni.Bunun üzerine Bab-ı Alide tanıştığım komutanla konuşmaya başladık.Ve bir temizliğe başlanması gerektiği sonucuna vardık.Temizlik sırasında ve cinlerin ele başı Başıboşu haklama konusunda bana yardımcı olan IIGAZELII'e çok teşekkür ederim.Sağolsun büyük bir yükten kurtardı beni.

Resim

Komutanla laflarken bölgeden geçen bir mesajı farkettim.Bir şifacı kolye ve yüzük hediye edecek birini arıyordu.Alabilirsem çok mutlu olurum dedim.Dostumoldudüşman adlı şifacı sağolsun bir kolye ve bir yüzük hediye etti.Şimdilik bunlar kasada duracak.

Resim

Görevlerimi yerine getirdikten sonra son hız bana yetişen Muratla karşılaştım.Onunda görevleri yeni başlamıştı.Hemen sarıldık İnat Kıranlara yapıştık cinlerin boğazına.Biz cinleri haklarken daha önceden salon görevlerine yardım bulmamı sağlamış Sapphire geldi.Onuda yanımıza aldık ve devam ettik.Tam iş üstündeyken günlüğümü okumuş olan savaşçı Zekhan'a rastladım.Biraz muhabbet ettik ve anı kalsın diye bir resim çekindik.

Resim

Ne giysem üstüme oturuyor canım :) Bakın bakalım nasıl olmuş?

Resim

Subay beni adaya göndermişti.Kayıp Ajanı bulmam için.Lakin buldum ama hiç güzel bir vaziyette bulmadım.Ona olan saygımdan ötürü çektiğim fotoğrafı buraya koymuyorum.Onunla ilgili haberleri Subaya götürdüğüm zaman ilk madalyamı aldım.Ozaman gelsin madalyalar :)

Resim

Selami diye birinin peşine düştüm.Çok önemli bir konu değildi belki ileride başka izler bulursam değinirim.İz üstündeyken bir ada sürgünü daha çektim.Çektiğim en ufak saf şeyi paylaşıyorum kusuruma bakmayın benim için bunlar bile değerli şuan :)

Resim

Herşeyi hallettim.Geri dönüp Adaya giden ruhtaşının civarındaki engerekleri temizlemeye koyuldum.Malum şifacıyım seviyeninde artmasıyla yaratık keserken canımdan can gidiyor.Tam daha ilk yılanla cebelleşirken bir nefer hızır gibi yetişti imdadıma.Forumda paylaşmadan önce neferlerden izin alırım.Ondan izin isteyince günlüğümle paylaşmamı istemediğini söyledi.Anı olsun diye birkaç fotoğraf çekindik.Beni hem engerek derdinden hemde tazı derdinden kurtardı.Kendisine minnettarım.

Son fotoğrafımda Adayı keşfederken bulduğum Fare Köyünden gelsin.Bildiğin kabile saldırısına maruz kaldım.Hepinizle tek tek görüşücez :)

Resim

Bu gün sonunda tekrar yazmayı düşünüyorum günlük.Selametle.
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Ceket, iksirler, takılar ve en önemlisi madalya(!) hayırlı uğurlu olsun. Tez vakte 49 olman dileğiyle. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

Retaliation yazdı: 12 Tem 2017 14:04 Ceket, iksirler, takılar ve en önemlisi madalya(!) hayırlı uğurlu olsun. Tez vakte 49 olman dileğiyle. :)
  • Eminönü: Yigas, Zekhan, Poohdini, Jacque
  • Beyazköşk: Crimzon, Shekinah, Robyn
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Retaliation yazdı: 12 Tem 2017 14:04 Ceket, iksirler, takılar ve en önemlisi madalya(!) hayırlı uğurlu olsun. Tez vakte 49 olman dileğiyle. :)
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Herkese teşekkür ederim. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Günlüğünü çok beğendim özellikle 49 seviye olmayıp şu holden hikayeler anlatmıyor olmanı. Umarım hiçbir zaman 49 olmazsın :D

Bunu yazarken baya güldüm, düşünsenize iyi dilek mi beddua mı belli değil.

Ciddi olduğumuz zaman evet günlüğün biraz uzun ancak kesinlikle okumaya değer. Pes etmeden yazmanı umuyorum.

Bir de gördüğüm kadarıyla diğer günlüklere göre oldukça fazla kişi günlüğün hakkında yorum yapmış. Kıskandım :(

-

Bir ara ben de günlük yazıyordum ancak şuan çalıştığım bir sınavım var ve oyuna pek giremiyorum.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

TOLGARDA yazdı: 12 Tem 2017 21:50 Günlüğünü çok beğendim özellikle 49 seviye olmayıp şu holden hikayeler anlatmıyor olmanı. Umarım hiçbir zaman 49 olmazsın :D

Bunu yazarken baya güldüm, düşünsenize iyi dilek mi beddua mı belli değil.

Ciddi olduğumuz zaman evet günlüğün biraz uzun ancak kesinlikle okumaya değer. Pes etmeden yazmanı umuyorum.

Bir de gördüğüm kadarıyla diğer günlüklere göre oldukça fazla kişi günlüğün hakkında yorum yapmış. Kıskandım :(

-

Bir ara ben de günlük yazıyordum ancak şuan çalıştığım bir sınavım var ve oyuna pek giremiyorum.
Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim.Arada tereddütte kalıyorum acaba görevleri yazarak insanları sıkıyormuyum diye.Bende 49 olmayı pek fazla istemiyorum, bölgeden gına geleceğini falan biliyorum.Ama insan oynamayı bırakamıyor işte :) Bu arada günlüklerin çok fazla gizli takipçisi var tıpkı benim gibi.Birçok günlük okudum seninkide dahil ama nedense çoğuna bişey yazmadım bundan sonra bende yazmaya başlayacağım.Günlük tutan insanları heveslendiriyor sanırım bu.Tekrar teşekkür ederim.
Resim