Tracey'nin Günlüğü [EMİNÖNÜ]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Re: Tracey'nin Günlüğü [EMİNÖNÜ]

Mesaj gönderen Yafp »

Ama öyle bir fare adamki.Aksiiii , laneet, huysuz.
Dönüp Arzuhalciye haber verdim.Şaşırtmayacak üzere gidip onun canını almamı istedi.Çiçek devri bitti herkese mermi modunda takılıyor bu adamda anlamadım gitti.
>:) >:)
  • Eminönü: Yigas, Zekhan, Poohdini, Jacque
  • Beyazköşk: Crimzon, Shekinah, Robyn
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Companions

Mesaj gönderen Dawnguard »

Selamlar dostlar!

Bu mesajımda günlük yazısı yok, hatta bugün gelmeyebilir.Ufak bir açıklama yapmak istiyorum.3-4 gün önce başladığım serüvenin sonucuna varmış bulunuyoruz.Bugün 49 seviyeye ulaştım sonraki günlüğümde bahsedeceğim arkadaşlarım sayesinde.Şimdiye kadar günlüğü belli bir çizgide yazmaya çalıştım o yüzden şu son görev günlüğünü aceleye getirmek istemiyorum.Görevlerin çoğunu birinci elden yapmadığım için hikayeleştirebileceğim resimler çekemedim.Birazdan arkadaşlarımla buluşacağım, bugün zaman ayıramam muhtemelen.Gece 1 veya 2 sularında yazmaya başlayacağım.Velhasıl kelam benim için günlüğün en eğlenceli kısmı bitti.Her ne kadar istemesemde artık sadece grup bölgelerinden düşen eşyaları ve çektiğim madenleri yazacağım.Onuda okunabilir hale getirmenin çaresine bakıyorum şuan.Takip ettiğiniz için teşekkürler, esen kalın.
Resim
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

yusfcuk95 yazdı: 13 Tem 2017 01:04 Aman klavyen bozulmasın hocam devamını isterüüz
Azminin karşını alabilmen dileğiyle...
Yunus kardeşim benim. Sen hala buralarda mısın ya ? Özledim seni. :)
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
yusfcuk95
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen yusfcuk95 »

Plafect00 yazdı: 14 Tem 2017 21:06
yusfcuk95 yazdı: 13 Tem 2017 01:04 Aman klavyen bozulmasın hocam devamını isterüüz
Azminin karşını alabilmen dileğiyle...
Yunus kardeşim benim. Sen hala buralarda mısın ya ? Özledim seni. :)
Ahaha tabi abi bizsiz tadı çıkar mı :D bende özledim tabi özlemezmiyim. Nasılsın nasıl gidiyor?
Biliyomusun bende günlüğümde mesajini gördüydüm seni andım aklıma geldin Metalingus karakterin geldi sonra aklıma :D
Abi ben sizin isimlerinizi unutuyom hep kardeşinle seni karıştırıyorum :D ikv devam mı oynuyomusun?
Kedimiiiiiiğ çaldılar kedimiiiiieeeğ çaldılar kedimiiiiiiğ çaldılar
kutuya koydular
kutuyaaa koydular
kutuyaaaaaa koydular..
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Yeni günlüğüme ara verdim ama yakında döneceğim. İmkanım olsa ara da vermezdim ama imkan yetersizliği işte.
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU