Yelbegen'in Günlüğü [EMİNÖNÜ]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
yelbegen
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Ötügen

Yelbegen'in Günlüğü [EMİNÖNÜ]

Mesaj gönderen yelbegen »

Merhabalar;

Uzun zamandır kıyamet günlükleri bölümünü ilgi ve alaka ile takip etmekteydim , insanların oyun içerisindeki anılarını ve yaşadıklarını geleceğe yönelik buraya bir anı olarak bırakması gerçekten çok hoş..

Yelbegen Kimdir?

Türk ve Altay mitolojisinde dev. Yelbeğen, Yilbeğen, Celbeğen de denir zaman zaman yedi başlı dev ya da bir evren (ejderha) olarak tanımlanan mitolojik canavar.

Resim

Uzun bir süre zarfının ardından oyuna tekrar giriş yaptım , diğer insanların aksine büyücü veya savaşçı sınıflarında beni cezbeden pek birşey yok şifacıların savaşlarda daha büyük bir rol oynadığını düşünüyorum açıkcası karakterimi oluşturdum ve yeni camii avlusuna ayak bastım.

Resim

Ağırdan almayı planlıyorum açıkcası birden oldu bittiye gelmesini istemiyorum maden konusunda biraz yetenekli sayılırım başlangıç için ihtiyacım olan materyallari maden vasıtası ile karşılayabileceğimi düşünüyorum ayrıca bugün oyuna giriş yaptığımda bir çok yeni oyuncu mevcuttu eski günler geldi birden aklıma hey gidi hey..

Resim

Kısa süre içerisinde bir loncaya ihtiyacım olucak belkide kendim oluştururum açıkcası ruhtaşları ulaşım için büyük bir kolaylık sağlıyor ilk hedefim level kasmak olucak sonrasında ise çemberlitaştan önce sığınaklar ve migrata yoğunlaşmak istiyorum ordaki eksiklerimi tamamlamadan çemberlitaşa geçmek istemiyorum kısacası hızlı bir başlangıç yavaş bir deneyim istiyorum bu sefer şimdilik sizlere aktaracaklarım bu kadar günlüğümü okurkende dinlemeniz için buraya bir parça bırakıyorum :relaxed:

Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: Yelbegen'in Günlüğü [EMİNÖNÜ]

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Kullanici adiniz hoş olmus,hayirli olsun,takipteyiz.. ;)
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
Droopy
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Droopy »

Günlüğünüz hayırlı olsun,takipteyim :D
Resim
Kullanıcı avatarı
cezateam06
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: yok
İletişim:

Mesaj gönderen cezateam06 »

Hayırlı olsun günlüğün ;) :relaxed:
Resim
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Bu karakterin geleceğini merakla bekliyorum. Bir öneri: Şarkıyı en son değil de en ilk paylaşman daha iyi olur ;)
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Hayırlı olsun,devamını bekliyoruz. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
yelbegen
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

IIASiLKANII yazdı: 09 Nis 2017 02:14 Kullanici adiniz hoş olmus,hayirli olsun,takipteyiz.. ;)
Droopy yazdı: 09 Nis 2017 10:28 Günlüğünüz hayırlı olsun,takipteyim :D
cezateam06 yazdı: 09 Nis 2017 10:47 Hayırlı olsun günlüğün ;) :relaxed:
Plafect00 yazdı: 09 Nis 2017 11:01 Bu karakterin geleceğini merakla bekliyorum. Bir öneri: Şarkıyı en son değil de en ilk paylaşman daha iyi olur ;)
Retaliation yazdı: 09 Nis 2017 11:04 Hayırlı olsun,devamını bekliyoruz. :)
Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim :upside_down_face:
Kullanıcı avatarı
yelbegen
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Merhabalar;

Bugün çok hareketliydi , karakterimi 49.seviyeye getirdim ve kenan için kolları sıvadım yaklaşıp 10 tur kenan attım seri bir grup ile açıkcası kârlı çıktığımı düşünüyorum bölge esnasında düşenlerin tek tek fotoğrafını aldım fakat kaydetmemiş ne hikmet ise..

İşte o düşen eşyaların bazıları;

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Karakterin görevlerini yavaş yavaş yapmaya başladım gün içerisinde ada görevlerini aldığım esnada ufak bir kıvılcımdan ada adeta savaş alanına döndü,müsade istesekte açıkcası pek dinleyen yoktu karakter henüz gelişimini sağlamadığı için pek karşılıkta veremiyorduk açıkcası
bir ara ruh taşının etrafında otururken bir şifacı arkadaş geldi ve bizi kesme girişiminde bulundu :) Manası bitene kadar bekledik ve iki şifa kolları sıvadık çağrı yardımı ile arkadaşı hakettiği yere gönderdik.

Resim
Resim
Gün içerisinde tekrardan taşkanat görevini aldım ve adanın yolunu tuttum,açıkcası oyunda pek bir ahbap dost çevrem olmadığı için biraz zorlanıyordum adada taşkanat görevine yardımcı olması için birilerini aradığım sırada BilgeTonyukuk ustam mesaj attı ve yardımcı olabileceklerini söyledi ekibinde bulunan Fıratçakıroğlu,IKüNFeYeKüNI,Tengribizmenen adlı arkadaşlar taşkanat ve bronz görevlerime yardımcı oldular.Hazır yakalamışken bir fotoğraf almadan bırakırmıyım?
Resim
Resim

Gün içerisinde pek çok olay yaşadım fakat bu günlük olayına pek alışamadığım için bir çok fotoğrafı kaçırdım aslında gayet hareketli bir gündü paylaşabileceğim bir çok olay yaşadım ayrıca ruh taşını kullanabilmem ve bölgeler için arttırıcı alabilmem için Ötügen isimli bir lonca kurdum alım yapacağımı düşünmüyorum,yalnız adam olarak devam edeceğim sohbet muhabbet etmek isteyen arkadaşlara her zaman kapım açık fakat lonca anlamında değil gün içerisinde bana yardımcı olan arkadaşlar için şuraya bi teşekkür listesi bırakayım;

BilgeTonyukuk
Fıratçakıroğlu
IKüNFeYeKüNI
Tengribizmenen
ibrahimGÖRGELİ
ıIıKURTBEYıIı

Yukarıda ismi bulunan tüm dostlarıma ettikleri yardımlardan ötürü bir teşekkürü borç bilirim.

Günlüğümü okurken dinlemeniz adına buraya güzel bir parça bırakayım.

Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Biz teşekkür ederiz dostum , klanlarımız farklı olsa da her türlü konuda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız , bilesin.
Şansın bol olsun :relaxed:
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
yelbegen
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

FiratCakiroglu yazdı: 09 Nis 2017 18:12 Biz teşekkür ederiz dostum , klanlarımız farklı olsa da her türlü konuda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız , bilesin.
Şansın bol olsun :relaxed:
teşekkür ederim dostum , aynı şeyler sizler içinde geçerlidir :relaxed: