Demirbey'in Günlüğü [Eminönü]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
cezateam06
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: yok
İletişim:

Re: Demirbey'in Günlüğü [Eminönü]

Mesaj gönderen cezateam06 »

Güzel dilekleriniz için teşekkürler elimden geldikçe yazacağım :')
Resim
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Hayırlı olsun,guzel olmus,takipteyiz ;)
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
cezateam06
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

IIASiLKANII yazdı: 06 Nis 2017 00:23 Hayırlı olsun,guzel olmus,takipteyiz ;)
Teşekkürler dostum :) :D
Resim
Kullanıcı avatarı
ARON
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen ARON »

Hey gidi koca çınar;
seninle çok uzun yıllar önce tanışmıştık daha sonra bağlarımız kopmuştu ama ben arada sırada yine yokluyordum.Bir ara mizahşör oldun çıktın o gidiş bir gittin dönmek bugüne nasipmiş :grin:.Her ne kadar iki kelam muhabbetimiz devam etmiş olmasa da ben seni takip ediyordum sayende gülüyor,güldürüyordum :') :').Günlüğün hayırlı olsun, güzel bir başlangıç olmuş umarım bizler gibi yarıda paydos etmezsin,mürekkebin ve okurun bol olsun.Her hangi bir sıkıntıda (görev,level..) bana özel mesajdan ulaşabilirsin Mert.

Selam olsun 3 direkşın'a.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda;Esvedibihak(49) isimli Savaşçı ve Şifacı karakterlerim bulunmaktadır.Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Zaman insanları değil, daldaki armutları olgunlaştırır.
Kullanıcı avatarı
cezateam06
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

ARON yazdı: 06 Nis 2017 20:55 Hey gidi koca çınar;
seninle çok uzun yıllar önce tanışmıştık daha sonra bağlarımız kopmuştu ama ben arada sırada yine yokluyordum.Bir ara mizahşör oldun çıktın o gidiş bir gittin dönmek bugüne nasipmiş :grin:.Her ne kadar iki kelam muhabbetimiz devam etmiş olmasa da ben seni takip ediyordum sayende gülüyor,güldürüyordum :') :').Günlüğün hayırlı olsun, güzel bir başlangıç olmuş umarım bizler gibi yarıda paydos etmezsin,mürekkebin ve okurun bol olsun.Her hangi bir sıkıntıda (görev,level..) bana özel mesajdan ulaşabilirsin Mert.

Selam olsun 3 direkşın'a.
Merhaba dostum bunları hatırlaman çok güzel. Eskileri özlüyor insan hala devam etmekte 3 direkşın :') Bir ara görüşelim
Resim
Kullanıcı avatarı
cezateam06
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

Yeni bir gün doğmuştu Demirbey için. Gün yeni başlarken teşkilat görevlerine atıldım. :grinning:
Elif çamur istedi sebebini anlamasamda görev görevdir topladım :D

Resim

Daha sonra Subay bana kayıp bir ajan var sivri adada dedi. Zorda olsa yerini buldum. Anlattıkları şeyler dehlet vericiydi.

Resim

Daha sonra demirci Dilek hanım seslendi. Rüsteme git selamımı söyle o anlar dedi . Hayrolaaaa :heart_eyes: :')

Resim

Demirci Rüstem ve Dilek hanımın işini halletttikten sonra. Teşkilata zorluk çıkartan yılanları temizlemeye başladım

Resim
Resim

İlk madalyamızıda aldık. Para yok ama :D
Resim

Subay beni formda tutmak için kayıp ajanın yanına gitmem için 3 dakika tuttu. Fakat tazılar buna müsade etmedi. Bu görevi yapamamak beni üzmüştü :/ defalarca öldüm TAZILARA ÖLÜM :rage:

Resim
Resim

Neyseki soluğu çeteci mağrasında almıştım.Muhafız,deli,Sultan ne varsa doğradım :D

Resim
Resim

Git gide zorlanıyordum. Sultanları tek kesemeyince yardım istedim metoor halkından. Eminönü kadar sıcak bakmadı kimse :( savaşın soğukluğu insanlarıda soğutmuştu anlaşılan.
25 mesajımda yanıtsızdı.Olumsuz cevabını bırak cevap bile vermek istemediler insan üzülüyorrr :grin:

Resim

tamam sultanıda tek keseyim siz savaşın dostlar :relaxed:
Resim
Resim

Daha sonra Koca yürekli 2 nefer belirdi. 1 i TöreII diğeri Ayıboğann zorlandığım anlarda kol kanat gerdiler çeteci mağrasında. Kendilerine burdan teşekkür ediyorum :blush:

Resim
Resim
Resim
Resim

Görevleride halletmiştim. Havalarında ısınmasıyla beraber Demirbey'e güzel bir güneş gözlüğü aldım . Fena olmadı heeee :grin:

Resim

Gözlüğümü takıp görevlere doğru gaza bastım. Cevriye sultan görevini tek başıma yapamazdım. Eski dostum (KADİR) bir arkadasının çarına girerek bana yardımcı oldu.

Resim
Resim

Büyük bir yükten kurtarmıştı beni. Bununlada kalmadı gel holde kasalım seni dedi. Hayalllerime ulaşmam için hızlı gitmem gerektiğini anladığımdan kabul ettim. 43 levele kadar Holde kastık.

Resim

Geçen gün yardım aldığım bir arkadaş beni yolda gördü. Halimi hatrımı yardıma ihtiyacım olup olmadığını sordu. Bunu sorması gerçekten çok sevindirici benim için. Oyunda dost biriktirebilmek. (Cundullah) kardeşime sevgiler saygılar.
Resim

Artık gelişmeye başlamıştık.Level olmuş 43 hemen sığınakların yolunu tuttuk.

Resim
Resim

sevgilim 1 saat mesaj atmayınca ben :grin:
Resim

İlk sığınaktan MARATON AYAKKABI ! bu büyük bir şans..
Resim

Az da müzik dinleyelim ruhun gıdası sonuçta :) [İKV OYNARKEN NELER DİNLEDİĞİNİZİ YAZIN ARKADAŞLAR ]
Resim

Bu arada 45 olmuştum bile :D
Resim

[ [Sevgili günlük ne yazıkki kenan yüzük vermeden günü kapattım] ]:/

Tüm yardım ve emekleri için saatlerini harcayan KADİR kardeşime teşekkürler ederim.

Resim
Resim
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Güzel gidiyor takipteyim. İKV oynarken spotify playlistlerimden birini açar dinlerim genelde.
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Devamını bekliyoruz.Ben İKV oynarken elektro gitar tıngırtısı dinlerim.Meret gaza getiriyor yahu. :D
Resim
Kullanıcı avatarı
cezateam06
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

Plafect00 yazdı: 07 Nis 2017 08:17 Güzel gidiyor takipteyim. İKV oynarken spotify playlistlerimden birini açar dinlerim genelde.

Teşekkürler ilgin için. Oyun sesini kullanıyorum fon olarak üstüne şarkı iyi gidiyor :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
cezateam06
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

Retaliation yazdı: 07 Nis 2017 09:43 Devamını bekliyoruz.Ben İKV oynarken elektro gitar tıngırtısı dinlerim.Meret gaza getiriyor yahu. :D
İlgin için teşekkürler Retalaition :grin: Şarkıda önerebilirim :relaxed:
Resim