Demirbey'in Günlüğü [Eminönü]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
cezateam06
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: yok
İletişim:

Demirbey'in Günlüğü [Eminönü]

Mesaj gönderen cezateam06 »

Merhaba Günlük

Öncelikle İstanbul kıyamet vakti hayatıma geçmeden önce kendimi biraz tanıtmak isterim. İsmim Mert 23 yaşındayım. Radyo Tv ve Sinema bölümü öğrencisiyim. İkv ile tanışmam 2007 de mynetin reklamıyla başladı. Oyunda sürekli farklı nicklerle dolaştım tek nick bana göre değildi ':)

Şimdi İstanbul'un dar sokaklarındaki maceralarımı sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Umarım keyif alırsınız

Kıyametin ortasına bir karakter yarattım ve o Demirbey !

Resim

Agah Efendi ile tanışmam uzun sürmedi ve başlar başlamaz beni teşkilatın gururu sayılan J.Ali ile tanışmaya gönderdi

Resim

J.Ali beni sevmiş olmali ki üzerime giymem için birkaç parça eşya verdi. Bende sevdim onu :')

Resim

Macerama hemen Fareleri temizlememi söyleyen Agah Efendi sayesinde başladım. Bu görev aslında benim işim değildi yahu ben savaşmak için geldimmmmm eyyyy Agahhhhh !

Resim

Daha sonra beni balıkçıyla tanıştırmaya gönderdiler. Selamımızı verdik elini öptük. Haydaaa ilk dakkadan temizlik işi verdi bana yapılırmııı benim gibi bir savaşcıya bunlar :sleeping:

Resim

Neyse moral bozmak yok. Sonuçta bu insanlar kıyametin öncelerinide gördü bir bildikleri vardır. İri kertenkele doğradım sabah akşam durmadan.

Resim

Kertenkele temizle.Keme temizle.Nedir bu çektiklerim.

Resim

Ve sonunda balıkçı İdris abi beni ödüllendirdi. Teşekkürler :grinning:

Resim

Dediler git teşkilatın abisiyle tanış. Demirci Rüstem derler ona çeliği bile eliyle büker ! Tanıştık bir ikram beklerdim ama nerdeeee...

Resim

Git savaşla tanış dediler oda senin gibi çırak hazırlanıyor kıyamete. İyi peki dedik çıktık yola. Savaş iyide çok kafa açıyooo bee sürekli bi ısrar benı alsınlar alsınlar savaşa diyerek :relieved:

Resim

Küçücük umut bile bana emir veriyor. Topumu bul , oyuncak yap felan. Bunlar beni ne sanıyor ?

Resim

Umut yüzünden akreplerle uğraştım durdum. Fiziklerime karşı çok dayanıklılar

Resim

Sonra esas adam Komutan. Her daim hazır bekliyordu. Beni gördüğünde önce bi güldü. Sanırım hafife alıyor beni. Zamanla gösterecem sana kim olduğumu Komutanım

Resim

Dediler cinler antrepo etrafını sardı yetiş. Bize işlermi cin felan atıldık göreve

Resim

Kestim ne var ne yoksa. Kestiğim Cinin çantasından bir reçete düştü. Hoştu göze güzel geliyordu. Sanırım bunu değerlendirebilirdim :grinning:

Resim

Görevlerden sıkılmış dinlenmeye çekilmeye başlarken yolda Başbakanla karşılaştım. Devlet büyüklerimizden birini böyle tek görmek şaşırttı beni :) Korumalar yokken çektim özçekimi

Resim

Devam ettim gezmeye Eminönü sokaklarında.10 level olmuştum göz açıp kapayıncaya kadar. Bu arada boş gezmiyor önüme gelen madenleri kazıyordum ileriye dönük kazanç elde etmeye çalışmak için

Resim

Teşkilattan telefon geldi. Ben gezerken fare adamlar yolları yemeye başlamışlar. Ya yenecek şeymi o biz halden anlayan insanlarız. Gel bana de ki kardeşim açım doyurayım ne gerek var :grin:

Resim

Resim

Temizlemiştim yolları. Sonra dediler bunların başını öldürürsek belki kurtuluruz. Kızgın kumu öldür dediler. Tehlikeli bir yolculuk olduğunu yanıma adam almam gerektiğini defalarca söylediler. Fakat bu savaşta yeniydim dostum yoktu. Herşeyi kendi başıma halletmeye çalıştım. Fakat oda ne kızgın kumu koruyan muhafızlarını biri alaşağa etmiş. Bende bundan faydalanarak daldım bir güzel kafa göz. Tek başıma indirmiştim kızgın kumu. O da şaşırmış olcak ki koç gibi delikanlısın dercesine koç derisi bıraktı ölürken :grinning:

Resim

Sonra Agah efendi çağırdı. Duymuş kızgın kum başarımı. Antrepo basılmış nolur yardım et evlat dedi. Seni kırarmıyım be adam. Çıktım yola

Resim

Onuda halletmiştim. Gezinirken düşürdüğüm reçeteyi yansıtıyordum. Üretim olduğunu söyledim arkadaşa ama fiyattan biraz hoşlanmadı sanırım :D

Resim

Neyse yola devam.Komutanın önünden geçerken durdurdu. Bana sağlam bir görev var yapabilirmisin dedi. Kızgın kumu indirmiş adama söylencek sözlermiydi bunlar. Yaparım dedim ve çıktım yola. O işde halloldu.

Resim

Bu görevide halletmiştik. Teşkilatta adım yavaş yavaş geçmeye başlıyorduki. Savaş kıskanç gözlerle bakmaya başlamıştı geçerken. Bölgeleri korurken bir nefer bana yardımcı olmak istediğini söyledi. Hükümdarx. Bu koca yürekli adamı reddetmek zorunda kaldım bu kolay savaşta onun enerjisinide harcamak boşa olurdu teşekkür ettim ve ayrıldım. Teşkilata böyle adamlar lazım !

Resim

Agah efendi aradı yeniden. Antrepoda dev birşey belirledik. Onu bul ve yok et dedi. Hemen atıldım antrepoya. Oda kızgın kumun en az 2 katı bu Büyük Öncü AZUL ! Destek ekibide yok. Tek başıma sinsi sinsi sokuldum yanına etrafını güzelce temizledim.Başladım saldırmaya zorlu bir rakipti fakat ustalaşmış bir savaşcı için hafif lokma sayılırdı. ;)

Resim

Resim

Resim

Resim

Devamı...
Resim
Kullanıcı avatarı
Droopy
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: Demirbey'in Günlüğü [Eminönü]

Mesaj gönderen Droopy »

hayırlı olsun günlüğünün güncel kalması dileğiyle :D
Resim
Kullanıcı avatarı
cezateam06
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

Droopy yazdı: 05 Nis 2017 10:59 hayırlı olsun günlüğünün güncel kalması dileğiyle :D
Teşekkürler. Devam edicem sanırım :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Hayırlı olsun,devamını bekliyoruz. ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
ANGELETTA
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ANGELETTA »

tekrardan hoşgeldin , oyun içerisinde yardıma ihtiyacın olursa forum üzerinden ulaşabilirsin
Kullanıcı avatarı
cezateam06
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

Retaliation yazdı: 05 Nis 2017 13:15 Hayırlı olsun,devamını bekliyoruz. ;)

Teşekkürler dostum :)
Resim
Kullanıcı avatarı
cezateam06
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

ANGELETTA yazdı: 05 Nis 2017 13:19 tekrardan hoşgeldin , oyun içerisinde yardıma ihtiyacın olursa forum üzerinden ulaşabilirsin
Teşekkürler dostum. İhtiyacım olursa haberleşiriz şimdilik kendine iyi bak O:-)
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

cezateam06 yazdı: 05 Nis 2017 10:50Kestim ne var ne yoksa. Kestiğim Cinin çantasından bir reçete düştü. Hoştu göze güzel geliyordu. Sanırım bunu değerlendirebilirdim :grinning:

Resim
Bundan uygun fiyata 1 tane kendime üretmeni rica edeceğim :)

Güzel bir maceraya başladın.Günlüğün daimi şansın bol olsun :)
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
cezateam06
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

FiratCakiroglu yazdı: 05 Nis 2017 21:42
cezateam06 yazdı: 05 Nis 2017 10:50Kestim ne var ne yoksa. Kestiğim Cinin çantasından bir reçete düştü. Hoştu göze güzel geliyordu. Sanırım bunu değerlendirebilirdim :grinning:

Resim
Bundan uygun fiyata 1 tane kendime üretmeni rica edeceğim :)

Güzel bir maceraya başladın.Günlüğün daimi şansın bol olsun :)
Öncelikle güzel temenniler için teşekkürler. Senın bu tarz şeyleri sevdiğini biliyorum. Fiyat konusunda çok gaddar davranıyorum bazen nede olsa yolun başındayız :grinning:
Resim
Kullanıcı avatarı
cezateam06
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

Kaldığımız yerden devam. Görevlere giderken maden çekmeyi asla ihmal etmem saf demir sevdiğim bir madendir :D

Resim

Para etmiyor ama insan çekiyor be :)

Resim

J.ali yılanlardan bezdik ez şunların başını dedi. Dururmuyum bende başladım kesmeye. Ödülümüzüde aldık tabiki

Resim
Resim

Teşkilat çok yüklenmeye başlamıştı artık. Onu yap bunu yap. Ama henüz bir madalya dahi alamamıştım. Arzuhalci ile tanışma zamanı gelmişti çoktan. Seni biraz yorucam dedi. Aynı yolu 20 kez gidip geldim be insafsız !

Resim

Hatun ne iş ya ? Arzuhal oğlummmm ;) öpücük atıyo gelen geçene. Tövbe tövbeee

Resim

Yasemine gönderdi beni. Yasemin , Arzuhalciye :slightly_smiling_face:

Resim

Yolda giderken bir nefer azulu tek başıma indirdiğimi duymuş olsa gerek. Azul için yardım istedi. Bir kez daha vardım yanına

Resim
Resim
Resim

Tekrar kendi macerama döndüm. Yolda küçük çocuğa selam verdim . Çocuk bile neyin ne olduğunu biliyor artık >:)

Resim

Büyük görevler beni bekler. Uzun gitgellerden sonra fare adam kesmeye geldi sıra. Bana çetelerle tanış dediler. Yav biz iyinin mazlumun yanındayız ne çetesi ?

Resim
Resim

Birde çeteci lideriyle tanıştık alışveriş yaptık iyimi.

Resim

Daha sonra Arzuhalci mezarlıkta ölü ile konuşmamı söyledi. Ölünün arkasından konuşulurmu be adam

Resim

Arzuhalci Eminönü artık sana kolay. İnde görelim hünerlerini labirentte dedi. Korkacak değiliz !

Resim

Arzuhalci haklıymış. Hiçte Eminönüne benzemiyordu.Kitabe adlı görevi yapmak için başka bir neferden yardım istedim. Sağolsun beni kırmadı yardım etti. Salonları aştık, Philithosu da öldürdük zorda olsa. Atanhac adlı neferle kısa sohbetimizde aynı üniversitede olduğumuzu öğrendik şaşırdık. Sanırım sık sık görüşeceğim bi insan oldu

Resim

Yardımları için Atanhac(AHMET) adlı nefere çam sakızı çoban armağını hediyem :grinning:

Resim
Resim

Labirentteki amansız mücadelem bitmemişti. Kırmızı örümcekten, grisine, mızrağına kadar hallettim tüm teşkilat görevlerini.[/color]

Resim
Resim
Resim

Komutan kendi kararlarını kendi veren insanlardan hoşlanırmış.Git o Kuklacıyı öldür gel aslanım dedi.
Resim

Sonunda Labirentteki ve Eminönündeki tüm işlerimi halletmiş elinde güneş gibi parlayan ANKA ile yoluma koyuldum. Teşkilat artık bana Metoor bölgesine inmemi söylediler. Ama oralar sana fazla bunuda bil diye ekledi komutan. Hadi bakalım metoor maceramda neler olucak.

Resim

İstihbarat Subayı etrafı iyice tanı gel görevlere başlarız dedi. Çıktım birkaç keşife. Daha sonra Bab-i ali komutanı beni görmüş. Çağırdı yanına gel aslanım bundan sonra Babinin güvenliği senden sorulur dedi git şimdi işini yap dedi. Sevinçle Komutanım :')

Resim

Teşkilatın bir sonraki görevine kadar dinlenmeye çektim kendimi :relaxed:
Resim