ılıLoussılı'un Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
yekpare
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Re: ılıLoussılı'un Günlüğü

Mesaj gönderen yekpare »

Retaliation yazdı:Öncelikle günün hasılatı için hayırlı olmasını dilerim.Sanırım sizin bu hasılatı anlatan şey,yine bizim Kolpaçino'da geçiyor.

Resim

Bu arada forum bilgilerinizde Tılsım yazıyor,hala Tılsım'da mısınız?
Kolpaçino repliği güzelmiş üstadım. :) Bir övgü olarak kabul ediyorum. Sunucu konusuna gelecek olursak, eskiden beri Tılsım Sunucusunda oynuyorum fakat şuan burada kimsecikler kalmamış. Eğer karakter dizmek istersem, yeteri kadar maden çektikten sonra Büyücümü, Eminönü Sunucusuna aktarmayı düşünüyorum.
knees2faces yazdı:Günlüğe hoş başlamışsın hocam devamını dilerim, senin şu kasanı görünce ben de de bi maden çekme hevesi geldi :D , takipteyim.
Aslında benim de günlüğü açmaktaki amacım, maden çekmekten daha fazla zevk almaktı. -Bir kez daha belirteyim malûm bu aralar maden çekmekten biraz sıkıldım- :) Eğer maden çekmeye başlayacaksanız önerim 1 haftalık arttırıcı almanızdan yana olacaktır. Saygılar.
MrSeKizGenN yazdı:Merhabalar ;

Gunlugun Hayırlı Olsun Maden Çektiğini Benden Sonra Öğrenenler Olmuş Bol Şanslar İyi Maden Çekmişsin Arada Saate Uğra Iki Lafın Belini Kırarız Zaten Pek. Kim se yok Olanıda Bana Düşman ;) Mahmut Abinse Cok Ugrasyor Ama Bu savas BitmeZ Zallad Yanina. Almakla olmuyor o isler
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Tabii ki oyunda rast gelirsek iki kelâm ederiz. Tekrardan teşekkürler.
Sadece ahmaklar ölülere borçlu kalır.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

O zaman Eminönü'ne yolunuz düşerse,bir 'Reta!' demeniz yeterlidir. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
yekpare
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen yekpare »

Herkese selamlar,

Resim

Akşam takip ettiğim Ezel dizisinden iki bölüm izledikten sonra saat gece 2 olmuştu, bende azcık maden çekmek maksadıyla oyuna gireyim dedim. Oyuna girerken baktım karakter seçme ekranında Büyücümün yüzü asık, "bana hiç pas vermiyorsun" dercesine kafa silkiyor. Bende, azcık büyücüme vakit ayırdım. :) Büyücümün kasasında iki tane reçete ve item buldum. Günlüğü takip eden siz sevgili arkadaşlardan, bu item ve reçetenin çöp mü, yoksa değerli mi olduğunu öğrenebilirsem çok sevinirim.

Resim
Resim

Büyücü karakterim epey enteresan. Nucleus Yüzüğü var fakat Nucleus Kolye ve Maraton Ayakkabısı yok. :) Her neyse Büyücümle vedalaşıp, Savaşçımla madenin yolunu tuttum.

Yaklaşık olarak 1 saat maden çektim. Bu 1 saatin 30 dakikasını Sivri Ada'ya, 30 dakikasını Büyük Hol'e ayırdım.

Resim

Öncesinde 1 Alexandrite çekmiştim ama her zamanki gibi SS almayı unuttum. Affınıza sığınıyorum.

Resim

Hol'e geçer geçmez hemen 1 adet Jadeit. Bu Jadeit'i çektikten sonra 1 tane daha Jadeit çektim ama yine, yeni, yeniden SS almayı unuttum.

Resim

Büyük Hol'de tek turda 2 Jadeit, 1 Kondrit... Unutmadan... 1 tane de Safran çektim. 1 Saatte iyi hasılat. :)

Gecenin Bilançosu: 1 Ganoderma, 1 Alexandrite, 2 Jadeit, 1 Kondrit, 1 Safran.

Resim

ve bu şekilde bilgisayarımı kapatıp, yatağıma geçtim.

devam edecek...
En son yekpare tarafından 05 Mar 2017 12:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Ceket oldukça değerli.Reçete için pek bir şey söyleyemem ama 'Diş' olduğu için,parlatma yapan alıcı birini bulabilirsin.
Resim
Kullanıcı avatarı
yekpare
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen yekpare »

Retaliation yazdı:O zaman Eminönü'ne yolunuz düşerse,bir 'Reta!' demeniz yeterlidir. :)
Nazik teklifiniz için çok teşekkür ederim. Eğer Eminönü'ne yolum düşerse mutlaka iki lafın belini kırarız. :)

Retaliation yazdı:Ceket oldukça değerli.Reçete için pek bir şey söyleyemem ama 'Diş' olduğu için,parlatma yapan alıcı birini bulabilirsin.
Süper öyleyse. Şey gibi oldu bu. Hani monttan geçen kıştan unutulan parayı buluruz ya. Aynen öyle oldu galiba.
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Retaliation yazdı:Ceket oldukça değerli.Reçete için pek bir şey söyleyemem ama 'Diş' olduğu için,parlatma yapan alıcı birini bulabilirsin.
Yanlışım yoksa hayyan solucan ceket düşünen adamda düşüyordu ,
Arkadaşa geçecek olursak maden cekme isteğimi artırıyorsun dostum ;)
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

yekpare yazdı:
Retaliation yazdı:O zaman Eminönü'ne yolunuz düşerse,bir 'Reta!' demeniz yeterlidir. :)
Nazik teklifiniz için çok teşekkür ederim. Eğer Eminönü'ne yolum düşerse mutlaka iki lafın belini kırarız. :)

Süper öyleyse. Şey gibi oldu bu. Hani monttan geçen kıştan unutulan parayı buluruz ya. Aynen öyle oldu galiba.
Güzel teşbih. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

yekpare yazdı:Resim
O ceket bir nevi "can yeleği" .
Bence saklamalısın bir köşede , ileride şifacı açarsan heleki asitçi yaparsan çok ararsın o ceketi ve aynı efsun diğer kıyafetlerini ;)
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
yekpare
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen yekpare »

romendiyojen yazdı:
Yanlışım yoksa hayyan solucan ceket düşünen adamda düşüyordu ,
Arkadaşa geçecek olursak maden cekme isteğimi artırıyorsun dostum ;)
Resim

Bu postu böyle okudum. Bu gerçek olamaz, olmasın... Lütfen... :lol:
FiratCakiroglu yazdı:
yekpare yazdı:Resim
O ceket bir nevi "can yeleği" .
Bence saklamalısın bir köşede , ileride şifacı açarsan heleki asitçi yaparsan çok ararsın o ceketi ve aynı efsun diğer kıyafetlerini ;)
Üstadım epey değerli midir bu ceket? Umarım değerlidir de bende paracıkları böyle sayarım. :lol:

En son yekpare tarafından 05 Mar 2017 13:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

yekpare yazdı:Üstadım epey değerli midir bu ceket? Umarım değerlidir de ben de paracıkları böyle sayarım. :lol:

Estağfurullah , maddi karşılığı tahminime göre en fazla 3-4 milyondur ancak gerekliliği paha biçilemez :)
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı