VEFA/BİVEFA(EMİNÖNÜ)

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: GÜNLÜK~Ahdelvefa(EMİNÖNÜ)

Mesaj gönderen Retaliation »

AHDElVEFA yazdı:
Retaliation yazdı:Ağabey eline ayağına sağlık.Forumdan bir özel mesaj atsaydın keşke,bir otobüsle orada olur,hem yüz yüze tanışmış ve gezmiş olurduk. :)
Kardeşim 15:30- 16:00 a kadar Forum istanbulda olacağım müsaitsen buyur bi kahve ısmarliyim :)
Hocam mesajı yeni gördüm ya. :(
Resim
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen AHDElVEFA »

Merhaba arkadaşlar bir kaç gündür yoktum. Malüm İstanbula gitmiştim.
Bugün geri döndüm biraz kp kastım :) tek yıldızcık kadar. Daha sonra migrata gittim, ancak madalya ile geri döndüm. Alıştım artık ya sorun yok sıkıntı yook :D

Resim

Migratta boş kıçınca kp em grubu arayan birilerini gördüm bölgeden ve arzlardan bir grup kurabileceğimi söyledim. Keşke söylemeseymişim. İçeri girdikten sonra karşı taraftan biri ateş çemberi atınca ortalık karıştı tutamadım kimseyi sonuç olarak kp kaybederek çıktık. Bir daha ben kurmam sanırım sonrasında muhattap ben oluyorum çünkü.
Üzüldüm açıkcası içerdeyken ister bölge kanallarından ister söyle kanallarından durdurmaya çalışmama rağmen dışarı çıkınca sanki suçlu ben mişim gibi bi hitap oldu. O yüzden elimi ayağımı çekiyorum şimdilik. Tanıdıklar ile girerim sadece. Günüm böyle geçti bugünlük biraz resimsiz sade olsun istedim. He bu arada 4 kloro 1 salgı düşürdüm yaklaşık 2 saatte falan :)
Esen ve sağlıcaklı kalmanız dileğiyle. Kendinize iyi bakın :)
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

Ahde vefasızlık etti demesinler...

VEFA(savaşçı) Eminönü
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba günlüğüm :) uzun uzun yazmayalı çok oldu :)

Yine bir mısır Çarşısında açtım gözlerimi oyuna.
Amansızca grup ararken buluyordum kendimi :)
Komik Bir pm geldi. Mısır Çarşısında olmam ise daha komikti :)

Resim

Madem grup yok bari birazcık kp kasayım dedim. Günlerim artık çok boş geçmeye başladı. Hiçbir bölgeye gidemiyor, gitsemde aldığım tek şey madalya oluyordu.

Birazcık Alış veriş yaptıktan sonra Er Meydanlarının eski caf caflı günlerini özlediğimi farkettim.
Habersiz bir Fotoğraf almak istedim :)

Resim

Arzlar olarak sanırım biraz sayımız az olduğu için pek bölgelere gidilmiyordu. Sıkılmıştım gerçekten.
Gaffar için Tank arandığını gördüm teklif ettiğimde ise 5+1 diye değiştirdiler :)
Acemi tankı kim napsın. Bide görünüş olmayınca...
Tıkla üret olarak hazırda beklettiğim Zırhı bu olaylar sonucunda hırsla üretmeye karar verdim.
Evet düşecekti belki ama çok fazla sıkılmıştım açıkcası.

Resim

Ve sounuda ürettim :) Çok Ucuza topladığım için malzemeleri açıkcası acımadım. Bazı dostlar haklı olarak üretme düşecek dediler ancak durum ortada. Günlüğü takip ediyorsanız biraz hak verirsiniz bence :)

Ozaman bir de Öncesi- Sonrası yapalım ve günü bitirelim :)

ÖNCESİ
Resim

SONRASI
Resim

Dünüm bütün günüm böyle geçti. Esen ve Sağlıcaklı kalın...
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

VEFA(savaşçı) Eminönü
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba günlük, bugün biraz şanslı günümdü açıkcası hem keyifli hemde bereketli geçti.
Toplam 2 saat kadar bi sürede (tabi aralıklı)
6 adet klorotoksin 1 adet alex. ve uzun zamandır beklediğim bir görev grubu olan Kadim hidra görevindende 1 adet kadim sahibi oldum :D
Kısacası 340 m den bir adet Y2 alınıyorsa, bu miktarın 4 gündür falan %15 -20 civarını toplaya bildim.
Büyücü ile gerçekten güzel para kasılıyormuş :)
Resimleri sabah göndericem sağlıcakla ve esen kalmanız dileğiyle:)
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

VEFA(savaşçı) Eminönü
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba günllük, kaldığımız yerden devam edelim :)

Latif Kardeşliği :)
Resim

Büyücümle biraz holde kasıldım.

Resim

Vee beklenen süpriz geldi :)

Resim

Ardından Savaşçıların velii nimeti olan Fare Kudretlendiren İksir Reçetesi sahibi oldum :)
Güzel bir hediye.. Teşekkürler
Serinplay

Resim

Bir kaç el kenan beye gittik ama yine madalyalarla döndük :)
Slotlar okadar hızlıydı ki her çıkan mırıldana mırıldana çıkıyordu :D

Resim

Daha sonra Aykut kardeşimle Kloro kasmaya gittik. Güzel ve bereketli bir gündü :D

Resim

Uzun zamandır beklediğim Yeşil ve Kadim Hidra görevleri için aradığım grubu buldum.
Yeşil is Death....

Resim

Ardından kadime geçip onuda yaptık. Bir adet Kadim Hidra Pençesi benimdi artık :)
Ne yazık ki Kadimden önce ben ölmüştüm :D

Resim

Ardından oyuna biraz ara verip takip ettiğim The Vampire Diaries'ın bir bölümünü izlemeye koyuldum ki...
Mehmet aradı; ''Oyuna gir. para kasmamız lazım. Y2 alcaz...'' sözlerini sarfetti ve diziyi yarıda bırakıp tekrardan oyuna devam ettim :) bi 5 Klorotoksinimiz daha oldu :)

Evet dün tüm günüm böyle geçti. Bakalım bugun ne olacak ;)
Zira bugun son günüm olabilir. 1 hafta gecikmeli olarak okuluma döneceğim için , oradada bir Bilgisayarım olmadığı için :D yani acil bir bilgisayar bulmalıyım :D
Hadi kalın sağlıcakla...
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

VEFA(savaşçı) Eminönü
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Hadi inşallah basarsınız ağabey.
Resim
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Retaliation yazdı:Hadi inşallah basarsınız ağabey.
inşallah kardeşim üniye dönme sebebi ile bi 3-5 gün giremicemj pc bulmam lazım:D
Mehmet bir resim attı şimdi wp'den umarım ikv yi kaldırır :D
Resim
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

VEFA(savaşçı) Eminönü
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba günlük , yeni bir günle yine karşındayım :) Bu gece tahmini 24:00 ile 04:00 arasınnda yaşadığım heycanı aktaracağım.

Uzun zamandır doğru düzgün bölgelere gidemediğimden dolayı kendimce bir fikir sahibi olmuştum.
Arz klanında, hem kişi sayısının azlığı hemde mevcut kişilerin pek bir eksiği olmaması sebebiyle kenana bile zar zor grup buluyordum.
Bende bu sebepten dolayı savaşçı karakteri olan Ahdelvefa'yı Lodos yapmaya karar verdim. 40 bin kp boşa gidecekti ama üstüme bir iki parça birşeyler tamamlaya bilmem, şuanlık kpden daha değerli :)
Arz klanından çıktığım ilk anlarda daha 1000 kp nin gitmesi, ufak bir burkuntu yaşamam sebep olsada;
düşmesini beklediğim eşyaların hevesi bunu kapatmıştı.

Resim

Lodos olmadan önce biraz temkinli davranarak bölgelerin yoğunluğuna bakmak istedim.
Gayet iyi, ana baba günüydü.

Resim

Tabi ticareti ihmal etmemek gerek :)

Resim

Lodos olarak hemen bir kenan grubu buldum lakin.... Madalya

Resim

Ardından Çemberli taş sansımı denemek için hemen meteora indim.
kendime anında bir grup bulabilmiştim ancak önümde 2 sıkıntı vardı.
Birincisi ben acemiydim ve bunu belirtmem gerekirdi.
İkincisi tüm bölge dolu ve sıra beklerken grup dağıla bilirdi.

Resim

Gruptaki neferle biraz acemi olduğumu ancak bunun yanında bilgi sahibi olduğumu, dirençlerimin ve zırhıımın tam olduğunu, kısaca ayak bağı olmayacağımı ifade ettim :)
heh bir sorun daha var oda ben sadece Stu.. atılacak biliyordum meğer stusuz muş. Yani sadece semiha ve gaffar.

Sıra Beklerken bir garip olay ile karşılaştım. Oyun açığıydı sanım. Arz klanında bir nefer patır kütür bizim büyücüleri kesiyor ancak biz vuramıyorduk. Vurmayı geçin dibimde olmasına rağmen durdurma dahi atamıyordum.

Resim

Sonunuda içeri girebilmiştik. Birkaç taktik ve tüyo ile işi kaptım kendimce :D

Resim

Lakin semihayı içeri sokamadık :D stuyu kesmemiz gerekiyormuş. geri döndük :)
Bana göre hava hoştu sonuçta bir çanta bir çantadır :D
Resim

studa hiç bişey yapmadım kendileri başladılar ve bitirdiler. Tabi Madalya aldım.

Resim

Ardından semihayı içeri sokabildik kolaylıkla :D
Semihada boş çıkınca tek umudu Gaffar Amcaya bağladım.
Bir defa benim hatam olduklarını söyledikleri bir sebepten dolayı öldük. Lakin benim sürem vardı :D
Arkadaşalr sağolsun telefon ile beni arayarak konfereans ile yardımcı oldular.
Ancak bir kez daha öldük bu sefer suçlu ben değil gruptaki başka bir arkadaştı :)
3. seferde başarıya ulaştık.
Nemi aldım ? Madalya :D :D yok yok bende gerçekten hiç ama hiç şans yok.

Resim

iksir almaya giderken bide oyun hata verdi, dalga geçer gibi.
sonuç olarak sadece iksir alabildim . Harcadıklarımın yanında ise közde çıra bile değil :)

Resim

Bu günlükte böyle geçti güzel bir tecrübe oldu benim için. Sağlıcaklı ve Esen kalın...

Resim

Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

VEFA(savaşçı) Eminönü
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Serinplay yazdı:Lodos klanına geçerek şu an için en mantıklı şeyi yapmış oldun.Çünkü Arz klanı genel olarak zaten karakterini dizmiş kişilerle dolu ve bölge atan çok az.Atanlarda genelde tanıdıkları ile bölge atıyor.

Lodos klanı bu konuda çok canlı.Hemde Lodos klanında büyücü ve şifacı bulmak kolay genelde hep son tank arıyorlar.Yani ürettiğin zırh ile çok rahat grup bulursun.Birkaç kez girdikten sonra elinde alışır.İtemlerini dizdikten sonra tekrar Arz olursun :)

Bol itemler.
Teşekkürler Aykut kardeşim doğru diyorsun gerçekten. Lodos olur olmaz grup bulabildim bakalım biraz üstüme başıma bir şeyler düşereyim yine arz olurum :) tabi bu şansla düşerse.
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

VEFA(savaşçı) Eminönü
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba değerli günlüğüm ve okuyucuları,

Güzel bir geceyi geride bıraktım. Sırada değerli dostluklar kazanabileceğim bir yol var önümde..
Güzel bir loncanın(ailenin) bir ferdi olmak nasip oldu. Teklifleri için sayın BilgeTonyukuk (İhsan Hocam)'a özel olarak teşekkür eder ve ardından bir kare paylaşmak isterim :)

Resim

Evet Raiders Of Anatolia (Anadolu Akıncıları) loncasının(ailesinin) bir ferdi oldum. Tabi önce tekrardan Arz olmam gerekti yani dün boşuna 43 bin kp götürdüm :D :D
2 kez Junona gittim Biraz madalya ve ilk gece zırhımı aldım :)

Resim

Hem beğendiğim bir zırh olan Gece Zırhı sizcede çok iyi değilmi :D

Resim

Bence çok iyi :D
Evet biracıkta Eminönü'nün, kendine özgü özel sokaklarında maden toplayıp geceyi sonlandırdım :) (00:20-03:30)

Sağlıklı, Mutlu ve Huzurlu bir hayat geçirmeniz dileğiyle esen ve sağlıcakla kalın :)
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

VEFA(savaşçı) Eminönü