Missdamla [Eminönü]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
MissDamLa
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Missdamla [Eminönü]

Mesaj gönderen MissDamLa »

Herkeze merhabalar Oyunu uzun süredir kuzenimle oynamaktayım en son karakterimin soyulması ile oyuna ara verip 2016 yılında tekrar başladım formlar dan edindiğim bilgilerlede bu oyunda parası olan her zaman önde oluyor oyunda tek ve en iyi bildiğim karakter şifacıdır oyuna tekrar girdiğimde elimde bitek savaşcım vardı bir süre boş boş gezdim sonra hedefler başladı maden arttırıcıları aldım işim nedeniyle oyuna günde 2-3 saat ayırıyodum ve bir süre sonra bir hata daha yapdım bir büyücü açıp full kıyamet set ürettim ne savaşcı ne büyücü şifacının verdiği keyfi vermiyor sonuç olarak tekrar maden yollarına düştüm bu arada 2 sunucu değiştirip ucuz maden alıp satma ilede paramı biriktirmeye başladım ve artık planımın 2 ci Aşamasına geçme zamanı geldi madenleri nakite çevirip tılsım ve bir miktar nakit para ile artık şifacı olarak oyuna geri dönme zamanım geldi birde şanssızlıkki bilgisayarım son nefesini verdi yeni bilgisayarım gelene kadar 101 oynamaya devam
Resim
Bir Nefes Kadar Yakınım

SUS VE İZLE
Kullanıcı avatarı
YankeeGoHome
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Exile

Re: Missdamla [Eminönü]

Mesaj gönderen YankeeGoHome »

Günlüğünüz hayırlı olsun. Umarım daimi olur.
Kullanıcı avatarı
MissDamLa
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

çok teşekkür ederim bilgisayar sorununu çözebilsem devamı gelecek ;)
Bir Nefes Kadar Yakınım

SUS VE İZLE
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

MissDamLa yazdı:çok teşekkür ederim bilgisayar sorununu çözebilsem devamı gelecek ;)
Sorun donanımsal değilse yardımcı olmaya çalışırım. Tam olarak nasıl bir sorundan bahsediyorsun?
Kullanıcı avatarı
MissDamLa
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Bilgisayarım sorunsuz açılıyor oyuna girince yaklaşık 5 dakika içerisinde bilgisayar kapanıyor oyuna girmezsem yarım saat sonra garanti kapanıyor ekran kartı dediler yeni bilgisayar yaptırıyorum yakın zamanda arz klanında !!! maTRuaQa isimli yeni açtığım karakterimin günlüğü ile başlayacağım
Bir Nefes Kadar Yakınım

SUS VE İZLE
Kullanıcı avatarı
MissDamLa
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Uzun bir aradan sonra bilgisayarım geldi ve oyuna girdim şanssızımki işim gereği birkaç gün daha yokum
Bu gün resim ekliyemiyeceğim
Saat 9 gibi kargonun gelmesiyle 10 da oyuna girdim madenlerimin bir miktarını sattım alex xenotim petit vb aralarından asabı kehef için maden çıkarttım birkaç eksiklik vardı hem onları aradım hemde m1 ile iyileştirme tılsımını takas lamak için çabaladım asa için 1x liderlik sembolü kaldı ve sunucuda iyileştirme satan bulamadım biraz maden çekdim x1 yonca x1 menekşe dışında pek kazançlı geçmedi günüm geldiğimde arayışlara devam son çarem üretim olacak planımı tekrar dile getiriyim

Asab-ı kehef ^
Iyileştirme
200m nakit ve köşk sunucusunda bulunan x60 kondrit aktarımını yapıp 1 lvl çarıma aktarıp diyer tüm çarları silip bir resim atıp oyuna başlamak

Hostes için uçuş zamanı gelince başlıyorum herkeze iyi akşamlar :)
Bir Nefes Kadar Yakınım

SUS VE İZLE
Kullanıcı avatarı
MissDamLa
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: MaTRuaQa [EMİNÖNÜ]

:geek:
Bir Nefes Kadar Yakınım

SUS VE İZLE