Keynesian Günlüğü - Eminönü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Keynesian Günlüğü - Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

Ender4216 yazdı:Efenim merhabalar,
Buraları çok boşladım farkındayım, ama bugün çok güzel gelişmeleri anlatacağımdan emin olabilirsiniz. :)
Merakla beklemekteyiz. :) :arrow:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ender4216
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders of Anatolia

Mesaj gönderen Ender4216 »

Merhabalar arkadaşlar, merhaba günlükçüğüm;
Birkaç gün aradan sonra yeniden birşeyler karalayabileceğim için çok mutluyum.

Bu birkaç gün içerisinde neler oldu bakın anlatıyorum, iyi dinleyin. :)
Öncelikle hayırlısıyla 49 seviyeye ulaştım. Ulaşır ulaşmaz ilk işim Kenan için grup aramak oldu. Hatta o kadar enteresan muhabbetlerle karşılaştım ki, ne siz sorun ne ben söyleyeyim. Yardımcı olmak, paylaşımcı olmak bitmiş arkadaşlar. Sözüm meclisten dışarı tabi. :)
Neyse çok şükür Kenan beni fazla uğraştırmadan bir Alternatör Kolye hediye etti. (Eski Sivri Ada madencilerinden olduğum için torbaları hızlıca alıyorum, foto almaya vakit kalmıyor.) :)
Resim
Biraz daha bu şekilde devam ettik ama başka bir takı hediye etmedi Kenan.
Resim
Kenan'dan biraz bunalınca Junon için grup aramaya başladım lakin kimse gruba almadı. Hiç grup bulamadım. Ben bu şekilde ortalarda dolaşırken İhsan kardeşimle karşılaştım (BilgeTonyukuk). Tılsım sunucusunda çok vakit geçirmişliğimiz, çok muhabbetimiz vardır. Tesadüfen burada karşılaştık ve onların ekibine katıldım. (Raiders of Anatolia). Oyunu tekrar keyif alarak oynamak tarif bile edemeyeceğim kadar harika bir duygu, ne desem boş.
Sağolsun dostlarım, kardeşlerim önce Junon'a yardım ettiler. Görevi bile yapmamıştım çünkü. :)
Resim
Junon'dan herhangi bir item alamamıştım ama görevi yapmak da yetti şimdilik. Nucleus Yüzük için geri döneceğimi çok iyi biliyorum. Kurtuluş yok. :)
Ben kendimi hiç hazır hissetmez iken tuttular beni Çemberlitaş'a soktular. 270 küsur fiziksel hasar ile oradaki bossların hepsini birazcık gıdıkladım. :)
Resim
Gaffar ve Semiha çok gülmüş olacak ki henüz ikinci kesişimizde bana bir Sıfır Kelvin Asa ve Sıfır Kelvin Pantolon hediye ettiler.(Madenci alışkanlığı, anlık foto yok.) Ekte görebilirsiniz son halimi. Epeyce artist oldu karakter.
Resim
Bu arada yeni bir şifacı açmak istedim. Eminönü'nde enteresan itemler düşürmek konusunda çok şanslı. :) Ona da bir bakın istedim. :)
Resim

Şimdilik bu kadar arkadaşlar. Okuduğunuz için teşekkürler, esen kalın. :)
Resim
CAPITALIST
VedrosDaryS
Keynes
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Ender4216 yazdı:
Gaffar ve Semiha çok gülmüş olacak ki henüz ikinci kesişimizde bana bir Sıfır Kelvin Asa ve Sıfır Kelvin Pantolon hediye ettiler.(Madenci alışkanlığı, anlık foto yok.) Ekte görebilirsiniz son halimi. Epeyce artist oldu karakter.
Resim
Yanıyorsun Ender Ağabey!!!Çok şekil olmuş gerçekten karakter,hızlı gelişiyorsun vallahi.Bu arada şifacının görevlerinde yardımcı olabiliriz. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
ARON
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen ARON »

Merhaba,
Oturdum ilk günlüğünüzden bugün ki günlüğünüze kadar okudum.Öncelikle hızlı ve emin adımlar atarak şuan bu seviyeye ve duruma gelmeniz beni hayli bir şaşırttı ve mutlu etti.Lakin oyuna yeni başlayan veya tekrar dönüş yapan,sunucuda yeni karakterler açan arkadaşlarında sizin gibi bir hevesi ve azmi olsa.İlgi ve hayranlıkla takip ediyor olacağım sizi.
Yeni açtığınız Şifacı karakterinizde veya diğer karakterlerinizde hangi hususta olursa olsun yardımcı olabileceğim bir konu var ise benimle iletişim kurmaktan kaçınmayın,seve seve yardımcı olurum.Önerdiğiniz filmi ise en yakın zamanda izleyeceğim.

Mürekkep bulaşıcıdır, mürekkebiniz daim olsun.

Sevgi ve dua ile vesselam..

İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda;Esvedibihak(49) isimli Savaşçı ve Şifacı karakterlerim bulunmaktadır.Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Zaman insanları değil, daldaki armutları olgunlaştırır.
Kullanıcı avatarı
VoiceOfVoiceless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Mesaj gönderen VoiceOfVoiceless »

Hayırlı işler , bol kazançlar :)
Çemberlitaş'a asa ile başlamak çok çok iyi olmuş , x2 hızlandıracaktır işinizi.
Şifacınız ise hayırlı olsun , boyumuz yettiğince yardımcı oluruz ihtiyaç halinde bilesin :)
Kullanıcı avatarı
Ender4216
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Retaliation yazdı:Yanıyorsun Ender Ağabey!!!Çok şekil olmuş gerçekten karakter,hızlı gelişiyorsun vallahi.Bu arada şifacının görevlerinde yardımcı olabiliriz. :)
ARON yazdı:Merhaba,
Oturdum ilk günlüğünüzden bugün ki günlüğünüze kadar okudum.Öncelikle hızlı ve emin adımlar atarak şuan bu seviyeye ve duruma gelmeniz beni hayli bir şaşırttı ve mutlu etti.Lakin oyuna yeni başlayan veya tekrar dönüş yapan,sunucuda yeni karakterler açan arkadaşlarında sizin gibi bir hevesi ve azmi olsa.İlgi ve hayranlıkla takip ediyor olacağım sizi.
Yeni açtığınız Şifacı karakterinizde veya diğer karakterlerinizde hangi hususta olursa olsun yardımcı olabileceğim bir konu var ise benimle iletişim kurmaktan kaçınmayın,seve seve yardımcı olurum.Önerdiğiniz filmi ise en yakın zamanda izleyeceğim.

Mürekkep bulaşıcıdır, mürekkebiniz daim olsun.

Sevgi ve dua ile vesselam..

VoiceOfVoiceless yazdı:Hayırlı işler , bol kazançlar :)
Çemberlitaş'a asa ile başlamak çok çok iyi olmuş , x2 hızlandıracaktır işinizi.
Şifacınız ise hayırlı olsun , boyumuz yettiğince yardımcı oluruz ihtiyaç halinde bilesin :)
Hepinize tek tek teşekkür ediyorum arkadaşlar. Darısı sizlerin karakterlerinizin ve yeni başlayanların karakterlerine nasip olsun. Şifacı için yardım lazım olunca sesleneceğim emin olabilirsiniz. :)

Esen kalın efenim, keyifli forumlar.
Resim
CAPITALIST
VedrosDaryS
Keynes
Kullanıcı avatarı
Ender4216
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Tekrar merhaba,
Günü böyle bitirdim zannettiniz değil mi? Ben de öyle zannettim de bitmemiş. :) Saat 01:00 gibi başladık, beş kere Gaffar Bey'i kestik. Ganimet olarak Kıyamet Eldiven ve ikinci bir Sıfır Kelvin Asa aldım.
Gaffar serisi sonrası meteorda savaşalım dedik. Hazır lodosların çoğu uyurken sancak basıp tüccar ve muhafız kesmesek ayıp olurdu. Biz de kestik. :)

Resim
Resim
CAPITALIST
VedrosDaryS
Keynes