Forum Ekibi Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
VoiceOfVoiceless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Re: Forum Ekibi Günlüğü

Mesaj gönderen VoiceOfVoiceless »

Biz de diyoruz Forum Ekibi günlük tutacak ...Kola cips zulaladık , bayatladılar hep.

Hadi bekliyoruz devamını ;)
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Her yerde olduğu gibi oyunda da sırf isimleri, rütbeleri yüzünden diğer kullanıcılardan ayrı tutuluyor yöneticiler. Adı kırmızı yazmasaydı pek çok kişi konuyu bile ziyaret etmeyecekti, aynı yazıları başka birisi yazmış olsaydı bu kadar fazla ve böyle ilgili görünen yorumlar yapılmayacaktı. Bu yazı tabi ki silinecektir ama şunları iki üç kişi daha görse yeter zaten.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

TOLGARDA yazdı:Her yerde olduğu gibi oyunda da sırf isimleri, rütbeleri yüzünden diğer kullanıcılardan ayrı tutuluyor yöneticiler. Adı kırmızı yazmasaydı pek çok kişi konuyu bile ziyaret etmeyecekti, aynı yazıları başka birisi yazmış olsaydı bu kadar fazla ve böyle ilgili görünen yorumlar yapılmayacaktı. Bu yazı tabi ki silinecektir ama şunları iki üç kişi daha görse yeter zaten.
Her şey CaptainATX'in foruma selam vermesiyle başladı. :D
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

Vezirx27 yazdı:Not: Umarım sonu bizim Lonca olarak Eminönünde başladığımız gibi olmaz :D
İyi dilekleriniz için teşekkürler. Lonca maceranızı bilmiyorum ama azimle devam ediyoruz, şüpheniz olmasın. :relaxed:
Seven yazdı:Her türlü eleştiriye umarım açık olursunuz.
Her türlü eleştiriye açığız, müsterih olun. :relaxed:
VoiceOfVoiceless yazdı:Bizim sunucuda iseniz , düşük seviyelerde rakip klanda karşılaşırsak keserim , peşinen belirteyim ;)
Sizinle karşılaşmamız neredeyse imkansız. :yum:
KURT yazdı:Gizlillik için yüzünüzü falan gizlemişsiniz de size yardım için gelen adam bu konuyu gördüğü zaman sizin yönetici olduğunuzu anlayacak ve ifşa olacaksınız.

Yanlış mı anladım ki olayı..?
Her türlü tedbiri aldığımızdan şüpheniz olmasın. ;)
Retaliation yazdı:Umarım devam eder ve karakterleri tam anlamıyla dizersiniz. :)
Hedefimiz Gaffar!
VoiceOfVoiceless yazdı:Biz de diyoruz Forum Ekibi günlük tutacak ...Kola cips zulaladık , bayatladılar hep.

Hadi bekliyoruz devamını ;)
Aman bayatlamasın güzelim yiyecekler, içecekler. İlerleyen saatlerde yeni bölümümüz sizlerle. :relaxed:
TOLGARDA yazdı:Her yerde olduğu gibi oyunda da sırf isimleri, rütbeleri yüzünden diğer kullanıcılardan ayrı tutuluyor yöneticiler. Adı kırmızı yazmasaydı pek çok kişi konuyu bile ziyaret etmeyecekti, aynı yazıları başka birisi yazmış olsaydı bu kadar fazla ve böyle ilgili görünen yorumlar yapılmayacaktı. Bu yazı tabi ki silinecektir ama şunları iki üç kişi daha görse yeter zaten.
Seven yazdı:Her şey CaptainATX'in foruma selam vermesiyle başladı. :D
Sevgili TOLGARDA. Bir çok kez dile getirdiğimiz gibi, bizler de tıpkı sizin gibi birer oyuncuyuz. Kıyamet Günlükleri alanımıza baktığımız zaman; bu günlük haricinde oyuncularımız tarafından açılmış bir çok günlüğe şu an olduğundan daha fazla ilgi gösterildiğini söylememiz mümkün. Ayrıca ilgi gösterilmesinin veya gösterilmemesinin sizde ne gibi rahatsızlık uyandırdığını da anlamak güç. Bu tür yorumlar yazmak yerine eğlence dolu satırlarımızı okumanızı öneririz.

Sevgilerimizle.
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Mesaj gönderen AhiEvran »

Hepinize selam olsun Kıyamet'in bilge neferleri:

Resim

Günlüğümüze kaldığımız yerden devam ediyoruz. Antrepo'da yarım kalan görevlerimizi bitirdikten sonra rotamızı Komutan'a çevirdik ve Kırmızı Örümcekler sorunu ile ilgilendik.

Resim

Daha sonra Agah Efendi'ye uğrayarak zorlu Büyük Öncü Azul görevinden önce Folklor Cinleri ile konuşma görevimizi aldık. Antrepo'da Folklor Cinlerinin yanına ulaştığımızda AFRASiYAB ile Elwing arasında bir şakalaşma geçti. :relaxed:

Resim

Ve karşımızda Büyük Öncü Azul... Sanırım bu mücadele ettiğimiz üçüncü şef yaratık. Birlik ve beraberlikten doğan kuvvet ile çabucak alt ettik kendisini.

Resim

Nihayet İstanbul Kıyamet Vakti'nin en gizemli karakterlerinden birisi olan Arzuhalci ile tanışma şerefine nail olduk. Huzur dolu Çınaraltı'nda bir poz vermeden geçmek istemedik. (Ah bir de Arzuhalci ve Yasemin Hanım arasındaki git-gel görevleri olmasaydı...)

Resim

Görevleri yaparken bölge kanalından koleksiyonluk eşya arayan bir nefer gözümüze çarptı. AFRASiYAB kendisine pm atarak Büyük Öncü Azul görevinden elde ettiği baltayı satmayı teklif etti. İlginçtir ki oyuncu arkadaşımız 2 milyon gibi ederinin epey üstünde fiyata eşyayı satın aldı. Bu sayede ileride ihtiyaç duyacağımız işlenmiş gümüşlerin parasını çıkartmış olduk. 8-)

Resim

Arzuhalci, Agop, Sahaf Necmi, Yasemin Hanım ve Mezarlıktaki Çeteci karakterleri arasında koştururken bir hayli yorulduk. Bu arada işlenmiş gümüşlerimizi de temin ettik. İskelede biraz soluklandıktan sonra işe koyulduk.

Resim

Madalyon ve Kalkan görevi için Mezarlığa ilerlemeye başladık. Bu esnada Komutan'dan Teşkilat FA Darbesi görevini de aldık. Sanırım ekibimiz küçük bir kafa karışıklığı yaşamış olsa gerek ki; aramızda şöyle bir diyalog geçti. :relaxed: (SuhanPerdaz'dan bu sefer bir şeyin sapı olmadığına dair gelen çarpıcı itiraf)

Resim

Elbette ki akabinde Koruyucu Fare Adamlarından da icabına baktık. :)

Resim

Çetecilere Merhaba diyerek 20 adet Zincir Büyücüsünü yok etmeye başladık. Tam bu esnada AFRASiYAB ve ardından Esperanca 2 saattir oyunda olduklarına dair uyarı yazısı aldıklarını söylediler. AFRASiYAB'ın ne yapacağımız hakkındaki sorusuna Elwing'ten bomba bir cevap geldi. :relaxed: (Not: Börek gerçekten güzel olmuş.)

Resim

Tüm zorlu görevleri başarıyla bitirerek nihayet gizemlerle dolu Labirent'e adım attık ve maceramıza burada bir virgül koymaya karar verdik.

Gelecek bölümde gizemli ve bir şeyi koruma amacıyla yapılmış olan Labirent'teki maceralarımızdan bahsedip, devamında neler yapabileceğimizi hep beraber öğreneceğiz. Sevgiyle kalın. :relaxed:
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

AFRASiYAB yazdı:İyi dilekleriniz için teşekkürler. Lonca maceranızı bilmiyorum ama azimle devam ediyoruz, şüpheniz olmasın. :relaxed:
Lonca maceramızı bilmiyorsanız demekki günlüğümü iyi takip etmemişsiniz :)

Philotheos'un kellesini almadan gelmeyin 8-)
Başarılar dilerim :)
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Merhabalar;

Öncelikle yeni bir yazınızın gelmesi bizleri sevindirdi.Ayrıca hazır Philotheos'a gelmişken,ben Anka sunucusundaki karakterimi kasarken,bana eşlik eden sevgili dostum Mustafa ile beraber,kendilerini kanatma yeteneği ve sert vuruşlarla başarılı bir şekilde kestik.Yanımızda kudret ve can iksirleri vardı.Tabi biz de 30 seviye idik.

Not:SuhanPerdaz'ın "Sap" olmadığı fotoğrafta kahkaha attım.Kendisine tekrardan selamlar.Yazılarınızın devamını bekliyoruz. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Naveran
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

Mesaj gönderen Naveran »

Retaliation yazdı:Merhabalar;

Öncelikle yeni bir yazınızın gelmesi bizleri sevindirdi.Ayrıca hazır Philotheos'a gelmişken,ben Anka sunucusundaki karakterimi kasarken,bana eşlik eden sevgili dostum Mustafa ile beraber,kendilerini kanatma yeteneği ve sert vuruşlarla başarılı bir şekilde kestik.Yanımızda kudret ve can iksirleri vardı.Tabi biz de 30 seviye idik.

Not:SuhanPerdaz'ın "Sap" olmadığı fotoğrafta kahkaha attım.Kendisine tekrardan selamlar.Yazılarınızın devamını bekliyoruz. :)
Herkese Selamlar,

Yorumlarınızı büyük bir keyifle, eğlenerek okuyoruz. Düşünceleri ve iyi dilekleri için herkese çok teşekkür ederiz. :relaxed:
(Not: Valla bir şeyin sapı değilim. :) )
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Resim Resim
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen mstfmrt »

SuhanPerdaz yazdı: Herkese Selamlar,

Yorumlarınızı büyük bir keyifle, eğlenerek okuyoruz. Düşünceleri ve iyi dilekleri için herkese çok teşekkür ederiz. :relaxed:
(Not: Valla bir şeyin sapı değilim. :) )

Şu sap muhabbeti aklıma Barış Manço'nun bu şarkısını getirdi, Nur içinde yatsın.
Kullanıcı avatarı
saygisiz
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen saygisiz »

AFRASiYAB yazdı:Hedefimiz Gaffar!
Yönetim, her zaman grup bölgeleri için "2/2/2" sistemini kullanılmasını önerdi. Ben orda 3 büyü,1 şifacı,1 savaşçı görüyorum :)
Yanlış mı görüyorum acaba? :)
MrdexteR / scummy
"mehkan"