Forum Ekibi Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos
Lonca: Kabile
İletişim:

Re: Forum Ekibi Günlüğü

Mesaj gönderen Kabile »

Size gelen e postaları kontrol edip cevap verseniz daha işe yarar bişey yapmış olucaksınız oyunda char acıp dizmek nedir ya siz zaten isteseniz ful yaparsınız 1 2 kodla bu etkinlik baştan sona gereksiz bence
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen mstfmrt »

Kabile yazdı:Size gelen e postaları kontrol edip cevap verseniz daha işe yarar bişey yapmış olucaksınız oyunda char acıp dizmek nedir ya siz zaten isteseniz ful yaparsınız 1 2 kodla bu etkinlik baştan sona gereksiz bence
Bi sor bakalım karakter dizmek için mi yapıyorlar yoksa foruma renk katmak için mi? :)
Kullanıcı avatarı
Naveran
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

Mesaj gönderen Naveran »

saygisiz yazdı:Yönetim, her zaman grup bölgeleri için "2/2/2" sistemini kullanılmasını önerdi. Ben orda 3 büyü,1 şifacı,1 savaşçı görüyorum :)
Yanlış mı görüyorum acaba? :)
Grup bölgelerinde eşya alma şansınızın eşit oranda dağıtılması için 2-2-2 girmenizi öneriyoruz; biz ise günlük karakterlerimizi oluştururken bu kriteri değil, herkesin oynamaktan keyif aldığı sınıfı açmasını göz önünde bulundurduk. :relaxed:
Kabile yazdı:Size gelen e postaları kontrol edip cevap verseniz daha işe yarar bişey yapmış olucaksınız oyunda char acıp dizmek nedir ya siz zaten isteseniz ful yaparsınız 1 2 kodla bu etkinlik baştan sona gereksiz bence
mstfmrt yazdı:Bi sor bakalım karakter dizmek için mi yapıyorlar yoksa foruma renk katmak için mi? :)
An itibariyle Oyuncu Hata Kullanımı biriminde takibe alınmış bir kaç bildirim ve üst birimlere incelenmesi için gönderilmiş Üyelik Sorunları birimindeki bildirimler haricinde; hiç bir destek birimimizde yanıtlanmayı bekleyen başvuru bulunmamaktadır. Gerek forum kanallarında veya özel mesaj yoluyla sorduğunuz sorulara ve talep ettiğiniz yardımlara, gerek oyun içi şikayetlerinize, gerekse destek birimimize gönderdiğiniz başvurulara ivedilikle ve sağlıklı bir şekilde yanıt verip yardımcı olmaya çalıştığımızı hatırlatırız.

Günlük konumuzun en başında da belirttiğimiz gibi; Kıyamet Günlükleri etkinliği ilk başladığında bu gibi bir projeyi gerçekleştirme niyetindeydik. Amacımız yanınızda olduğumuzu göstermek ve hep beraber eğlenmektir, karakter dizmek değil. :relaxed: Etkinliğin gerekli/gereksiz olması konusundaki görüşünüze saygı duyarız. Bu konuda da katılıp katılmamakta özgür olduğunuzu belirtiriz.

İyi eğlenceler.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Lonca: Kabile
İletişim:

Mesaj gönderen Kabile »

Suhan perdaz iyi bir insana benziyorsun umarım istediğin yere gelirsin
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhasar
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Barbarosxhasar »

Zifan varmı aranızda varsa ablaya selam olsun burdan
Resim
Kullanıcı avatarı
otobanfaresi
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen otobanfaresi »

Merhabalar,sizin günlük işi biraz yan yattı gibi hergün sabah uyandığımda kontrol ediyorum acaba yenisi geldimi diye arayı çok soğuttunuz devamını dört gözle bekliyorum.Bu arada gece 12 den sonra bütün sunucularda sizi arıyorum :)
Beyazköşk
OTOBANxFARESİ
xoToBaNxFaReSix
Otobanfaresii
Betadan Günümüze...
Kullanıcı avatarı
saygisiz
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen saygisiz »

Forum Ekibi Günlüğü değil de, Forum Ekibi Haftalığı yaparsanız başlığı daha doğru olur :)
MrdexteR / scummy
"mehkan"
Kullanıcı avatarı
ARON
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen ARON »

Selamlar,
Her ne kadar oyuna giremesem de forumu ara ara ziyaret etme şansım oluyor..Şu günlerde kendi günlüğüme devam edemesem de gerek diğer konuları gerek yarışma sonuçlarını ve günlüğünüzü takip ediyorum.Daha önceden de böyle bir atılım olmuştu umarım bu diğeri gibi kısa sürmez bende şu sıralar bir şeyler için çabalıyorum ama sahalara dönmem an meselesi bile olabilir. 8-)

Şunu da söylemeden edemeyeceğim yahu kıskandım vallahi, hep şöyle bir ekip arkadaşlarımın olmasını ve hep dakik işler yapmayı istemişimdir.Hiç ayrılmayan,neşesi,huzuru ve mutluluğu eksilmeyen bir ekip olursunuz inşAllah. :)

Mürekkep bulaşıcıdır, mürekkebiniz daim olsun.

Sevgi ve dua ile vesselam..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda;Esvedibihak(49) isimli Savaşçı ve Şifacı karakterlerim bulunmaktadır.Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Zaman insanları değil, daldaki armutları olgunlaştırır.
Kullanıcı avatarı
MAHVFEVRAT
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen MAHVFEVRAT »

Israrla konu takipteyiz :) umarim musait bir zamanda devami niteliginde paylasimlariniz olur.
GIRESUN2861
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: KARADENİZLİLER

Mesaj gönderen GIRESUN2861 »

Güzel Bir Konu Arkadaşlarıma Başarılar 8-)