ECHO#FARUKULUSOY'un Günlüğü -[KUKLACI]-

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
citroenn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Gods Ofthe Game

Re: ECHO#FARUKULUSOY'un Günlüğü -[KUKLACI]-

Mesaj gönderen citroenn »

https://www.youtube.com/watch?v=RmYTnO9Fg10
BUYURUN İZLEYİN İYİ SEYİRLER :D
Resim

Resim
TEŞKİLAT SUNUCUSU BÜYÜCÜ VS'Sİ https://www.youtube.com/watch?v=nWxADXiI_VU
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Luxury Exclusive

Mesaj gönderen ECHO »

LeTMeKiSsYoUII LannisTeR Savaşcısın dan Konuşuyor WS Teklifime Kaçamak Cevap ları Video yu şikayet etmiş Tekrar yüklüyorum...Umarım Kaldırılmaz Gene Çünkü Attıgım Resimlerde Bunun Gibi Şeyler Küçük Düşürü Veya Hor Görücü Bişey Deyil İlginiz İçin Teşekür Ederim ;)
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ECHO »

Geçen gene dograma yapıyoruz :D :) :lol:
Resim
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ECHO »

Oyundan Bir Kişi Resim Çekmemi Koymamı İstedi Onun Bu İstediğini Yerine Getirmek Zevktir Benim için ;)
Resim
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ECHO »

TALATBEY Ortaya Çıkmasıyla Borsa Endeksleri Tavan Yaptı Sonunda :D KUKLACI'dan Sıradan Bir Gün ve Ben Gene Deşifre Etmeye Devam ;)
Resim
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Leonidans
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Leonidans »

ECHO yazdı:İyi Forumlar Herkeze :)
Günlük Tarzında Bişey Olmasada Yaptıgım Amacım Olan Tek Şeyi WS Olarak Görüp Paylaşmak İstedim Umarım Yerinde Olur Olmazsada Canımız Sağolsun :P
Evet Arkadaşlar Çok Eski Resimler Yok Elimde Bilğisayar Format Gördügü için....
Fakat Elimde Kalan Resimler Doğrultusunda 9 Yıllık Büyücü Kullandığım İçin Sadece WS Yani pvp Resimleri Mevcut,Onları Sizlerle Paylaşmak İsterim.. 8-)

Resim
Resim
Resim
UnİFoRSaLaTaLıK İle Attığım Her WS Keyifliydi Bunu Kendiside Biliyor o Yüzden Selam Olsun Burdan :P
Resim
Resim
Resim
TyRİON İle Attığım WS lerde İse Durum Çok Vahimdi Yenilgiyi Kabul Etmeyen Tek İnsan Onu Seviyorum :)
Resim
Resim
Resim
İhTiYaRxxBüYüCü de Unutmadık Tabiki Oda Kervanımıza Katıldı Zamanında Şimdi Emekli Ettik Kendisini :D
Resim
Resim
Resim
Bulutbey Birzamanlar ;)
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
ARTHAS Arkadaş da Aynı Şekilde.Oda Biliyordu Zamanında WS de Üstünlük Kimde Oldugunu Fakat Görünen O ki Mazi Unutulmaz Hiçbir Zaman ;)
Resim
Resim
Resim
ARTHAS la Olan Resimlerim Çok Vardı Bir 3 lük Daha Paylaşayım WS ciler Adına =)
Resim
Resim
Resim
IıŞeReFıI Kardeşimizi de Unutmadık Tabiki =)
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Anılarım Bu Şekilde Sürekli Kafa Yorduğum Tek Şey Oyun içinde Rekabet,Çekişme Ve Tatlıda Olsa Çekememezlik di..Kimseyi Buğüne Kadar Kırmak İstememiştim Aslında. Oyun İçin Kırdıgım Kırıldıgım Kimler varsa Hakkım Helaldir Sonuna Kadar Güzel Günler Geçirdik Biliyorum..Herkeze İyi Forumlar Görüşmek Üzere :arrow:

Faruk Elinde Bi bu 3 Tane Fotom var canın Sıkıldıkca Atıyosun Kendini Tatmin Etmek için Sanırım İhtiyarı Kestim die :lol: :lol: Bi Süre Ara Vermiştim Ortalık sizin Gibilere Kalmış Ama Merak Etmeyin En Yakın Zamanda Tekrar Vizyona Gircem ;) ;)
--'İhTiYaRxxBüYüCü'--

Kuklacı,Eminönü,Teşkilat Büyücü' ws ihttps://www.youtube.com/watch?v=wZqXWCd ... e=youtu.be
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ECHO »

İhtiyar Kardeş..Öncelikle Şunu Söylim Senin Çarına 5 Kişi Giriyor Kesildikce Ben Deyildim Diyordunuz Zamanında :D Şimdi de Öyle Olacaksa Oyuna Girme Bence :lol:
Zaten Seni WS de Saymıyoruz Bile O Yüzden İstedigin Zaman Gele Bilirsin Varlığın Yoklugun Şimdi Nasılsa Aynı Öyle Olur Görmezden Gelir Millet Seni :D :D :D :D
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Leonidans
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

ECHO yazdı:İhtiyar Kardeş..Öncelikle Şunu Söylim Senin Çarına 5 Kişi Giriyor Kesildikce Ben Deyildim Diyordunuz Zamanında :D Şimdi de Öyle Olacaksa Oyuna Girme Bence :lol:
Zaten Seni WS de Saymıyoruz Bile O Yüzden İstedigin Zaman Gele Bilirsin Varlığın Yoklugun Şimdi Nasılsa Aynı Öyle Olur Görmezden Gelir Millet Seni :D :D :D :D

Birincisi Ben Senin Kardeşin Değilim Haddini Bil ;) Kesikdikçemi :lol: :lol: Sen Böyle Kendini Tatmin Etmeye Devam et :P Rüyalarına Giriyorum Biliyorum Kabusun Oldum Tekrar Döndüm die Bunlar İyi Günleriniz Bekleyin Ve görün ;) ;) :lol: :lol:
--'İhTiYaRxxBüYüCü'--

Kuklacı,Eminönü,Teşkilat Büyücü' ws ihttps://www.youtube.com/watch?v=wZqXWCd ... e=youtu.be
Kullanıcı avatarı
Leonidans
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Leonidans yazdı:
ECHO yazdı:İhtiyar Kardeş..Öncelikle Şunu Söylim Senin Çarına 5 Kişi Giriyor Kesildikce Ben Deyildim Diyordunuz Zamanında :D Şimdi de Öyle Olacaksa Oyuna Girme Bence :lol:

Birincisi Ben Senin Kardeşin Değilim Haddini Bil ;) Kesikdikçemi :lol: :lol: Sen Böyle Kendini Tatmin Etmeye Devam et :P Rüyalarına Giriyorum Biliyorum Kabusun Oldum Tekrar Döndüm die Bunlar İyi Günleriniz Bekleyin Ve görün ;) ;) :lol: :lol:
Pek Resim Atmayı Sevmem Ama..BİAT EDECEKSİNİZ ;) ;)
Resim
--'İhTiYaRxxBüYüCü'--

Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ECHO »

biz en azından skoru belirsiz 1 resim atmıyoruz :D ha şunu da söylemek istiyorum :lol: :lol: :lol: sen kuklacı'da hiç bir zaman akıllarda kalıcı bi isim olmadın olamazsın da zaten sende kendini bu şekilde mutlu et canım seni hesaba alıp da ws attığım için kendimi suçluyorum şuanda :D hadi ötede oyna şimdi bir zahmet
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Kilitli