Flewz'in Günlüğü [Teşkilat]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
VoiceOfVoiceless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Re: Flewz'in Günlüğü [Teşkilat]

Mesaj gönderen VoiceOfVoiceless »

Öncelikle geçmiş olsun , aynı durumu zamanında epey yaşamıştım.
Sadece şifacı karakteri kullanan birisi olarak tavsiye vermek isterim.
Bu tarz şifa odaklı bmlgelere girdiğin vakit çantanda büyü şifa iksiri yada büyü kritik arttırıcı iksir bulundur.Şef kesimlerinde kudretin daha az gidecektir bu sayede.
Ayrıca Bab-ı Ali'de bi kadın vardı.Sanırsam Dilek.Demirci Dilek.Ondan Amplikatör Elmas görevini alıp , yaparsan çok çok güzel bir ceket kazanacaksın.Ceket 43 seviye.Süprüz olsun , o görevi yap ceketi gör :)
Bol şans...
Kullanıcı avatarı
Flewz
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
İletişim:

Mesaj gönderen Flewz »

VoiceOfVoiceless yazdı:Öncelikle geçmiş olsun , aynı durumu zamanında epey yaşamıştım.
Sadece şifacı karakteri kullanan birisi olarak tavsiye vermek isterim.
Bu tarz şifa odaklı bmlgelere girdiğin vakit çantanda büyü şifa iksiri yada büyü kritik arttırıcı iksir bulundur.Şef kesimlerinde kudretin daha az gidecektir bu sayede.
Ayrıca Bab-ı Ali'de bi kadın vardı.Sanırsam Dilek.Demirci Dilek.Ondan Amplikatör Elmas görevini alıp , yaparsan çok çok güzel bir ceket kazanacaksın.Ceket 43 seviye.Süprüz olsun , o görevi yap ceketi gör :)
Bol şans...
Merhaba VoiceOfVoiceless.
Geçmiş olsun dileklerin için çok teşekkür ederim zaten konusmama da biseyler oldu psikolojik bir durum sanırsam videoda konuşmamdan anlamışsındır.
Tavsiyelerin için çok ama çok minnettarım, aşırı derecede kudret sıkıntısı çekiyorum kafayı yemek üzereydim bugün :)
Ceketi nasıl almam gerektiğini söylediğin için çok mutlu oldum, uzun zamandır oyunu oynamıyordum yıllar olmuştu e haliyle unutuyor insan ya da bilmediğim görevler oluyor...
Sana da bol şanslar, en içten dileklerimle.

Saygılar, sevgiler ve hürmetler...

Edit: Forum Mod'u gibi yazıyorsun diyorlar, forum modlarının özel dili var da ben mi bilmiyorum acaba :D Bu yazı tarzı da benim serseri serbest stilim :lol: hoşuna gitmeyen var ise şayet; okumasınlar. ( Böyle bir mesaj ile senin mesajını kirlettiysem özür dilerim senden VoiceOfVoiceless, bazı arkadaşlar mesaj atıyorlar onları bilgilendirmek amacı ile yazdım. )
Resim

Resim

Resim

Lorem ipsum dolor sit amet.
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Oyunda ilerleyişini videolar şeklinde bize hazırlayıp sunmak çok hoşuma gitti hem Kıyamet Günlüklerinde farklı bir hava katmış oldun hemde tatlı dilliliğin ile şahsen sana kanım ısındı :)
Dur bakim.. Sunucumuzda aynı oyun içerisinde bana özel mesaj atarsan her konuda yardımım dokunacaktır /Vezirx

Sevgiler başarılar!
En son AFRASiYAB tarafından 13 Tem 2016 01:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: İleti, sahibinin isteği üzerine düzenlenmiştir.
Yargucu
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Yargucu »

Kudret iksiri olmadan da bolgeye girmemek lazim ya. Migrat ilk geldiginde kudret iksiri buyuk problemdi, gaffar surekli kesilmeye baslayana kadar genel olarak kudret iksiri sikintisi cekildi. Ama artik yil 2016 sifacida kudret iksiri yoksa bir baskasi cikarip verir iksiri yeter ki kesilsin. Kac kere deneme yaptiniz hadi sende iksir yok da birisi de cikip kudret iksiri vermiyor, orasi da ayri bi olay. Artik gaffardan arttirdigimiz iksirleri klan savaslarinda ictigimiz bir donemde grupta iksir sorunu yasanmamasi lazim :cry:
Kullanıcı avatarı
Flewz
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Flewz »

Vezirx27 yazdı:Oyunda ilerleyişini videolar şeklinde bize hazırlayıp sunmak çok hoşuma gitti hem Kıyamet Günlüklerinde farklı bir hava katmış oldun hemde tatlı dilliliğin ile şahsen sana kanım ısındı :)
Dur bakim.. Sunucumuzda aynı oyun içerisinde bana özel mesaj atarsan her konuda yardımım dokunacaktır /Vezirx

Sevgiler başarılar!
Merhaba Vezirx27!
Göstermiş olduğun ilgiden ve sevecenliğinden aman vermediğin için sana minnettarım :)
Gerçekten senin gibi arkadaşlar yorum yapıp görüşlerini belirtince o kadar çok seviniyorum ki anlatamam...
Herhangi bir konuda sorun yaşamak vb. şeylere gerek yok oyunda oldugum zamanlar fısıltıdan yazmayı deneyeceğim, maksat arkadaşlık kurmak ve arkadaşlığımızı, kardeşliğimizi pekiştirmek :)

Bu güzel yorumun için tekrardan teşekkürler...
Kendine iyi bak hoşçakal.

Yargucu yazdı:Kudret iksiri olmadan da bolgeye girmemek lazim ya. Migrat ilk geldiginde kudret iksiri buyuk problemdi, gaffar surekli kesilmeye baslayana kadar genel olarak kudret iksiri sikintisi cekildi. Ama artik yil 2016 sifacida kudret iksiri yoksa bir baskasi cikarip verir iksiri yeter ki kesilsin. Kac kere deneme yaptiniz hadi sende iksir yok da birisi de cikip kudret iksiri vermiyor, orasi da ayri bi olay. Artik gaffardan arttirdigimiz iksirleri klan savaslarinda ictigimiz bir donemde grupta iksir sorunu yasanmamasi lazim :cry:
Merhaba Yargucu!
Öncelikle iyi bir noktaya değindin, iksir sorunu aşırı derecede yaşanıyor ben genelde grup bölgelerinden çıkmıyorum ve artık tecrübe edindim, iksir olmadan grup bölgelerine girmiyorum, bir Allah'ın kulu çıkarıp vermiyor ki parasıyla alayım diyorum (biliyorsunuz ki devir artık değişti, oyunda arkadaşlıklar bile para ile olmuş durumda.) ona da cevap veren yok...
Sonra;
- Şifa sen beceremedin.
- Sen bi daha şifa oynama!
- Seni bir daha grup bölgesinde görmeyeyim bütün gruplardan attırırım!
Yahu güzel kardeşim ben sana güzelce belirtiyorum satan varsa alayım hemen, madem parayla...
Ama bana mısın demiyorlar, oyuncular dünden agresif patlayacak yer arıyorlar kendi beceriksizlikleri yüzünden, yani bir oyunda takım çalışması olmaz ise zaten baştan 1-0 kaybetmişssin demektir.
Başımdan geçen bir olay da şöyledir; Kenan'dayız birazdan kesicez ve ben diyorum ki:
Ben: - Bakın arkadaşlar bekleyin hepinize ck atayım sonra da zehirlenirseniz büyü bozma atarım çok fazla mana gitmesin şimdiden cklarınızı vereyim.
Oyuncu A: -Ya kardeş sen sadece büyüleri boz yeter.
Oyuncu B: - Tanka ck at sen sadece
Ben: - Kardeşim bakın anlamıyorsunuz, şartel kaçırıyorsunuz hepimiz geberip gidiyoruz ck atmam lazım hepinize.
Oyuncu C: - Sen şifa oynama kardeşim, tanka neden ck atmıyorsun?
Ben: - Kardeşim tanka ck mı atılır gözünü seveyim? Adamın canı gitmiyor, siz yeter ki şartel kaçırmayın.
Ve ardından 3 kere deneriz ve kudret yetmez bu malum insanların dediğini yapmaya çalışınca, sonrasında ben sinirlenirim ve grup bölgesinden çıkarım sonrasında olaylar şu şekilde gelişir;
Oyuncu A: - Seni bir daha grup bölgesinde görmeyeyim bütün gruplardan attırırım kim olduğumu biliyor musun bla bla...
Oyuncu B: - Sen ne kadar şrf....... birisin i.. oğlu... gibi haddini bilmez kelimeler, cümleler...
İşte tatlı dille herşeyi halletmek var iken bizler saçma sapan argo bir dil kullanmayı tercih ediyoruz, en azından oyunu 2-3 yıldır oynayanlar bu şekilde konuşuyor... Eskilerden hiç böyle yapan bir kardeşime rastlamadım çok şükür hepsi çok nacizane insanlar. Eğer onlar da bu yazıyı okuyorsa hepsine saygılarımı ve selamlarımı iletiyorum.

Uzun lafın kısası, bu değerli yorumun için çok teşekkür ederim Yargucu, umarım başını ağrıtmamışımdır.
Kendine iyi bak,
Saygılar ve sevgiler...
Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Flewz
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Flewz »

13 Temmuz 2016 Çarşamba

Günlüğümü okuyan izleyen herkese merhaba!

"Flewz yapımcılık gururla sunar!"

Karşınızda Bölüm 7 " Kadim Hidra Kestik"

Bana her konuda yardımda bulunan sevgili dostum "Kubi [Cenk Kurluk]" a teşekkürlerimi borç bilirim...
Eğer sizler de günlüğüme konuk olmak isterseniz bu konu altında ya da özelden bana mesaj atmanız yeterli :)

Arkadaşlar daha fazla lafı uzatmadan sizleri günlüğümün yeni bölümü ile baş başa bırakıyorum; hemen alt tarafta bulunan play butonuna basarak oynatabilirsiniz, iyi seyirler :D

Umarım hoşunuza gitmiştir değerli dostlarım, eğer beğendiyseniz yorum yazmanız yeterli, biliyorsunuz her zaman söylemişimdir; sizlerin yorumları benim için çok ama çok önemli...
İzlediğiniz için çok teşekkürler, kendinize iyi bakın bir sonraki bölümde görüşmek üzere hoşçakalın...

Saygılar, sevgiler ve hürmetler.
Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
BilgeTonyukuk
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen BilgeTonyukuk »

Selamun aleyküm;

Sevgili Flewz, günlüğünü ilk yazmaya başladığın günden beri ilgi ile takip ediyorum. Kanalına da abone oldum hatta. Lakin buraya yazma fırsatı bulamadım, mazur gör. M.Ö bilmem kaç senesinde günlük tutmuş birisi olarak üslubunu, anlatımını ve yaratıcılığını hayranlıkla karşıladım. Sunucumuza yolun düşerse muhakkak ki sohbet etmeye bekliyorum. :) Dilerim ki başarıların daim olur, esen kal.
Resim
Kullanıcı avatarı
Flewz
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Flewz »

BilgeTonyukuk yazdı:Selamun aleyküm;

Sevgili Flewz, günlüğünü ilk yazmaya başladığın günden beri ilgi ile takip ediyorum. Kanalına da abone oldum hatta. Lakin buraya yazma fırsatı bulamadım, mazur gör. M.Ö bilmem kaç senesinde günlük tutmuş birisi olarak üslubunu, anlatımını ve yaratıcılığını hayranlıkla karşıladım. Sunucumuza yolun düşerse muhakkak ki sohbet etmeye bekliyorum. :) Dilerim ki başarıların daim olur, esen kal.
Aleyküm Selam BilgeTonyukuk,

Öncelikle beni takip ettiğin ve vakit ayırıp izlediğin için ne kadar mutlu oldum anlatamam, elimden geldiğince ve olabildiğince hem yeni başlayan oyunculara yardım amaçlı olsun, hem de eğlenmek adına olsun bölümler halinde video günlüğü tutmaya çalışıyorum ki bazen bu işler aksayabiliyor bunu lütfen mazur görün.
Sunucunuza yolumun düşmesinden ziyade özelden mesajlaşıp herhangi bir sesli iletişim platformundan da görüşebiliriz eğer imkanınız var ise. Ben de sizinle sohbet -muhabbet- etmeyi çok isterim.
Size de her konuda başarılı ve sağlıklı, hayırlı günler dilerim.
Herşey gönlünüzce olsun...
Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Flewz
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Flewz »

14 Temmuz 2016 Perşembe

Merhaba canım günlüğüm ve sevgili değerli arkadaşlarım.

Günlüğümün bu bölümünde candostum, yoldaşım Vezirx ile birlikte sığınaklara girdik.
Ayrıca Vezirx Sayesinde ilk defa lodos bayrağı taktım kendisine burdan çok teşekkür ederim...
Umarım beğenirsiniz eğer beğendiyseniz lütfen yorum yazmayı unutmayın, bildiğiniz üzre yorumlarınız benim için çok değerli.
Videoyu hemen aşağıda bulunan play tuşuna basarak oynatabilirsiniz, iyi seyirler :)

Saygılar ve sevgiler.
Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Merhabalar Mert,

Video'da elimden geldiğince eşlik etmekle birlikte ilk yorumuda ben atmak istedim :)
Ağzına sağlık yine başarılı bir video sundun bize, tanıştığıma tekrar memnun oldum.
İyi, dürüst insanları tanıdıkça yardımlaşmayı eksik etmiyoruz bu durumdanda çok keyif alıyorum = )
Bazı kötü niyetli insanlar çalarak çırparak bir yerlere gelmeye çalışıyorlar fakat genellikle sonları hep hüsran bitiyor. Fakat insanlara saygı sevgi çerçevesinde yaklaşınca her zaman en iyi yerlere geliyorlar diye düşünüyorum. Oyun hayatından ziyade real hayattada böyle oluyor.

En yakın zamanda Lonca Lisansı alıp < L I L > Loncamızda yerini alabilirsin :)
Görüşmek dileği ile başarılar dilerim!