Flewz'in Günlüğü [Teşkilat]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
YankeeGoHome
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Exile

Re: Flewz'in Günlüğü [Teşkilat]

Mesaj gönderen YankeeGoHome »

Allah rahmet eylesin . Mekanı cennet olsun .
corleone77
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos
Lonca: Sonu Gelmez

Mesaj gönderen corleone77 »

Başınız sağolsun allah ailenize sabır versin.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Flewz
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
İletişim:

Mesaj gönderen Flewz »

Herkese merhaba arkadaşlar bugün itibari ile üzülerek belirtiyorum bazı özel sebeplerden dolayı günlüğü bırakmış bulunuyorum...
Belki buna üzülen arkadaşlar olacaktır diyecegim fakat, acikcasi ben uzuleceksiniz diyemeden bi kac kisi buna sevinecek bile çünkü devir o kadar iğrenç ki senin önüne geçmek isteyen insanlar çok ama asıl önemli olanin burda kardeslik oldugunun farkinda degiller...
Heh bi de su konuya deginelim israrla anlamayan arkadaslar icin, bakin sukretsinler hala arkadaslar diyorum;
Eger gunlugun uzerinde bir sıkınti var ise bunu zaten modlar belirtir cunku her gun girip kontrol ediyorlar . Bu sana dusen bi is degil sacma sapan isler yapmasin oyle yapanlar da.
Ikincisi forumu ziyaret eden kullanici sayisi iki elin sayisini gecmiyor.
Zaten burda onemli olan da odul degildi benim icin derdim sadece iyi arkadaslar edinmekti. Ama malesef amacima fazlasiyla ulasamadim. Cok kucuk dostluklar edindim.
Simdilik bu kadarini bilmeniz yeterli benim icin.
Ama uzulen varsa sayet onlar icin soyluyorum uzulmeyin yine forumda olacagim ve sizlerin merak ettigi bulamadigi seyler hakkinda videolar cekip paylasacagim. Tipki konu disi basligi altinda bulunan spotify muzik indirme ve basit imza yapimi gibi.
Eger bu yaziyi buraya kadar okuduysan adamin dibisin, kendinize iyi bakin hayirli gunler...

Saygilar ve sevgiler.
Resim

Resim

Resim

Lorem ipsum dolor sit amet.
Kullanıcı avatarı
YankeeGoHome
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Exile

Mesaj gönderen YankeeGoHome »

Yazmayı bırakmana üzüldüm . Umarım günlük yazma heyecanını bir gün tekrar kazanıp tekrar yazarsın .
Yargucu
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Yargucu »

Oncelukle basin sag olsun.

Kiyamet gunluklerinin birkacina arada bir goz atip senin gunlugune bakinca bir farkin oldugunu belirtmistim. Bunun uzerine once konunun altina sonra da kapsamli bir sekilde ozelinden "neden buradaki insanlarin yaptigi elestirileri umursamaman gerektigi" ile ilgili birkac tavsiyede bulunmustum. Tavsiye vermek de haddime degil ama kiyamet gunlugunun nitelikli olusu ve benim de birkac yasanmisligimdan dolayi kendimi tutamayip sana tavsiyede bulundum ve sen de bunu alcak gonullulukle karsiladin bunun icin de ayrica tesekkurler. Zaten konularin altina zirt pirt yorum da yapmiyorum nedeni de bu oyunu oynayan arkadaslarin cogunun senin yorum yazarken kaybettigin vakte degmemesi.

Yerinde olsam kimseyi umursamazdim -bunu ozelden sebepleriyle acikca belirttim hatirlatirim-
Not: Sana insanlari dinlemeyip bildigimi yaptigimda elde ettiklerimin hepsini yazmaya kalksam dunyanin cevresine yol olurdu.
Yazmayi birakmamalisin yazdikca elde ettigin tecrubelerle gunlugunu surekli gelistirecegine inaniyorum. Iyi is cikariyosan insanlar salca olur.

Flewz yazdı:Herkese merhaba arkadaşlar bugün itibari ile üzülerek belirtiyorum bazı özel sebeplerden dolayı günlüğü bırakmış bulunuyorum...
Belki buna üzülen arkadaşlar olacaktır diyecegim fakat, acikcasi ben uzuleceksiniz diyemeden bi kac kisi buna sevinecek bile çünkü devir o kadar iğrenç ki senin önüne geçmek isteyen insanlar çok ama asıl önemli olanin burda kardeslik oldugunun farkinda degiller...
Heh bi de su konuya deginelim israrla anlamayan arkadaslar icin, bakin sukretsinler hala arkadaslar diyorum;
Eger gunlugun uzerinde bir sıkınti var ise bunu zaten modlar belirtir cunku her gun girip kontrol ediyorlar . Bu sana dusen bi is degil sacma sapan isler yapmasin oyle yapanlar da.
Ikincisi forumu ziyaret eden kullanici sayisi iki elin sayisini gecmiyor.
Zaten burda onemli olan da odul degildi benim icin derdim sadece iyi arkadaslar edinmekti. Ama malesef amacima fazlasiyla ulasamadim. Cok kucuk dostluklar edindim.
Simdilik bu kadarini bilmeniz yeterli benim icin.
Ama uzulen varsa sayet onlar icin soyluyorum uzulmeyin yine forumda olacagim ve sizlerin merak ettigi bulamadigi seyler hakkinda videolar cekip paylasacagim. Tipki konu disi basligi altinda bulunan spotify muzik indirme ve basit imza yapimi gibi.
Eger bu yaziyi buraya kadar okuduysan adamin dibisin, kendinize iyi bakin hayirli gunler...

Saygilar ve sevgiler.
Kullanıcı avatarı
Flewz
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Flewz »

Saolun arkadaslar
Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Flewz
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Flewz »

9 Temmuz 2016 Cumartesi

Herkese yeniden selamlar!
Yaklaşık 2 gündür günlüğüme yazamıyordum bazı sebeplerden dolayı, belirtmiştim bir önceki gönderimde sizlere...
Ama şimdi yeniden aranıza döndüm, bu sefer çok farklı bir bölümle karşınızdayım. Neden mi? İsterseniz hep birlikte yeni bölümü izleyerek nedenini öğrenelim :)
Sizleri daha fazla tutmadan günlüğümün yeni bölümü "Görev Yapamadım!" ile baş başa bırakıyorum, videoyu izlemek için hemen aşağıda bulunan play tuşuna basabilirsiniz.

Umarım beğenmişsinizdir, eğer beğendiyseniz ya da beğenmediyseniz lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz...
Biliyorsunuz yorumlarınız benim için çok değerli!
Sonraki bölümlerde görüşmek dileğiyle günlük takipçilerim, kendinize iyi bakın, sağlıcakla kalın.

Saygılar ve sevgilerle...
Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen mstfmrt »

Başın sağolsun Flewz, internetim olmadığından dolayı biraz geç oldu kusura bakma.
Kullanıcı avatarı
Flewz
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Flewz »

Tesekkürler mstfmrt.

Saygılar ve sevgiler...
Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Flewz
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Flewz »

11 Temmuz 2016 Pazartesi

Merhaba arkadaşlar ve canım günlüğüm, bugün sizlere videomda başımdan geçen berbat bir günü aktarıyorum...
Fazla söze gerek yok videoyu izlerseniz şu ana kadarki en rezil günlük gönderim olduğunu keşfediceksiniz :D

Buyrun; hemen aşağıda bulunan play butonuna basarak oynatabilirsiniz.

Umarım eğlenmissinizdir diyeceğim her zamanki gibi, ama ben kendim bile eğlenmedim sizlerin eğleneceğini hiç sanmıyorum...
Kendinize iyi bakın, saygılar ve sevgiler...
Resim

Resim

Resim