ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Re: ıTENGRİKUTLUGı & FıratÇakıroğlu & ıİLTERİŞKUTLUGı Günlüğü -[EMİNÖNÜ]-

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Selamlar,

IİLTERİŞKUTLUGı adlı büyücüm yoktur artık, cümle alemin bilgisine.
Artık yola 2 tane şifacı ile devam edeceğim. Aslında şöyle diyeyim, güncellemede şifacıların etkinliği düşer ise nokta koyacağım oyuna, yok şifacılar hala vazgeçilmez ise devam edeceğim.
Tank, büyücü kasmak falan benim için imkansız artık.Bu yüzden elimde dizili oşan şifacılarım ile yürüyeceğim gitti yere kadar.

Görüşmek üzre...
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Companions

Mesaj gönderen Dawnguard »

Gerçekten merak ettiğim için soruyorum, sadece şifacıyla tılsım gibi şeylere yetecek parayı nasıl kasıyorsun veya kasabiliyor musun?
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Dawnguard yazdı: 11 Ağu 2017 23:19 Gerçekten merak ettiğim için soruyorum, sadece şifacıyla tılsım gibi şeylere yetecek parayı nasıl kasıyorsun veya kasabiliyor musun?

Vakit olması lazım öncelikle, benim gazap şifacı ile gerek Hol'de maden, gerek madencilik ile tılsımlar ürettim, itemler aldım.
Şifacılığı sevdiğim için bana zor gelmedi/gelmiyor bu durum.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
isimsizcisimsiz
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen isimsizcisimsiz »

Benim de sormak istediğim bir şey var. Şifacı ile holde maden dolanmak için üstüm ve yeteneklerim nasıl olmalı ?
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

isimsizcisimsiz yazdı: 12 Ağu 2017 17:22 Benim de sormak istediğim bir şey var. Şifacı ile holde maden dolanmak için üstüm ve yeteneklerim nasıl olmalı ?
Öncelikle zırhın muhakkak maksimum seviyede olmalı.Zırhını fullemelisin.İyileştirme Çemberi yeteneği de en az 10 puan , Ruh Kalkanı 15 puan yaparsan tamamdır bu iş :slightly_smiling_face: İyileştirme Çemberi yeteneğini sürekli üzerinde tutman gerekiyor , bazen hiç kendine iyileştirme yapmana gerek kalmıyor bu sayede.
Tılsım konusuna gelirsek de , 1. kademe İyileştirme Çemberi tılsımları her türlü götürür , kaliteli tılsımlar.
İyileştirmen düşük ise İbn-i Sina yada büyü kritik arttırıcı iksir varsa iş görecektir.
Varsa da savunma arttırıcı iksir(Plevne ve daha düşük seviyeler) kullanabilirsin , düşmanın sana ıska atma oranını biraz daha arttırıyor.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
isimsizcisimsiz
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen isimsizcisimsiz »

FiratCakiroglu yazdı: 12 Ağu 2017 17:51
isimsizcisimsiz yazdı: 12 Ağu 2017 17:22 Benim de sormak istediğim bir şey var. Şifacı ile holde maden dolanmak için üstüm ve yeteneklerim nasıl olmalı ?
Öncelikle zırhın muhakkak maksimum seviyede olmalı.Zırhını fullemelisin.İyileştirme Çemberi yeteneği de en az 10 puan , Ruh Kalkanı 15 puan yaparsan tamamdır bu iş :slightly_smiling_face: İyileştirme Çemberi yeteneğini sürekli üzerinde tutman gerekiyor , bazen hiç kendine iyileştirme yapmana gerek kalmıyor bu sayede.
Tılsım konusuna gelirsek de , 1. kademe İyileştirme Çemberi tılsımları her türlü götürür , kaliteli tılsımlar.
İyileştirmen düşük ise İbn-i Sina yada büyü kritik arttırıcı iksir varsa iş görecektir.
Varsa da savunma arttırıcı iksir(Plevne ve daha düşük seviyeler) kullanabilirsin , düşmanın sana ıska atma oranını biraz daha arttırıyor.
Teşekkürler :slightly_smiling_face:
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Re: ıTENGRİKUTLUGı & FıratÇakıroğlu Günlüğü -[EMİNÖNÜ]-

Selamlar,
İş yoğunluğu, spor yoğunluğu derken günlerdir bilgisayar başına oturamıyorum.
İt kopukla da uğraşmayacağım artık. Kendime vakit ayıramıyorum, onlara hiç ayıramam.
Sanırım oyun için sona geldik.Haftasonu istişare ile karara bağlayacağız bu durumu.
Görüşmek üzere...
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
92Gner
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Merkez Tehlike

Mesaj gönderen 92Gner »

VoiceOfVoiceless yazdı: 06 Ağu 2017 12:43
Selamlar , epeydir oyuna savaşmak için giriyorum.Yarım saati geçmiyor bu durum da.Bugün değişiklik yapalım diye biraz maden dolanmak istedim.Şanslı bir gün imiş.Ortalama 1 saatte güzel bir maden dolumu yaptım çantama.
Aslında akşama kadar çeksem mesela , dünyanın madenini toplarım ama doymuşluk var artık.E bir de saçma sapan maden fiyatlarını gördükçe iyice soğuyor insan oyundan.
Adam tüm Hol madenlerini 2milyon'dan alıyor.Ama tılsımları 550milyon'dan satıyor.Buna da ticaret diyor işte :slightly_smiling_face:
Gerçi ben tılsımların eski değerini kaybedeceği görüşündeyim.Takı gibi bir hal alacağını düşünüyorum güncelleme ile. :thinking:

1 saatin sonunda aldığım bir görüntü.

Resim

Görüşmek üzre...
Madenler çok iyimiş 1 saate göre 😊
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

92Gner yazdı: 24 Ağu 2017 13:35
VoiceOfVoiceless yazdı: 06 Ağu 2017 12:43
Selamlar , epeydir oyuna savaşmak için giriyorum.Yarım saati geçmiyor bu durum da.Bugün değişiklik yapalım diye biraz maden dolanmak istedim.Şanslı bir gün imiş.Ortalama 1 saatte güzel bir maden dolumu yaptım çantama.
Aslında akşama kadar çeksem mesela , dünyanın madenini toplarım ama doymuşluk var artık.E bir de saçma sapan maden fiyatlarını gördükçe iyice soğuyor insan oyundan.
Adam tüm Hol madenlerini 2milyon'dan alıyor.Ama tılsımları 550milyon'dan satıyor.Buna da ticaret diyor işte :slightly_smiling_face:
Gerçi ben tılsımların eski değerini kaybedeceği görüşündeyim.Takı gibi bir hal alacağını düşünüyorum güncelleme ile. :thinking:

1 saatin sonunda aldığım bir görüntü.

Resim

Görüşmek üzre...
Madenler çok iyimiş 1 saate göre 😊
Arada bir yapıyoruz böyle çılgınlıklar :)
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: ıTENGRİKUTLUGı & FıratÇakıroğlu Günlüğü -[EMİNÖNÜ]-

Mesaj gönderen AHDElVEFA »

FiratCakiroglu yazdı: 18 Ağu 2017 13:13
Selamlar,
İş yoğunluğu, spor yoğunluğu derken günlerdir bilgisayar başına oturamıyorum.
İt kopukla da uğraşmayacağım artık. Kendime vakit ayıramıyorum, onlara hiç ayıramam.
Sanırım oyun için sona geldik.Haftasonu istişare ile karara bağlayacağız bu durumu.
Görüşmek üzere...
Spor şart tabi :D bence saygı değer Yöneticilere iletelim güncellemeye ek bi mısırın arkasına gym eklesinler sorunu halledelim :D salon çıkışı bi lodos kale yaparız hem güzel olur. Hazır ısınmışken lodos falan bırakmayız :D
Göster
AFRASİYAB oyuna spor salonu istiyoruz :grin:
Göster
Ne AFRASİYAB'ı Salon bey.
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

Ahde vefasızlık etti demesinler...

VEFA(savaşçı) Eminönü