ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı Günlüğü

Mesaj gönderen Retaliation »

Geçmiş olsun Hasan, tez vakitte sıhhate kavuşman dileğiyle.
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Retaliation yazdı: 08 Ağu 2018 10:40 Geçmiş olsun Hasan, tez vakitte sıhhate kavuşman dileğiyle.
xANARCHYx yazdı: 08 Ağu 2018 10:33 Üzücü :( Tez zamanda aramıza dönmen dileğiyle :blush:
Plafect00 yazdı: 08 Ağu 2018 10:09 Geçmiş olsun Hasan, tez zamanda iyileşmeni dilerim. Sensiz yarışmanın tadı tuzu olmaz. İyileştiğinde yazmaya devam etmelisin. Acı yok şampiyon!😉
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. İnsan sağlığında farketmiyor ama ufak bir rahatsızlıkta canının değerini öyle bir anlıyor ki. :relaxed:
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
gullucex
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen gullucex »

Geçmiş olsun. Umarım iyileşir devam edersiniz.)
birdakikaafkyım
Tonbalık
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

gullucex yazdı: 09 Ağu 2018 17:08 Geçmiş olsun. Umarım iyileşir devam edersiniz.)
Teşekkür ediyorum. :relaxed:
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Kut'lu Bayramlar

Resim
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

İstanbul Kıyamet Vakti evrenini, radyo etkinliğinde gayri resmi olarak açıklanan oyunun sonunun geldiğinin açıklamasından sonra hayatımdan tamamen çıkarttım.
İş bilmez, ....... bir firmanın elinde son bulan oyunumuzun ruhu şad olsun. Kalanlarımıza sabır diliyorum.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Re: FıratÇakıroğlu Günlüğü -[EMİNÖNÜ]-

FiratCakiroglu yazdı: 19 Oca 2017 18:33
Selamlar , bugün bomba gibi bir haberle buradayım.Son yazdığım günden bu yana epey bir Çemberlitaş turu yaptım lonca ile beraber.Defalarca Ruh Döven Asa aldım ama bir türlü Mevlana Asa alamamıştım taaa ki bugüne kadar :)

Son yazdığım günden bugüne ;
:idea: Geçen günlerde plus paketimin bitmesi üzerine playstore'dan Çemberlitaş Paketi aldım.Hem plus paket hem de yanında verdiği lonca lisansı , +5 yetenek ve kasa erişimi ürünlerinin hepsini yavru şifama ekleyerek loncamıza dahil ettim onu.
:arrow: Çağrı (I) tılsımını da satın aldım ayrıca.Ortalama 700 hasarı var büyücülere.Benim için yeterli.
:arrow: Ayrıca bir tılsım daha basmayı düşünüyorum.Şifa Bilgisi (II) tılsımı.Bakalım zaman ne gösterecek ;)

:!: Gelelim bugüne.4 yada 5 defa lonca olarak giriş yaptık bölgeye.Sonunda alabildim asamızı.En kısa sürede parlatmasını da yapıcam hayırlısıyla.

Resim

Ayrıca ev taşıdığımız için bir süre internetim olmayacak.Türk Telekom olan aboneliğimizi de değiştirme kararı verdik.Aldıkları paranın 1 kuruşunu dahi haketmiyorlar :evil:

En kısa sürede görüşmek üzre...
Yine eskileri kurcalarken buldum kendimi.Şu asa düştüğündeki mutluluğumu ve heyecanımı sanırım ömrüm boyunca unutamam.Sahip olunamayacak bir eşya değildi ama heyecanı ayrıydı.

Tüm dostlarıma selamlar...

🚬 🚬 🚬
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Re: FıratÇakıroğlu Günlüğü -[EMİNÖNÜ]-

Mesaj gönderen Vezirx27 »

FiratCakiroglu yazdı: 17 Mar 2019 10:32
FiratCakiroglu yazdı: 19 Oca 2017 18:33
Selamlar , bugün bomba gibi bir haberle buradayım.Son yazdığım günden bu yana epey bir Çemberlitaş turu yaptım lonca ile beraber.Defalarca Ruh Döven Asa aldım ama bir türlü Mevlana Asa alamamıştım taaa ki bugüne kadar :)

Son yazdığım günden bugüne ;
:idea: Geçen günlerde plus paketimin bitmesi üzerine playstore'dan Çemberlitaş Paketi aldım.Hem plus paket hem de yanında verdiği lonca lisansı , +5 yetenek ve kasa erişimi ürünlerinin hepsini yavru şifama ekleyerek loncamıza dahil ettim onu.
:arrow: Çağrı (I) tılsımını da satın aldım ayrıca.Ortalama 700 hasarı var büyücülere.Benim için yeterli.
:arrow: Ayrıca bir tılsım daha basmayı düşünüyorum.Şifa Bilgisi (II) tılsımı.Bakalım zaman ne gösterecek ;)

:!: Gelelim bugüne.4 yada 5 defa lonca olarak giriş yaptık bölgeye.Sonunda alabildim asamızı.En kısa sürede parlatmasını da yapıcam hayırlısıyla.

Resim

Ayrıca ev taşıdığımız için bir süre internetim olmayacak.Türk Telekom olan aboneliğimizi de değiştirme kararı verdik.Aldıkları paranın 1 kuruşunu dahi haketmiyorlar :evil:

En kısa sürede görüşmek üzre...
Yine eskileri kurcalarken buldum kendimi.Şu asa düştüğündeki mutluluğumu ve heyecanımı sanırım ömrüm boyunca unutamam.Sahip olunamayacak bir eşya değildi ama heyecanı ayrıydı.

Tüm dostlarıma selamlar...

🚬 🚬 🚬
Eskiler güzeldi Hasan 😅 ben İKV adına Arz Lodos eklentisini özleyebileceğim aklıma gelmezdi bu Karaköy paketi oyunu epeyce bitirdi hatta direk oyunun ölümüne neden oldu desekte yeridir 😂 çünkü piyasaların karakterlerin bir anda değersiz kılındığı bir güncelleme oldu Karaköy aceleye gelmiş bir paket güzel planlansa konular ince düşünülse belki oynanılabilirdi fakat oyun dünyasını en oynanılmaz kılan bir güncellemeydi bana göre şuan oynuyanlar nasıl oynuyor şaşıyorum 😂 Karaköy gelmeden oyunu bırakmıştım sanırım güncelleme gelince 2 3 gün oynayıp oyunun ne hale geldiğini görünce herşeyi satmıştım 😂 keşke karaköy gibi bir güncelleme geleceğine geliştiricelerin yaptığı emekler yerine Arz Lodos’un üstüne yama tarzı şeyler eklenseydi daha güzel olurdu. Neyse yahu ne kadar uzattım 😂
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Askere gidiyorum.

Selamlar arkadaşlar.
Malum oyunun durumundan ötürü bizlerde terkettik canımız ciğerimiz oyunumuzu.Ama kader midir nedir bilemem kendimi yeniden İstanbul'da buluyorum.Gerek yaşımın geçmesi , gerek kendi hayatımı kurmamın vakti geldiği için tecilimi bozarak askerlik yapmaya gidiyorum.
Buradan tüm dostlarıma selamlarımı iletiyorum.İstanbullu dostlarım ile duruma göre haberleşeceğim.CinBull iksir gerekli olacak askerden sonra. ':)

Resim
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Volfied
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen Volfied »

Hayırlı tezkereler dilerim.
Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim