ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Re: FıratÇakıroğlu Günlüğü -[EMİNÖNÜ]-

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

İyi akşamlar , 3 - 5 tane parlatma yapacağımı söylemiştim.Bu parlatmaların ilkini hazırladım şimdiden 8-)

Resim
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Selamlar , oyunda ne yaptğımı epeydir yazmadım.Bugün aktaralım birşeyler. :)

:arrow: Yavru şifacımız ile önüme gelen her türlü gruba giriyorum Çemberlitaş ile ilgili.İstediğim itemlere ve +200 iksir sayısına ulaşana kadar bölgelerde olucam.6 gündür düşen itemleri göstereyim.Bu itemler içinde "eksikler" listemden bir item düşüremedim.Ama durmak yok :twisted:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

:arrow: Gelelim bugüne.Bugün Çemberlitaş atmadım , bir grup için pm attım ama beğenmediler beni :) Loncamız ile 3 defa Sığınak katıldım eksiğim olan [Centurion Zehiri Kolye] için.Neyseki günü kazanç ile kapattım ve kolyemizi çantama attım.

Resim
Resim

8-)
Resim

:idea: Tank olan savaşçıyı madencilikten tenzil ettim.Artık yaratıklardan düşen değerli değersiz çift efsunlu itemleri ona atıp , oradan iyi kötü satış yapmayı düşünüyorum.

:idea: Büyücü ile Hol'e girmeme kararı aldım :lol: Yeraltı'nda takılmak daha keyif verici ve daha seri şekilde kasamı dolduruğumu farkettim burada.Bu yüzden artık Yeraltı'ndayım.Kim bilir belki Urban Philotheos Çifte reçetesini düşürürüz :lol:

:idea: Yavru şifacıma da [tooltip t=Yardımcının hasarını ve enerjisini %50 arttırır.]Çağrı (I)[/tooltip] tılsımını düşünüyorum.Ondaki hasar artışı benim çok büyük faydama olacaktır.

Şimdilik oyundan aktaracaklarım bu kadar , görüşmek üzre..
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Saat tam 21:30'dan beri aşağıda resmi olan hatanın çözümü için uğraşıyorum bu saate kadar.Çözümüne ulaşamadım.
Yarın da bir göz gezdiricem.Eğer çözüm bulamazsam "Hoşçakal İKV" manşetiyle buradayım.

Resim
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
nisanyagmurum
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Ülkü

Mesaj gönderen nisanyagmurum »

FiratCakiroglu yazdı:Saat tam 21:30'dan beri aşağıda resmi olan hatanın çözümü için uğraşıyorum bu saate kadar.Çözümüne ulaşamadım.
Yarın da bir göz gezdiricem.Eğer çözüm bulamazsam "Hoşçakal İKV" manşetiyle buradayım.

Resim
Merhaba format sonrası o hata meydana geliyor bazen ise ekran kartı driverleri yüklenmediği/silindiği zamanlar olabilir.
Özel mesaj yoluyla ulaşırsanız size yardımcı olabilirim. Veya size yardımcı olacak birisine yönlendiririm.
Her kafanız sıkıştıgında rahatlıkla yardım alırsınız.
Aşağıda videoda çözümü var ayrıca ve bir çok videoda mevcuttur
Ve gitmek gerekir çok yorduysa hayat.
DeLiKiSs
gemini
Resim
Resim
Rüveyda Akseki
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

nisanyagmurum yazdı:
FiratCakiroglu yazdı:Saat tam 21:30'dan beri aşağıda resmi olan hatanın çözümü için uğraşıyorum bu saate kadar.Çözümüne ulaşamadım.

Resim
Merhaba format sonrası o hata meydana geliyor bazen ise ekran kartı driverleri yüklenmediği/silindiği zamanlar olabilir.
Özel mesaj yoluyla ulaşırsanız size yardımcı olabilirim. Veya size yardımcı olacak birisine yönlendiririm.
Her kafanız sıkıştıgında rahatlıkla yardım alırsınız.
Aşağıda videoda çözümü var ayrıca ve bir çok videoda mevcuttur
İlginiz için teşekkür ederim , ama sorun nasıl olduysa düzeldi.Az evvel hata devam ediyor mu diye giriş yaptım ve oyuna girebildim.Sanırım federaller peşimde :)
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Selamlar ,

Bugün bir koleksiyonumdan bahsedeyim dedim.Malumunuz Örs Kütleli tek efsun itemleri topluyorum.Kıyafet takı falan alayını topluyordum ama artık sadece "silah" sınıfında devam etmeye karar verdim.Dünkü reçete ile birlikte 6 tane silahım oldu.Bu sayıyı 10'a çıkarana dek Antrepo'yu eskiteceğim :twisted:

Resim

Bunlar da elimde bulunan tatlı mı tatlı itemler :lol:

[/b]
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Selamlar , yavru şifamız ile Çemberlitaş maceramız hız kesmeden devam ediyor.

:arrow: Dün ve bugün olmak üzre Hidroflorik itemlerin eldiven ve ayakkabı hariç tamamlamış oldum.Yani artık oyun sisteminde nasıl bir algı yarattıysam asit hasardan başka item alamıyorum :lol:

Resim
Resim

Bunlar geçen günlerde düşen itemlerdi.Bu 2si de bugün düştü.Özellikle pantolona çok sevindim , istediğim eksik bir itemdi.Asa ise üzdü , keşke Mevlana Asa olsaydı.Çünkü hiç kullanılmayacak o asa bu karakterde :lol:

Resim
Resim

:idea: Ayakkabılar epey zorlayacağa benziyor , henüz düşüremedim ayakkabılardan.Mevlana ve Ruh Döven ayakkabıları düşürdükten sonra da 1.bölgeye hayatta uğramam :)

Listemizi güncelleyelim ;

[spoiler]Mevlana Eksik İtemler

[list][*][Mevlana Ayakkabı][/list]
[list][*][Mevlana Asa] [/list]

Ruh Döven Eksik İtemler

[list][*][Ruh Döven Zırh][/list]
[list][*][Ruh Döven Ayakkabı][/list][/spoiler]

Topu topu 4 item kaldı.İnşallah fazla sürmez.Görüşmek üzre...[/b]
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Selamlar , bugün bomba gibi bir haberle buradayım.Son yazdığım günden bu yana epey bir Çemberlitaş turu yaptım lonca ile beraber.Defalarca Ruh Döven Asa aldım ama bir türlü Mevlana Asa alamamıştım taaa ki bugüne kadar :)

Son yazdığım günden bugüne ;
:idea: Geçen günlerde plus paketimin bitmesi üzerine playstore'dan Çemberlitaş Paketi aldım.Hem plus paket hem de yanında verdiği lonca lisansı , +5 yetenek ve kasa erişimi ürünlerinin hepsini yavru şifama ekleyerek loncamıza dahil ettim onu.
:arrow: Çağrı (I) tılsımını da satın aldım ayrıca.Ortalama 700 hasarı var büyücülere.Benim için yeterli.
:arrow: Ayrıca bir tılsım daha basmayı düşünüyorum.Şifa Bilgisi (II) tılsımı.Bakalım zaman ne gösterecek ;)

:!: Gelelim bugüne.4 yada 5 defa lonca olarak giriş yaptık bölgeye.Sonunda alabildim asamızı.En kısa sürede parlatmasını da yapıcam hayırlısıyla.

Resim

Ayrıca ev taşıdığımız için bir süre internetim olmayacak.Türk Telekom olan aboneliğimizi de değiştirme kararı verdik.Aldıkları paranın 1 kuruşunu dahi haketmiyorlar :evil:

En kısa sürede görüşmek üzre...
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Zamanında Şu an tarihini hatırlamıyorum.Şifacı Büyü Bozma II Tılsımını üreteceğim demiştin.Ben senın ıcın bır vıdeo cektım umarım beğenirsin.
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

romendiyojen yazdı:Zamanında Şu an tarihini hatırlamıyorum.Şifacı Büyü Bozma II Tılsımını üreteceğim demiştin.Ben senın ıcın bır vıdeo cektım umarım beğenirsin.
Aleykum selam, evet üreticem demiştim ama epey bir zaman oldu üretimi yapalı. 15 puanda kullanıyorum o tılsımı, taş gibi tılsım. Gram pişmanlığım yok. Büyü Bozma (III) parası yetmeyenler gönül rahatlığıyla üretimi yapabilirler ama 15puanda kullanmak şartıyla.
Video için de ayrıca teşekkür ederim, eline sağlık :)
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim