Tuğrabey Günlüğü -BEYAZKÖŞK-

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
zamanvakti
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: -.-

Tuğrabey Günlüğü -BEYAZKÖŞK-

Mesaj gönderen zamanvakti » 12 Haz 2016 16:22

Merhabalar bir süredir kıyamet günlüğü yazmayı düşünüyordum.Forumda takılırken en çok sevdiğim bölüm kıyamet günlükleriydi bende artık yazmayı düşünüyorum.Çok eğlenceli bilgilendirici bi günlük olucakdır umarım.
Hadi başlayalım ozaman ;)
Yeni karakterimi açtım ve oyuna girdim ilk olarak jandarma aliden itemlerimi aldım ve bankacıya ulak görevini vermek için bankacının yanına gittim.Sıfırdan karakter açıp oynamak gerçekten eğlenceliydi.
Resim
Resim

Giderken yetenek puanlarını vermeyide ihmal etmemiştim.Sonra Agah beyden salgın hastalık görevini aldım ve fareleri kesmeye başladım.Fareleri kesmeyi bitirdim ve görevimi teslim etmek için Agah beyin yanına gittim.

Resim
Sonra Jandarma Alinin yanına gittim ve balıkçıyla tanışma görevini aldım ve balıkçının yanına gitmeye koyuldum.
Bazı yerlerde resim çekmeyi unutmuşum kusura bakmayın. :)

Resim
Balıkçıdan kertenkele kesme görevini aldım ve kertenkeleleri bir bir kesmeye başladım gerçekten sıfırdan başlamak çok eğlenceliymiş hepinize öneririm.Kertenkeleleri kesmeyi bitirdim görevimi teslim etmek için balıkçının yanına koyuldum.
Resim
10 adet keme görevini aldım ve kesmek için kemelerin yanına gittim bir bir kesmeye başlamısdım.Kemeleri öldürdüm ve görevimi teslim etmek için balıkçının yanına koyuldum.
Resim
Balıkçıdan lüfer ızgara görevini aldım ve görevi tamamlamak için mısır çarşışına gittim ve demirci rüsteme selam verdim ve biraz sohbet edip görevi teslim etmek için balıkçının yanına gittim.
Resim
Balıkçıyla biraz sohbet edip bankacının yanına geldim ve bana dediki yeşil örümceklerin bankacıyı ve diğer kişileri çok rahatsız ettiğini söyledi bana onları kesebilirmisin dedi bende tabiki dedim ve görevi alıp yeşil örümcekleri öldürmeye başladım arkadaşım çaktırmadanbakda bana yardımcı oldu burdan ona teşekkürlerimi sunarım.
Yeşil örümcekleri öldürdük ve bende balıkcıya görevimi teslim ettim.

Resim
Resim
Resim
Ve günü burda bitirdim umarım günlüğümü beğenirsiniz yanlışlıklar yaptıysam özür dilerim umarım günlüğümü beğenirsiniz sağlıcakla kalın iyi forumlar... ;)
En son AFRASiYAB tarafından 13 Haz 2016 17:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: İleti, sahibinin isteği üzerine düzenlenmiştir.
Resim

Resim

-----KIYAMET GÜNLÜĞÜM-----

Resim

Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
GBM Teknisyeni
GBM Teknisyeni
Sunucu: Kuklacı

Re: Tuğrabey Günlüğü -BEYAZKÖŞK-

Mesaj gönderen TOLGARDA » 12 Haz 2016 16:26

Günlüğün hayırlı olsun. Çok sürükleyici bir günlük olacağa benziyor. Aynı zamanda uzun zamandır Beyazköşk'ten günlük çıkmadığı için bir farkındalık yaratmış olacaksın.

Kullanıcı avatarı
Retaliation
Yaşam Merkezi Sakini
Yaşam Merkezi Sakini
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen Retaliation » 12 Haz 2016 16:28

Güzel bir başlangıç yapmışsın.Devamının bekliyor olacağız. :)
Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
zamanvakti
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen zamanvakti » 12 Haz 2016 16:36

Hepinize çok teşekkür ederim çok saolun beğendiğinize sevindim.Beklemede kalın :)
Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Game Master
Game Master

Mesaj gönderen AFRASiYAB » 12 Haz 2016 18:02

Hoş ve sade bir başlangıç olmuş, devamını merakla bekliyoruz. :)
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Tarihçe | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim

Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Mesaj gönderen FireFighter095 » 12 Haz 2016 18:04

Hayırlı olsun , umarım daimi bir günlük olur.
Bol şans ;)

Kullanıcı avatarı
zamanvakti
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen zamanvakti » 12 Haz 2016 19:07

Hepinize çok teşekkür ederim çok mutlu oldum... :D
Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
zamanvakti
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen zamanvakti » 12 Haz 2016 19:28

Kendimi tutamadım ve günlüğümü yazmak istedim. ;) Bugün arkadaşım LORDWOLDEMORD dan 2 adet klorotoksin aldım.Amacım kıyamet asa üretmek ve çemberlitaşa girebilmek umarım başarabilirim kıyamet asayı üretincede büyük holde peptit salgı vs.Kasarak satıp m1 almak ve Çemberlitaşın yolunu tutmak istiyorum...Bugüne kadar sadece şifacı dizebildim savaşçımın maxıda 3114 savaşcı dizmeyi düşünmüyorum şuan.Büyücü oynamak gerçekten eğlenceli ama birazda masraflı.Sağolsunki arkadaşım bana kıyak yaparak 2 adet klorotoksini 1mye sattı ona burdan teşekkürlerimi sunarım.

Resim
Oyunda gezinirken böyle bir zırh gördüm ve sormak istedim yansıtan kişiye selam vererek zırhı nerden bulduğunu sordum oda bana cevap olarak 29 lv sınırı varken fare görevinden alındığını söyledi doğrumu pek bilgim yok bilen birileri beni biraz aydınlatabilirmi acaba ama artık giyilmiyormuş neden acaba :)

Resim
Sonrada eminönüne gidip biraz maden çekmeye karar verdim saf madenlerim oldukça artmışdı bunlarla napacağımı bilmiyorum ama saf altını ben çekmedim satın aldım maden çekmek oldukça eğlenceliydi eminönündeki bu yeride çok seviyorum sanki benim mekanım gibi...Bi saf altın çıkaramadım çıkarsaydım iyiydi hadi bakalım.Maden toplarkende yardıma ihtiyacı olan oyunculara elimden geldiği kadar yardım ediyorum keşke eminönü dop dolu olsa canlanması lazım bir bölgeye eminönünden fln girilebilirse ilerde eminönü canlanabilir.Umarım güncelleme gelir.İnşAllah gelirde eski oyuncularda oyuna tekrar gelir.
Resim
Resim
Günlüğümü burda bitiriyorum sağlıcakla kalın iyi forumlar...
En son zamanvakti tarafından 12 Haz 2016 19:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Seven
Ufkabakan Sakini
Ufkabakan Sakini
Lonca: TASVİR İ EFKAR
Konum: KAYSERİ & SiVaS ### CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven » 12 Haz 2016 22:23

Günlük güzel görünüyor içeriği okudum. Yalnız yazı rengini değiştirirsen daha hoş bir görünüm olacaktır.

Uzun zamandır bende resimleri sağlı, sollu koymuyorum daha doğrusu uğraşmak istemedim. Güzel görünüm için devam etmek lazım.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
zamanvakti
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen zamanvakti » 13 Haz 2016 14:10

Selam sevgili günlüğüm,
Bugün çemberlitaş önünde takılırken bir şifacı gördüm selam vererek konuşmak istedim kendisi bir beta oyuncusuymuş.Aramızda böyle bir diyalog girmişdi.Gerçekten bende ashap asayı çok beğeniyordum ilk başlarda ashap üretmeyi düşünüyordum ama çemberlitaşa girdim ve mevlana asamı diğer itemlerimi düşürdüm.Ve kelloya biraz gezelimmi dedim oda kabul etti gezmeye başladık 2 şifacı arz savaşcıları kesiyorduk bizden kaçıyorlardı. :D 2 şifacı olduğumuz halde iyi kesiyorduk ama kaçıyorlardı :x
Resim

Sonra aktarım yapabilirmiyiz diye sordum oda tabiki diyerek kabul etti.Eminönüne geçtik kasamda olan fevzi,azat,direnç iksirlerini,tılsımları aktarmaya başladık.Sıfırdan çar kasmak gerçekten eğlenceliydi sizede tavsiye ederim bir an önce büyücümü 49 yapıp meran ve junon görevlerimi tamamlayabilirsem birde kıyamet asamı üretirsem iyi olacak.Ama bilgisayarımda bir sorun var durduk yere kapanıyor galiba ışınmadan oluyor mavi ekran hatası geliyor ara sırada neyse hayırlısı. :)
Resim
Resim

Kello büyücümle geleyim kp kasalım dedi bende evet diyerek kabul ettim pek arz yokdu.İnşAllah bende büyücümü dizerim gerçekten büyücü oynamak çok eğlenceli sıkıldım şifacı oynaya oynaya o sırada altın madeni çekmiştim.Açtığımda 2 saf altın beni çantada bekliyordu inanamamışdım.Çok mutlu oldum kıyamet asa için gerekli olacak bunlar hep.Birde üreteydim hayırlısıyla umarım üretirim ve çemberlitaşın yolunu tutarım :)
Resim

Dünde savaşçımla yeraltına gidip klorotoksin kasmak istedim bu sırada bir arkadaşım bana bir soru sordu.Çemberlitaşta studan istihbarat subayına gidebilmek için ruh taşına giremiyormuş bende.Yapmadığı görevi söyledim İlk zelal ile konuşucaksın sonra zellalin önündeki telefonla konuşucaksın ruh taşına gir ve subayı öldür görevini vericek dedim.Oda bana çok teşekkür etti ve bana klorotoksin düşürüceğin söyledi bende zahmet etme saolasın dedim ama kabul etmedi :)
Burdan Büyümünxlanetine selamlar.Sonra EfsunkarMEHMET i gördüm ve konuşmak istedim baya konuşmustuk ama ss almayı unutmuşum.
:cry:
Resim
Sonra sıkılıp en iyi arkadaşım olan ve oyunun en iyi şifacısı ve büyücüsü olan xxILeONARDoIxx ile buluştum.Gerçekten çok iyi bir şifacı ve büyücü kullananıydı.Wslerde hep kazanırdı 8-) Yolunuz düşerse xxILeONARDoIxx ile bir ws atabilirsiniz. ;) Günü burda bitiriyorum iyi forumlar sağlıcakla kalın.Biraz erken yazmaya başlıyorum ama günlüğümü hep kusura bakmayın kendimi tutamıyorum yazmak istiyorum hep :)
Resim
Resim

Resim

Resim

“Kıyamet Günlükleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir