Ayıboğann Günlüğü - Eminönü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Re: Ayıboğann Günlüğü - Eminönü

Mesaj gönderen bugra333 »

Sevgili günlük bugün oyunda bir günde kâr yapma rekorumu kırdım diyebilirim ve oldukça mutlu oldum.

Her zaman ki gibi holde akrep keserek sürekli tur atıyordum elbette tur atarken önüme çıkan bir kaç madeni de çekiyordum ama hiç saf maden çıkar ümidiyle çekmem madenleri. Birden safran çıktı ve gözlerime inanamadım şaşırdım açıkçası maden konusunda şansım iyi olan birisi değilim çünkü.

Resim

Daha sonra günün ilk peptiti düşmüştü ve daha da mutlu olmuştum.

Resim

Ardından günün ikinci peptiti düştü ve anladım ki bugün şans bana gülüyordu :)

Resim

Hiç beklemediğim bir maden daha çekmiştim Gadolinyum ve artık mutluluktan havalara uçuyordum diyebilirim :D

Resim

Akrep kesimlerine son sürat kaldığım yerden devam ederken yine peptit düştü ve yüzüm gülmeye devam ediyordu :)

Resim

Gece 12 de oyuna öylesine bir bakmak için girdim ve ocaktan çıkıp bir iki akrep keseyim şansım iyi gidiyorken belki bir peptit daha düşer ümidiyle yola atılıyordum ki bir gadolinyum madeni daha çektim :D

Resim

Gerçekten bir gün içerisinde yaklaşık 4 saatte 3 peptit 1 safran 2 gadolinyum + 3m değerinde çöp eşya + bir kaç ufak ticaret ile kendi rekorumu kırdım bol kazançlı bir gün oldu umarım bir kaç gün daha en azından bu şekilde devam edebilirim :)
/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Sevgili günlük,

Bugün daha öncesinde Orçun abiden ödünç aldığım Elektrik Bilgi 2 tılsımını bir miktar kâr ile sattım.

Resim

Daha sonra hole indim ama bugün oyunda ki şansım iyi gitmedi sanırım dün çok şanslıydım ve bir süre şansımı tükettim galiba :)

Bugün 3 saat holde takıldım ve sadece 1 peptit düşürebildim buna da şükrettim.

Resim

Şuan elimde bir miktar nakitim var tekrar uygundan elek 2 tılsımı alayım yada elek 1 dedim kime sorsam ilginçtir ki elek 1 için 9.5m istiyor ( gider gönülden alırım 10m fiyatı var ) elek 2 için ise 180-190m istiyorlar gül gül öldüm diyebilirim sağol kalsın dediğim zamnanda birden 10-15m fiyat düşüyorlar oda ilginç :)
/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Sevgili günlük bugün geçen gün olduğu kadar olmasa da bol kazançlı bir gün oldu diyebilirim.

Öncelikle daha önceden çantamda bulunan jadeit madenini 3m karşılığında sattım oyunda ki bir çok arkadaş gibi kazıkçı olmadığımdan dolayı maden fiyatlarını çok yukarıda tutmamaya çalışıyorum.

Resim

Yine hole attım kendimi ve ilk peptit klorotoksin torbadan çıkmıştı :)

Resim

Jadeit sattığım arkadaşa bu sefer peptit satmak için er meydanı 3 geçmiştim.

Resim

Holde akrep keserken önüme gelen madenleri ufak tefek topluyorum her zaman tabi hiç bir zaman saf maden çıkacak ümidi ile çekmiyorum madenleri çıkarsa büyük sürpriz oluyor benim için ve safran madeni çıktı bugün de :)

Resim

Akrepler bazen bizi heyecanlandırıyor ayağımıza torba bırakıyor tabi her zaman peptit düşecek diye bir kural da yok tılsım geldi bu sefer ufak çaplı bir kalp krizi yaşattı bana diyebilirim.

Resim

Ardından günün ikinci peptiti düşmüştü ve mutlu olmuştum tekrardan :)

Resim

SS almadığım yerler de oldu mesela bugün tekrar elek bilgi 2 tılsımı aldım loncadan bir arkadaştan ve daha sonra oyunda dev komodo görevi olan bir arkadaşımıza ben ve loncadan Hasan hocam beraber yardım ettik dev komodoyu çevirerek kestim.
/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Sevgili günlük,

Bugün holde akreplerde gezerken bir texture hatasına denk geldim ve ss almak istedim havada uçtum şahitlerim var :)

Resim

Resim

Bugün çok şanslı değildim uzun bir süre akrep kesmeme rağmen hiç peptit düşmemişti ama keserken bir yandan da önüme gelen madenleri çekiyordum ve bir gadolinyum elde ettim.

Resim

Resim

Gün sonunda artık pes etmiştim akrepler bugün bana küsmüştü adeta hiç peptit vermemişti derken şükür bir peptit düştü :)

Resim

Birde ss alamadığım bir alışveriş yaptım akreplerden farabi solucan reçete düşmüştü güzel bir fiyattan alıcı çıkınca bende reçeteyi sattım.
/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Sevgili günlük,

Bugün şükür bol kazançlı bir gün oldu benim açımdan.

Her zaman ki gibi holde akrep avındaydım ve oyuna girdikten 5 dakika sonra ilk peptit erkenden düşmüştü.

Resim

Ardından daha önce uygun fiyata aldığım meran mücevherini yine uygun bir fiyattan bir arkadaşa sattım tabi o da benden uyguna alıp hemen ardından millete daha üst fiyattan satmaya kalktı :)

Resim

Hole geri döndüğümde çok süre geçmeden ikinci peptit düştü ve şaşırmıştım yarım saat içinde 2. peptit düşmüştü.

Resim

Genelde maden vs her konuda elimde biriktirmem nakite çeviririm ( sadece ipek latex hariç onları biriktirmek hoşuma gidiyor )

Resim

Hole geri döndüm ve üçüncü peptitin düşmesi de çok uzun sürmemişti bugün öğlen 1 saat 15 dakika gibi bir sürede üç peptit düşürmüştüm.

Resim

Akşam üzeri oyuna tekrar girdiğimde şansım hala devam ediyordu ve hemen bir peptit daha düşürdüm :)

Resim

Az önce oyundan çıkarken daha önceden biriktirdiğim veya satın aldığım yaklaşık 3000 civarında ipek latexi satıp nakite çevirme kararı aldım uzun zamandır biriktiriyordum :)
/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

İpek ve latex'e talibim 9 binden satarsan işporta fiyatıyla alırım.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Seven yazdı:İpek ve latex'e talibim 9 binden satarsan işporta fiyatıyla alırım.
Isportaya sattım keşke alacağını bilseydim sana verirdim aynı fiyattan :D
/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Bana bir daha Lonca kanalından düşmüyor kaç saattir dolanıyorum deme. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Retaliation yazdı:Bana bir daha Lonca kanalından düşmüyor kaç saattir dolanıyorum deme. :)
O gün düşmedi ama 3 saat dolandım tam çıkacakken 2. Düşmüştü şükrettim :D
/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Sevgili günlük,

Bugün oyuna çok giremedim göz kontrolü için gitmem gerekiyordu hastane işleri bilirsin uzun sürer.

Oyuna girdiğimde daha önce akreplerden düşen büyü ateş ayakkabıyı bir arkadaşa sattım pahalı olmayan bir fiyattan.

Resim

Sonra her zaman ki gibi atıldım hole ve akrep turları atmaya başladım tabi yolda önüme çıkan madenleri her zaman toplarım ve hiç ummadığım belkide göremeyeceğimi düşündüğüm bir maden çektim '' KONDRİT '' çok şaşırmıştım :D

Resim

Hemen normal bir fiyattan satışını gerçekleştirdim.

Resim

Daha önce dediğim gibi oyunda bugün çok bulunamadım ama bir peptit düşürmeden de çıkmayacaktım ve o peptit çok sürmeden düşmüştü :)

Resim

Şükür bol kazançlı bir günü daha geride bıraktım...

Resim
/f Ayıboğann