Ayıboğann Günlüğü - Eminönü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Re: Ayıboğann Günlüğü - Eminönü

Mesaj gönderen bugra333 »

Sevgili günlük,

Bugün oyuna daha önceden akreplerden düşürdüğüm çift efsunlu bir kolyeyi satarak giriş yaptım.

Resim

Ardından holde bir peptit düşürdüm ama günün ilk ve son peptiti oldu yaklaşık 3-4 saat holde sürekli akrep kasmama rağman ilk defa günü tek peptit ile kapattım üzücü bir durum bir ara inat ettim peptit düşmeden çıkmayacağım diye ama pes ettim düşmedi bir daha nedense :)

Resim

Daha sonra üç parça eşya karşılığında takasla aldığım dev komodo dişinin satışını gerçekleştirdim :)

Resim

Klandan kadime destek canı 50 kadime destek canı 40 yazılarını gördüm bende hemen koştum yardıma :D

Resim

Yine akreplerden daha önceden düşürdüğüm bir zırh vardı çift efsunlu bir arkadaş hidra pençe karşılığında takas istedi bende kabul ettim alan memnun satan memnun.

Resim

O kadar saat akrep turlarımın sonucunda tek bir peptit ile günü kapatmam beni üzmüştü ama sattığım bir kaç parça eşya ve oyundan çıkacağım zaman çektiğim safran beni mutlu etmişti.

Resim
/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Sevgili günlük bugün bol resimli bir şekilde yaptıklarımı seninle paylaşacağım,

Gece saat 12 den sonra oyuna ufak bir giriş yapıp ne var ne yok bakacaktım tabi her gece 10-20 dakika oyuna girip çıkıyorum belki bir şeyler düşer umuduyla arada düştüğü de oluyor. Bu gece 2 safran ve hayvan solucan ayakkabı düştü 20 dakika içerisinde ve şok oldum gerçekten iki farklı madenden üst üste safran çektim ve akrepten hayvan solucan kadın ayakkabı düştü.

Resim Resim

Daha sonra ayakkabıyı fiyatından tam emin olamasam da gönlümün razı olduğu bir fiyattan sattım.

Resim

Gece düşürdüğüm 2 safran ile beraber toplam 3 safranın satışını da gerçekleştirdim.

Resim

Sabah Böyle bol kazançlı güne devam ederken holde bir peptit düşürüp güne başlamadan kapatmayı düşünüyordum ama bir türlü peptit gelmiyordu derken tekrardan safran çektim :D

Resim

Akrepleri keserek devam ederken yanımdan son hızla bir tank arkadaş koşuyordu tabi peşinde de akrep sürüsü vardı bende elektrik atarak hepsini kestim ve o kadar akrep arasından bir peptit düştü.

Resim

Safran ve peptiti de nakite çevirdim :)

Resim

Bir kaç hafta önce aldığım elektrik gözlüğü satma kararı aldım çünkü hiç kullanmıyordum ma göz taktığım için çantamda boş boş geziyordu.

Resim

Bugün gece oyuna tekrar girdim yine bir 10-20dk ve sonuç 1 safran ve 1 peptit oldu güzel oluyor gece 10-20dk gir çık yapma amacıyla girdiğin zaman bir şeylerin düşmesi insanı mutlu ediyor peptit tasarım olarak oyunda en çok hoşuma giden maden.

Resim

Resim
/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Sevgili günlük,

Bugün oyuna girdiğimde ilk işim çantamda duran safran ve peptiti satmak oldu.

Resim

Sonra her zaman ki gibi hole indim ve peptit düşürdüm fakat bugün oyunda çok bulunmadım o yüzden pek bir şey yapmadım bugün.

Resim

Ardından lonca arkadaşlarım ile 2 tur kenan attım fakat istediğim ve eksik olan alternatör kolye bana değil de gruptan başka bir arkadaşa düştü :D

Resim

Resim
/f Ayıboğann
Yargucu
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Yargucu »

Hocam merhabalar gunlugunuzu takip ediyorum surekli. Artik 500kp'm oldugu icin safran ve peptitlerinizi rahatlikla alabilirim :D (theLASTECONOMIST)
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Yargucu yazdı:Hocam merhabalar gunlugunuzu takip ediyorum surekli. Artik 500kp'm oldugu icin safran ve peptitlerinizi rahatlikla alabilirim :D (theLASTECONOMIST)
sağol hocam çok teşekkür ederim olur neden olmasın :D
/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Sevgili günlük,

Bugün yine büyük holde büyük eşyalar düşürdüm :D

Önce her zaman ki gibi günlük peptit düşürme işlemini gerçekleştirdim.

Resim

Daha sonra 1 veya 2 peptit daha düşürüp oyundan çıkmayı planlıyordum fakat kestiğim akreplerden üst üste aşağıda ki eşyalar düştü şaştım kaldım :)

Resim Resim Resim

Kolyenin satışını gerçekleştirdim belki daha fazla fiyata gidebilirdi ama aç gözlülük yapmayı sevmem.

Resim

Ardından loncamız üyelerinden Lordfear kıyamet asa basacağını ve klorotoksin düşürmeye çalıştığını söyledi. Bende hemen ışınlanarak yanına gittim beraber 2-3 klorotoksin düşürdük.

Resim

Oyundan çıkmadan önce lonca arkadaşlarım ile bir tur kenan girdim ne yazık ki istediğim alternatör kolye yine düşmedi ama sağlık olsun :D

Resim

Elektrik bilgi 3 tılsımı istiyorum ama gerçekten çok pahalı gücüm yetmiyor pekte yetecek gibi durmuyor bakalım zamanla belki elde edebilirim...
/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Sevgili günlük,

Bugün oyuna giremedim o yüzden seninle paylaşacak bir şeyler yapamadım üzgünüm :(

Ama sırf senden ayrı kalmamak için bir poz verdim :D

Resim

Sevdiğim şarkılardan bir tanesini paylaşayım dedim belki hoşuna gider

/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Sevgili günlük,

Bugün oyuna girdikten yaklaşık 5 dakika sonra peptit düşürdüm çok şanslıydım ama devam etmedim holden çıktım.

Resim

Daha sonra eksik olan alternatör kolyeyi de elde etmek için lonca arkadaşlarım ile 2-3 tur kenan attım.

Resim

Resim

3. defa kenan turu atarken torbadan bilge cevo eldiven düştü ne yazık ki aradığım eşya bu değil. Bende 7 tane bilge cevo eldiven var her gün birilerine hediye veriyorum :D

Resim
/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Sevgili günlük,

Bugün oyunda çok durmadım sadece arkadaşlara selam vermek amacıyla bir gir çık yaptım.

O sırada topkapı da beklerken Lonca üyelerimizden Hasan hocam geldi selamlaştık. Köpeği beni görünce koşa koşa yanıma geldi bende kırmadım foto çektim :D

Resim
/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Sevgili günlük,

Bugün oyunda çok bulunamadık sadece yarım saat gibi bir süre oyunda takıldım.

Oyuna girdiğimde hole inmek için ruh taşına doğru yöneldim ve durdum çünkü 2 arz peşimden koştu baktım beni bekliyorlar gülmeye başladılar bende hareketsiz kaldım bir süre etrafımda aç kurt gibi gezmeye başladılar :D
Ardından ufak bir oyun yapıp /savaş 3 yaptım 10sn kadar sonra geri döndüm iki arz beni ışınlandı zannedip hemen geçmişler karşı tarafa :D

Resim

Holde her zaman ki gibi akrep turlamaya başladım ve o sırada safran çektim. Hemde günlük tatil hediyesini almadan ( Sadece lonca arttırıcısı vardı )

Resim

Akrep turlarken yarım saat içerisinde 3 kere ayağıma torba düştü ama üçüde ne yazık ki tılsım çıktı.

Resim

Bir adet şifa tılsımı
Bir adet kışkırtma
Bir adet meditasyon tılsımı düştü keşke üç tane yerine 1 tane peptit düşseydi dedim ama şans tabi her zaman bol kazançlı olacak diye bir durum yok :D

Bu arada @PALABEY Orçun abime olan 197m borcu da yakın bir zamanda kapatmayı düşünüyorum kendisi zaman önemli değil istediğinde verirsin demişti ama çok geciktirmeden ödemeyi düşünüyorum. Borcu elek bilgi 2 tılsımı alarak + iki parça trans eşya üretimi yaparken yapmıştım.

Oyunda ki en sevdiğim müziği paylaşmak istedim Çemberlitaş bölge atarken sırf bu müziği dinlemek için odaya girip çıkardım :)

/f Ayıboğann