Ayıboğann Günlüğü - Eminönü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Re: Ayıboğann Günlüğü - Eminönü

Mesaj gönderen bugra333 »

Sevgili günlük,

Bugün oyuna girdiğimde uzun uzadıya lonca arkadaşlarım ile sohbet ettim. Tabi o sırada akreplerle boğuşuyor ve bir yandan da önüme çıkan madenleri çekiyordum.

Günlük yaz tatili hediyesini almayı unutmuştum ama safran çekmiştim yine de :D

Resim

Ardından 2 saat kadar holde tur attım ve ancak 2 saat sonunda 1 adet peptit düşürebildim.

Resim

Peptit düştükten kısa süre sonra ayağıma 3 defa torba düştü ne yazık ki üçüde yine tılsımdı üzüldüm açıkçası :(

Resim

Birde bugün bir kaç arz Büyük Holde rayların başında lodosları rahatsız ediyormuş. Ben ve lonca arkadaşlarım olay yerine gidip gerekenleri yaptık ne yazık ki ss almama rağmen oyun almamış o anları atamıyorum :D
/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Sevgili günlük,

Bugün oyuna girdiğimde daha önceden çantamda duran tanesi 500bin veya 1m edecek çift efsunlu itemleri leveli düşük olan arkadaşlara dağıtıyordum. Son kalan 6 parçayı da 36 level bir büyücü arkadaşa verdim. Eşyaları aldıktan sonra teşekkür etti ve bana büyü bozma 3 elektrik bilgi 3 direnç kırma 2 ve y2 gibi bir çok tılsım yansıttı. Yani anlayacağınız arkadaş oyunun en zenginlerinden bir tanesiymiş :)

Daha önceden düşürmüş olduğum azat shen kuo pantolon reçetesini 5m gibi bir fiyata sattım belki 10m civarında bir fiyata da satılabilirdi ama çok aşırı fiyata satış yapmayı seven birisi değilim :)

Resim

Ardından holde akrep turları atarken bugün 1 adet peptit düşürebildim ve yanında 4 tılsım düştü ayağıma düşen her torba ufak çaplı bir kalp krizi yaşatıyor diyebilirim :D

Resim
/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Bugün kıyamet günlüğü etkinliğinin son günüydü umarım hakeden kişi kazanır. Sakin ve sessiz bir etkinlik oldu gibi her şeyin hayırlısı herkese benden çay

Resim
/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
bugra333
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Bir kaç gün oyunda olamayacağım internetle ilgili bir sıkıntım olduğu için.
/f Ayıboğann
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen mstfmrt »

bugra333 yazdı:Bugün kıyamet günlüğü etkinliğinin son günüydü umarım hakeden kişi kazanır. Sakin ve sessiz bir etkinlik oldu gibi her şeyin hayırlısı herkese benden çay

Resim
Ben istemem.