ROSELENMORGONSİR'in Günlüğü --TEŞKİLAT--

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
roselen
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: ROSELENMORGONSİR'in Günlüğü --TEŞKİLAT--

Mesaj gönderen roselen »

Lahza yazdı: 23 Eki 2017 18:38 Sunucuda pul arayan arkadaşa ulaşsın bence 😂
Sorma , sunucunun ihtiyacını tek başıma karşılıyorum resmen >:)
Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
roselen
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen roselen »

Selamlar

Bu aralar müptelası olduğum Sivri Ada fare köyde oyuna giriş yaptım yeniden . ( TABİİ Kİ PUL KASMAK İÇİN >:) >:) ) Ardından klanda bir arkadaş pul alınır diye yazı geçiyordu bende hazır elimde belli bir sayıda pul varken onları satmaya karar verdim . Normalde 1.5 m'den satıyordum hep ama bu sefer daha farklı bir fiyat söyledim . Kendiside itiraz etmeden beni em3'e çağırdı ve alışverişi gerçekleştirdik .

Resim

Ardından Sivri Ada'da kaldığım yere geri döndüm ve tekrar pul kasmaya devam ettim . Yavaş yavaş para biriktirip Met1'in üzerine birde Met 2 3 almayı planlıyordum . Çünkü grup bölgesine sadece met 1 ve ya met 2 3 girilmiyor genel olarak . Bende bunları tamamlayıp ardından büyücü karakterimin eksiklerini fullemek ve ilerde büyücü kasarsam tekrar tılsımların hazırda bulunması için böyle bir karar verdim . Ve her tılsımlada takas edilebiliyor olması da cabası . Ardından Ada'da biraz daha uğraştıktan sonra 1 adet Pul düşürmeyi başardım :grin:

Resim

Vee kısa bir süre sonra 1 adet daha >:)

Resim

Ardından demin pulları sattığım arkadaş 2 adet daha lazım olduğunu bende olup olmadığını sordu . Bende daha yeni düşürdüğümü ve satabileceğimi belirttim . Bu sefer 4 m 'den yani tanesini 2 m 'den satmak istesemde kendisi başka parasının kalmadığını son eksiklerinin pullar olduğunu belirtince fazla üstelemedim ve alışverişi gerçekleştirdik . Kendisine ayakkabısının hayırlı olmasını dileyip adaya geçip işlerime devam ettim >:)

Resim

Ve Ada'da pul kastığım zaman boyunca her gün karşılaştığım bir arkadaşı günlüğüme koymak istedim .
Kendisi benimde maden çektiğimi düşünüyormuş , ufak bir sohbetimiz oldu bende Pul peşinde olduğumu madenlerle çok ilgilenmediğimi belirttim . Kendisi farklı klandan olmasına rağmen uzun süredir ne bana rahatsızlık veriyor ne de engelliyordu .
Her gördüğümüzde selamlaşıp oyunumuza devam ediyorduk . Ben de onu da günlüğüme ekleyip yer vermek istedim . Onunla kısa bir sohbetin ardından bende Pul'ları kasaya koyarak oyundan çıktım :grin:

Resim
Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
roselen
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen roselen »

Selamlar

Her zaman olduğu gibi Ada'da oyuna giriş yaptım büyücü karakterimle ve Sürüngen Pulu nöbetime başladım :grin: Bir süre uğraştıktan ve etraftaki madenleride topladıktan sonra 1 adet pul düşürdüm fakat herhangi bir saf maden düşüremedim . Lokman madenlerinin safları beni Pullar kadar sevmiyordu anlaşılan :grin:

Resim

Ardından Fare Adam evlerine girilebildiğini keşfettim ve oraları dolandım . Belki oyunla ilgili ipuçları bulmak umuduyla belkide sırf keyif aldığım için oraları tek tek dolandım , evlerine yattım ve fotoğraf çekindim . Bu onları kızdırmış olacak ki hemen saldırmaya başladılar . :')

Resim

Biraz daha slotları döndükten sonra 1 adet daha pul düşürdüm ve onu kasama koyup devam ettim . Ardından 35 seviye Kudret iksiri reçetesi düşürdüm . Bu sevindirici haberdi çünkü savaşçı ve şifacı karakterimde Ejder iksir yerine bunu kullanmam daha mantıklı olabilirdi . Belki yarın bir gün sırf iksir üretmek için bir karakter açıp onu kasmaya başlayabilirim :D

Resim

Bir süre sonra 1 pul daha :) Akıyor bugün , maşallah :grin:

Resim

Ardından savaşçı karakterime geçip Kenan gruplarına bakmaya başlamıştım ki , Arzuhalci görevlerinin devam edebilmesi için gerekli olan 3 adet işlenmiş gümüş geldi aklıma . Plus paketim olmadığı için o sırada oyunda Klan kanalına yazan bir kaç kişiden rica ettim , Klana işlenmiş gümüş alındığını belirtmelerini ardından pm attığım kişi bana kendisinde olduğunu Meteor Sancak'ta buluşabileceğimizi söyledi ve oranın yolunu tuttum . Ardından alışverişi gerçekleştirdik ve kendisine teşekkürlerimi sunarak Çeteciye doğru yol aldım :relieved:

Resim

Ve beklenen kavuşma gerçekleşti . :grin: Met 1 karşılığı Y2 alarak Fare köy slotlarıma geri döndüm ve artık tek tek yıldırım atıp kaçmadan bir yıldırım ile bütün slotları indirmenin keyfini yaşıyordum . Biraz daha pul düşürdüm ama onlar başka zamanın hikayesi :P

Resim

Güzel bir şarkıyla bugünlük noktalamak istedim , görüşmek üzere ':)

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
BuShiDoka
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: ÖD TENGRi YASAR

Mesaj gönderen BuShiDoka »

Sevgili dostum bence karakter ismini değiştirmelisin 😊 PulcuBABA
Resim
Kullanıcı avatarı
roselen
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen roselen »

BuShiDoka yazdı: 25 Eki 2017 14:59 Sevgili dostum bence karakter ismini değiştirmelisin 😊 PulcuBABA
Yeni bir karakter açarsam düşünürüm bu ismi :D
Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
BuShiDoka
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

roselen yazdı: 25 Eki 2017 16:48
BuShiDoka yazdı: 25 Eki 2017 14:59 Sevgili dostum bence karakter ismini değiştirmelisin 😊 PulcuBABA
Yeni bir karakter açarsam düşünürüm bu ismi :D
O zaman ne anlamı kaldı teşkilatın pulcubabasi bu karakter 😊
Resim
Kullanıcı avatarı
roselen
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen roselen »

Selamlar

Klasik mekanım olan Sivri Ada'da oyuna giriş yaptım . Tabii ki tek bir amaçla :') SÜRÜNGEN PULU
. Neyse ki oyun sanki ne için girdiğimi anlamış olacak ki oyuna girer girmez kestiğim slotlardan birisi Pul attı ve bende onu kasama atarak yoluma devam ettim :grin:

Resim

Ardından bu sefer belirli yerlerde durmayı değil bütün köyü turlamayı düşündüm ve tüm slotları kesmeye başladım . Uzun bir süre bir şey atmadı fakat tam yorulduğum anlarda 1 adet daha Pul attı ve bütün moralim yerine geldi ':) Bunu da kasama attım ve ileride alıcı bulmak umuduyla devam ettim turlamaya .

Resim

Tam o sırada bir arkadaş kestiğim slotların arasına geldi ve Kuklacının notları görevi olduğunu söyledi . Kendisine elimden geldiği kadar yardımcı oldum ve slotları temizledim ardından o da görevini yapmış olacak ki bana teşekkür ederek gözden kayboldu .

Resim

Ardından şifacı karakterime giriş yaptım ve Stusuz grubu aramaya başladım . Büyücü oynamaktan yoruldukça böyle yapmak oldukça rahatlatıcı oluyordu . Ardından tam grup ararken bir arkadaş Khaos görevine yardımcı olup olamayacağımı sordu . Gruba girdim ve bölgeye girdikten sonra girişteki 2 taarruzu temizledikten sonra görevi olan arkadaşımız görevini halletti ve bizde bölgeden çıkışımızı gerçekleştirdik .

Resim

Ve Stusuz grubumuzla hızlı bir şekilde ilerlemeye başladık . Grup oldukça seriydi ve hızlı bir şekilde Gaffar'a ulaştık . Semiha hanım her zaman olduğu gibi beni boş geçti fakat Gaffar Bey bana cömert davrandı :) Fakat bu cömertlik pekte işime yaramadı çünkü önceden attığı Hidroflorik Asa'yı tekrar attı . Ardından Stuart'a geçip onu da indirdikten sonra hızlı bir şekilde iksirlerimizi aldık ve bölgeden çıktık . Şifacı karakteriyle oynamanın da oldukça keyifli olduğu yadırganamaz bir geçekti :yum:

Resim

Ve çıkmadan dayanamayıp büyücü karakterime giriş yaptım ve bir 30 dakika daha dolanmaya başladım Ada'da . Ardından tam çıkmama yakın 1 adet daha pul attı ve onu da kasama koyduktan sonra biraz da maden çektim fakat sonuç alamayınca oyundan çıkışımı gerçekleştirdim ':)

Resim

Bugünlükte bu güzel şarkıyla noktalayalım dedim :P

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
gullucex
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen gullucex »

Günlüğünüz ve pul düşürmede başarılar :D ':)
birdakikaafkyım
Tonbalık
Kullanıcı avatarı
BuShiDoka
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Akşamları girip bende pul kasıcam canımı çektirdin be mübarek 😊
Resim
Kullanıcı avatarı
roselen
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen roselen »

gullucex yazdı: 25 Eki 2017 17:17 Günlüğünüz ve pul düşürmede başarılar :D ':)
Teşekkürler ':)
Resim

Resim

Resim