ROSELENMORGONSİR'in Günlüğü --TEŞKİLAT--

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
roselen
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: ROSELENMORGONSİR'in Günlüğü --TEŞKİLAT--

Mesaj gönderen roselen »

Selamlar

Herkese ve sana merhaba sevgili günlük . Bugün oyuna ROSELENMORGONSİR karakterimle giriş yaptım ve hemen bir stusuz grubuna çağırıldım arkadaşlarım tarafından . Arkadaşım Demir'den M23 ödünç aldıktan sonra bölgeye girip hızlı bir şekilde kesime başladık . Oyuna girince başıma trajikomik bir olay da geldi . 1 lvl karakter açan birisi ismini Whyhaci yaparak benden Tılsım istemeye çalıştı . Bu sırada Hacı'da yanımdaydı :') :') Kendisi öyle bir karakteri olmadığını belirtti ama ben zaten bunu biliyordum . Dolancı elemana '' hakaret '' ettikten sonra :) bir baktım ki oyundan çıkmış . İbrahim'de keşke buraya çağırsaydın gelseydi gibisinden bir şeyler söyledi ama bir anlık sinirle patladım o da zaten hemen oyundan çıkmıştı anladığımı fark edince :D Neyse bu olaydan sonra bölgeye girdik vekesim konusunda başarılıydık , Semiha'ya vardık .

Resim

Daha sonra Semiha'yı içeri kaçırdık ve içeri de Gaffar ile Semiha'yı ayırıp kesmeye karar verdik . Hal böyle olunca kesime başladık ve Semiha'dan kimse bir şey alamadı . Ama Gaffar Bey bugün oldukça cömert davranıyor olacak ki 2 adet Ceket görmüştü grubumuz üyeleri torbalarında . Tabii loncamızın şifacısı Demir'de her zaman olduğu gibi itemsiz geçmemişti :D

Resim

Resim

Ardından Stuart Kesimine başladık ve hızlı bir şekilde onu da yere sermeyi başardık . Yine torbalar boştu fakat Demir yine yine yine ^^ item almayı başarmıştı . Gerçekten çok şanslı bir karakteri vardı ama sürekli kendisinde olan eşyaların düştüğünden bahsedip duruyordu :D Ha birde Asa düşüremiyordu ama benim beklentim yakında torbasında 2 asa bile bulabileceği yönündeydi :)

Resim

İksir alırken maalesef çok acele ettim ve kapıya da yaklaşmadığım için öldükten sonra Şifacımız kaldıramadı . Ben de tam iksirler için fotoğraf çekeyim derken öldüğüm anı çekmişim ilginç bir fotoğraf ortaya çıktı :) Ardından neyse ki Grup üyeleri tanıdık olduğu için beklediler ve İksirlerimi aldıktan sonra bölgeden çıkışımı gerçekleştirdim .

Resim

İbrahim'in çarı hala Bloklu olduğu için başka bir karakterdeydi . Biz de Demirle birlikte onun görevlerine yardımcı oluyorduk . Birlikte Meran Şehrine düştü yollarımız bu defa . Neyse ki Lonca Lisansı ve Y2'li büyücüler etrafında oldupu için görevler de sadece peşimizden gelmek kalıyordu ona :) Hızlı bir şekilde onun da görevlerini hallettik ve ben biraz Sivri Ada'ya geçip takılacağımı belirttim :)

Resim

Daha sonra Sivri Ada'da uzun bir süre turladım ve Pul düşüremeyeceğimi düşündüğüm sırada hemen altımda gördüğüm torba ile bir anlık şaşkınlık yaşadım :) Baktığımda Pul olmasını ümit ederek açtım ve neyse ki bir sorun olmamıştı sevgilim çantamdaydı ^^ Bazen altıma düşen torbalarda Eldiven ve ya Ayakkabı felan da oluyordu Pul zannederek açmama rağmen o yüzden fazla heveslenmemeye çalışıyordum artık :D Daha sonra o Pul'u düşürmenin getirdiği motivasyon ile biraz daha turladım ve kısa bir süre sonra 1 adet daha düşürmeyi başardım . Daha sonra onu da çantama atarak biraz mola vermek üzere oyundan çıkışımı gerçekleştirdim :yum:

Resim

Resim

Çantamı da boşaltmayı ihmal etmedim tabii ki az kalsın unutuyordum :P

Resim

While My Guitar Gently Weeps şarkısında Paul Gilbert'in attığı inanılmaz solo :O İlgili arkadaşlar 4.23'e sarıp izleyebilir keyif alacağınızı düşünüyorum :)

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
roselen
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen roselen »

Selamlar

Herkese ve sana merhaba sevgili günlük . Bugün okulum 6-6.30 civarı bittiği için sabah boş zamanım vardı ve biraz oyunda geçirdikten sonra dışarı çıkmam gerekti arkadaşlarla buluşmak için . Hazır dışarı çıkmışken uzun zamandır kafamda olan '' Değişimler Kitabı ( I Ching ) '' isimli kitabı aldım . Hikayesi biraz karışık aslında sevdiğim bir Youtube kanalını takip ederken karşılaştım ve almam gerektiğini düşündüm çünkü uzun zamandır böyle merak etmemiştim bir kitabı ^^ Her neyse okulumda bittikten sonra tekrar gelip günlüğüme yazmam gerektiğini düşündüm ve giriş yaptım . ROSELENMORGONSİR ile güne başladım Sivri Ada'da . Her zaman olduğu gibi sevdiğim bir işi yapmak uğrunaydı tabii ki bu başlangıç : SÜRÜNGEN PULU!!! ':)

Resim

Daha sonra Ada'da dolanırken bir arkadaş 13 adet Latex'e ihtiyacı olduğunu söyledi sanırım görevi vardı. Bana satan olup olmadığını sormamı söyledi Klan kanalına . Ama ona gerek olmadığını belirttim çünkü benim Kasam'da bol miktarda vardı . Kendisine s3'te buluşabileceğimizi söyledim ve ardından Latex'leri ona verdim . Bana teşekkür ettikten sonra o görevini yapmak üzere ben ise Pul kasmak üzere geri dönüş yaptık yerlerimize :)

Resim

Ardından Klan Kanalına alınacak madenleri yazarken bir arkadaş 2 adet Alex'i olduğunu belirtti . Ne kadar olduğunu sorunca 1.5 m gibi bir rakam verdi ve bu çok ucuzdu 2'si için . Daha sonra 3 m'den ikisini satmak üzere S3'te buluştuk ve alışverişi gerçekleştirdik .

Resim

Daha sonra Ada'ya döndüm ve uzun bir süre geçti ama yine de 1 adet Pul düşürmeyi başarabildim :)

Resim

Daha sonra İbrahim bu sıralar karakteri Bloklu olduğu için sürekli Meteor'da savaşçı vsleri atıyordu . Tabii güçsüzdü karakteri çünkü Çt itemleri yoktu ama olduğu kadar güçlü olabilmek adına sürekli Yücelen item alıyordu :D Benden de 1 adet Balyoz almamı daha sonra karakterinin cezası bitince bana parasını vereceğini söyledi . Bir arkadaş ile çoktan konuşup anlaşmış s3'te beni beklediğini söyledi . Ona bunun gereksiz olduğunu söyledim ama vs atma konusunda ısrarcıydı :D Ben de daha fazla karşı çıkmadım ona ve Balyoz'u almak üzere s3'e gittim . Tabii o sıra konuşmalar da biraz küfür kullanmış ben de fotoğraf çekerken farketmedim ^^ Daha sonra Paint ile üstlerini karaladım acemi bir şekilde :) Ben de onun alışverişine yardımcı olduktan sonra hem balyozunu hem de madenlerini ona verdim çünkü satmak istediğini söylemişti . Ben satamıyordum açıkcası :D Ve biraz mola vermek üzere oyundan çıkışımı gerçekleştirdim .

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
roselen
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen roselen »

Selamlar

Herkese ve sana merhaba sevgili günlük . Bugün fazla oyuna girme vaktim yoktu ama yine de bir kaç işime yarayabilecek alışveriş gerçekleştirebildim bu süre zarfında . Aslında şu sıralar oynarken biraz çabuk sıkılıyorum sanırım çünkü hem arkadaşlarım daha az giriyor hem de Güncelleme konusunda oldukça sabırsızım herkes gibi :P Her neyse oyuna Sivri Ada'da başladım ve fazla vakit kaybetmeden 1 adet Sürüngen Pulu'nu düşürmeyi başardım .

Resim

Daha sonra dolaşırken hiç umulmadık bir anda çektiğim Çıban Otu madeninden altıma düşen torbada Dört Yapraklı Yonca ile karşılaştım . Artırıcım ve ya Loncamda herhangi bir ekstra paket olmadığı için düşen bu saf madene çok şaşırdım . Ayrıca saf madenler arasında şekil olarak en favorim olan Yonca'yı düşürmekte ayrı bir olaydı ':) Onu da kasama attıktan sonra daha sonra satmak üzere yoluma devam ettim .

Resim

Ardından Ada'yı biraz daha turlamaya karar verdim . Ve uzun bir süre dolandım . Şu sıralar arkadaşlarımda çok oyuna girmediği için bölge atma fırsatı pek olmuyordu bende bu yoklukta Meteorit 2 3 tılsımını basabilmek adına boş durmuyordum . Aslında elimde vardı ama onu m1 + para'ya satmayı düşündüğüm için daha sonra yine Çt'ye girebilmek adına ihtiyacım olacaktı . Kısır döngü haline gelmişti aslında biraz ^^ Daha sonra 1 adet daha Pul düşürmeyi başardım eski Pulcubaba günlerime dönüyordum yavaş yavaş :P

Resim

Hem Pul kasıp hem de madenleri dolanırken bir arkadaşın Dev Komodo kestiğini görüp yol üzerinde ona da yardımcı olmaya karar verdim . Aklıma gelmişken Pulcubaba'nında görevi vardı ve bir ara bunu halledip materyal olan Diş'i almalıydım sonuçta o da iyi para ediyordu .

Resim

Daha sonra elimdeki satılık madenleri yansıtırken toptancım ne kadar olduğunu sordu Alex ve Kloroların .
Kendisine indirim yapma konusunda tereddüt etmedim çünkü sürekli alışveriş halinde olduğum bir arkadaştı . Geçenlerde aldığım 2 Alex'i ve 1 Klorotoksini kendisine satmak üzere S3'e geçtim ve orada alışverişi gerçekleştirdik . Elimde biriktirdiğim madenleri böyle nakite dönüştürmek oldukça işime geliyordu . Ama eskisi kadar aktif bir piyasa olmadığı için alıcılar çok zor bulunuyordu . Neyse ki o konuda Tıkla Üretcilerle arkadaş olmuştum. ^^

Resim

Ardından biraz oturup orada onunla konuşurken geçenlerde birisinin Taşkanat Derisi diye Yılan Derisi verdiğinden bahsetti orada :) Ama bunu birden anlatınca çok komik geldi nedense ve oldukça eğlenceli bir diyalog ortaya çıktı .
Ben de bunun da fotoğrafını çekip günlüğüme eklemeye karar verdim ve daha sonra biraz mola vermek üzere oyundan çıkışımı gerçekleştirdim .

Resim

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
roselen
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen roselen »

Selamlar

Herkese ve sana merhaba sevgili günlük . Bugün oyuna biraz daha farklı olsun diye Pulcubaba karakterimle giriş yaptım çünkü kendisinin hala yapılması gereken keşif görevleri duruyordu . İlk olarak Meteor bölgesinde biraz dolanıp elimdeki maden ve tılsımları satmaya çalıştım . Alıcı bulamayınca yavaş yavaş görevlerimi tamamlamak üzere yola koyuldum . Ara sıra karşılaştığım kişilerden '' Günlüğünü okuyoruz , sürükleyici , güzel vb.. '' yorumlar alıyordum ve bunu beni mutlu ediyordu .
Bunun da verdiği motivasyonla diyim :P daha hızlı yapmaya başlamıştım görevleri ^^

Resim

Daha sonra Pulcubaba'da yaklaşık 40-45 dakika kadar zaman geçirdikten sonra görevleri yavaş yavaş hallettim . Tam o sırada elimde ki Meteorit 2 3 tılsımına alıcı çıktı . Hem M1 hem de M23 tılsımım olmadığı için sürekli al - sat işine giriyordum ucuzdan alıp pahalıya satmak adına . Hem bunu yaparken Materyal ve maden de kastığım için iyi bir ek gelir oluyordu açıkcası :D

Resim

Meteorit 2 3 tılsımına karşılık 460 M ve ya M1 + 160 M istiyordum bunu Klan kanalına yazıyordum sürekli .
Tam o sırada bir arkadaş bu teklifimi kabul etti ve kendisiyle buluşmak üzere beni s3'e çağırdı . Hemen ROSELENMORGONSİR karakterime geçiş yaptım ve s3'e geçtim . Meteorit 2 3 tılsımına karşılık m1 + 160 m'lik Bono vermeyi kabul etmişti . Hal böyle olunca ben de alışverişi hemen gerçekleştirmek istiyordum . Hesaplama kısmına gelecek olursak Meteorit 2 3 tılsımını 410 m 'den almıştım bildiğiniz üzere . Şimdi ise m1+160 m yani bir diğer deyişle 460 m'ye sattığım için 50 M gibi iyi bir kar elde etmiştim . Hala Meteorit 2 3 için gerekli birikimim olmasa da bu al-sat işleri sayesinde yavaş yavaş topluyordum sermayeyi . Kendisine teşekkür ettikten sonra Tılsımı çantama koyarak biraz da Sivri Ada'ya geçmeye karar verdim Pul kasmak üzere :p

Resim

Tam o sırada bir arkadaş y2 + verilir m1 alınır şeklinde bir yazı paylaştı klan kanalında . İkisi aynı malzemeydi sonuçta ve benim de M1 tılsımı şu an için bir işime yaramıyordu . O yüzden kendisiyle Lodos Sancakta buluşarak alışverişi gerçekleştirmeye karar verdim . M1'e karşılık Y2 +3 m veriyordu ve buradanda 3 m'lik bir kar elde etmiştim . Aslında daha pahalıyıda + verecek birisini bulabilirdim ama şu an için Y2 tılsımı kullanışlı olurdu çünkü Köy'de pul kasarken bütün o fareleri tek tek kesmek çok can sıkıcı olabiliyordu :) Kendisiyle buluşup alışverişi gerçekleştirdik ve yeni tılsımımı Çantamdaki yerine koyduktan sonra Sivri Ada yolunu tuttum .

Resim

Resim

Daha sonra Sivri Ada'da uzunca bir süre turladım ve sonunda 1 adet Pul düşürmeyi başarabildim .
Bu sıralar daha önceden de sıkça söylediğim gibi biraz daha nadir atıyordu Pulları . Boş bir zamanım olduğunda 2-3 saat kadar talan etmeyi planlıyordum buraları açıkcası çünkü eskisi gibi bolca toplamak istiyordum :P Ardından arkadaşlarımla biraz sohbet edip köyü de biraz daha turladıktan sonra sonuç alamadım ve oyundan çıkma vaktinin geldiğine karar verdim :)

Resim

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
roselen
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen roselen »

Selamlar

Herkese ve sana merhaba sevgili günlük . Bugün Shameless günüydü her pazartesi olduğu gibi ^^ Yine altyazısı gelir gelmez onu izledim ve daha sonra oyunda biraz vakit geçirdim . ROSELENMORGONSİR karakterime giriş yaptım ve Stusuz grubuna çağırılmıştım arkadaşım Karakol tarafından . Kendisinin teklifini kabul ettim fakat Met 2 3 tılsımım olmadığını ona söyledim . O da sorun olmadığını belirtti ve içeri girdikten sonra bölgede kullanmam için bana ödünç verdi . Daha sonra kesime başladık .

Resim

Resim

Semiha'ya kadar hızlı bir şekilde geldik ve daha sonra kesime başladık . Şimdi ki amacımız onu içeri kaçırmaktı . İlk denemelerimiz de başaramasakta 45 44 canı görmeyi başarsakta içeri girmedi . Neyse ki daha sonra daha koordine bir şekilde Konsa kalkıp bir kaç Büyü Kritik iksirinin de yardımıyla onu içeri kaçırmayı başardık .

Resim

Daha sonra içeride Semiha kesimini hızlı bir şekilde hallettik fakat herhangi bir şey alamamıştık . Ben Sıfır Kelvin Pantolon aldım fakat daha önceden düşürmüştüm bunu . Yine de kasamdaki yerine koymayı ihmal etmedim . Belki de bu daha büyük hediyelerin habercisiydi :thinking_face:

Resim

Gaffar kesimi sırasında tam Deprem için kutupladığımız sırada Gaffar bana dönüverdi birden Acıması yüzünden :D Hal böyle olunca kutubu da açan ben olduğum için maalesef öleceğimi anlayıp gruba bunu yazdım ^^ Karakol da öleceğimi anlamış olacak ki gülmeye başladı karakteri susuk olduğu için . Neyse ki daha sonra Şifacımız kaldırdı ve kesime kaldığımız yerden devam ettik .

Resim

Gaffar'dan herhangi bir şaheser alamadım , grup kanalına bir bakayım dedim kim ne almış diye . Şifacımızın ''yuh'' yazdığını gördüm :D İlk olarak birisi herhalde çok item aldı diye düşünürken şifacımız torbasını bir almaya başladı ki görmeniz gerekiyor :) 2 asa 1 ceket ile Gaffar'dan çıkmayı başarmıştı kendisi . Biz de şaşırıp kendisini tebrik ettikten sonra Stuart'a doğru devam ettik :)

Resim

Resim

Daha sonra Stuart Beyide hızlı bir şekilde kesmeyi başardık . Kendisinden herhangi bir şey alamasam da grup kanalına bakmayı ihmal etmedim . Özellikle o Gaffardaki item şöleninden sonra yine bir şeyler bekliyordum açıkcası ^^ Ardından İksir almak üzere Subay'ın olduğu yere ışınlandık ve tam o sırada Klan kanalından bir arkadaşın m1 sattığını gördüm .
Ne kadar olduğunu sorunca 280 m dedi ve bu fırsatı kaçırmamam gerektiğini düşünerek kendisine beklemesini söyledim . Bölgeden çıktıktan sonra alabileceğimi belirtip .

Resim

280 M Meteorit 1 tılsımı için çok ideal bir fiyattı çünkü 295 - 300 m arası satıyordum genelde . Meteorit 2 3 tılsımı için henüz sermayem yoktu fakat yavaş yavaş bu al sat işleriyle altyapısını oluşturuyordum . Met 2 3 için biriktirdiğim paradan 280 m ayırarak bu tılsımı aldım daha sonra 295 ya da 300 m'den satmak üzere . Buradan da iyi bir kar elde ettiğimi düşünürsek günü noktalamam gerektiğine karar verdim ve alışverişten sonra oyundan çıkışımı gerçekleştirdim .

Resim

Resim

Resim

Resim
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Pul kasarak II. Kademe tılsım kazanan adam! Tebrikler, okurken çok keyif alıyordum, hakettiğini kazandın.
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
gullucex
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen gullucex »

Tebrikler :relieved:
birdakikaafkyım
Tonbalık
Kullanıcı avatarı
roselen
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen roselen »

Plafect00 yazdı: 17 Ara 2017 17:05 Pul kasarak II. Kademe tılsım kazanan adam! Tebrikler, okurken çok keyif alıyordum, hakettiğini kazandın.
Teşekkür ederim , okurken keyif alabiliyorsan ne mutlu bana :)

gullucex yazdı: 18 Ara 2017 16:05 Tebrikler :relieved:
Teşekkür ederim , en sıkı takipçimsin galiba gözümden kaçmıyor ':)
Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

Selam,
Geçenlerde günlüğü okuyarak Sivri Ada Yolunu tuttum, velhasıl kasarken " Of yine mi keder " dedim. Düşmedi. ':) Avatarın da gözlere hitap ediyor. Şaka bir yana şansın bol olsun, nice pullara.

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Kullanıcı avatarı
roselen
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen roselen »

Selamlar

Herkese ve sana merhaba sevgili günlük . Bir süredir buralarda yoktum farkındasındır :( Ama hem arkadaşlarımla oyunda aynı zaman da aktif olamamam hem de çok fazla süre oyunda kaldığım da sıkılmamdan ötürü biraz ara verip bir kaç gün girmedim ve girdiğim zaman da sadece keyif aldığım şeyleri yapmaya , arkadaşlarımla daha çok vakit geçirmeye çalışıyorum elbette . Bugün de bir kaç kelam etmeden geçmek istemedim ve soluğu burada aldım . Günlük yarışmasında 2. olmuşum :) Geçen defa da 3. olmuştum , yavaş yavaş ilerlemeye devam ediyoruz :D Ödül konusunu merak eden arkadaşlar için Meteorit 2 ( II ) tılsımı istedim büyücüm için . Neyse lafı daha fazla uzatmadan kısa bir çemberlitaş macerasına geçelim :)

Resim

Türk loncasından arkadaşım Karakol'un daveti üzerine Sivri Ada'dan Meteor Bölgesinin yolunu tuttum Çemberlitaş grubu kurmak üzere . Loncadan bir arkadaşın Çemberlitaş görevi varmış ve hem onu halledip hem de onlarla biraz vakit geçirebilmek için iyi bir fırsattı çünkü keyif aldığım şeylerden biriydi bu . Stuart'lı kesim yapacağımız için başta gruba alacağımız büyüler sıcak bakmasa da sonradan birini bulduk ve hızlı bir şekilde bölgeye giriş yaptık . Yavaş yavaş ilerliyorduk şimdilik .

Resim

Stuart'ı yere serdik fakat çantalarımız da Şaheser bir eşya yoktu . Hal böyle olunca Semiha ve Gaffar'ın yolunu tuttuk hemen .

Resim

Kolay bir şekilde Semiha'yı içeri kaçırdık çünkü Stuart Bey yoktu arkasında :) Hal böyle olunca hemen içeri daldık ve kesime başladık . Ayırmadan ikisini aynı anda kesmeye karar verdik ve kesime başladık . Semiha fazla uğraştırmasa da Gaffar'da biraz oyalandık fakat sonun da onu da yere sermeye başardık . Herhangi bir Şaheser Eşya alamasam da Hidrojen de benim için yeterliydi :)

Resim

Resim

İksir alma kısmında biraz problem yaşadım çünkü Kapı'nın uzağında Subay'a vururken fazla menzilden açılıp abanmış olacağım ki öldüm ve şifacımız beni kaldıramadı . Grup arkadaşlarım benim torbayı alamadığımı görünce beklemeye karar vermiş olacaklar ki onlara teşekkür ettikten sonra tekrar Stu yoluna gittim ve içeri ışınlandım . Fakat bu sefer de torbaya tıklayamıyordum çünkü Kapı tam araya geçmiş gibiydi torbayı alamadığım için bir kere daha öldüm ve onlara çıkmalarını söyledim :)

Resim

Resim

Bu teklifimi kabul etmediler ve içeri girer girmez kutup açıp Ctrl'ye bastıktan sonra torbaya tıklamamı söylediler . Uzun süredir oynamama rağmen böyle bir şey olduğunu bilmiyordum . Ctrl ve sol tık'a bastıktan sonra birden torbayı kolaylıkla açabildim . Hal böyle olunca bunu unutmamak için hafızamın bir köşelerine yazdım ve iksirlerimi de aldıktan sonra bölgeden çıkışımı gerçekleştirdim . Sizin de aklınız da olsa iyi olur bayağı işe yarıyor :)

Resim

O sırada bir arkadaş M1 tılsımına karşılık y2 + para verdiğini söyledi ve bu fırsatı kaçırmak istemedim .
Y2 + 4 m aldıktan sonra daha sonra bu tılsımı tekrar M1 ile takaslamak üzere Meteor bölgesinden uzaklaşmaya karar verdim .
Biraz Hol'de vakit geçirmek istemiştim çünkü Y2 tılsımıyla keyifli olabiliyordu ^^ Buradan da 4 m'lik bir kar elde etmiştim :)

Resim

Daha sonra ise Büyük Hol'e indim ve biraz Örümcek avlamaya karar verdim . 1 saat kadar uğraştıktan sonra sonuç alamadım ve biraz mola vermeye karar verdim . Karakterimi güvenli bir bölgeye aldıktan sonra oyundan çıkışımı gerçekleştirdim :)

Resim

Resim

Resim

Resim