ROSELENMORGONSİR'in Günlüğü --TEŞKİLAT--

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
BenKutto
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: ÇaRŞı

Re: ROSELENMORGONSİR'in Günlüğü --TEŞKİLAT--

Mesaj gönderen BenKutto »

Özledik seni yav nerelerdesin seeeen :D :D
Resim
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

roselen yazdı: 21 Nis 2016 19:50
Resim
Alışveriş sekmesindeki isim '' Uvuvwevwevwe Onyetenyevwe Ugwemuhwem Osas '' mı?
Resim
Kullanıcı avatarı
WRATHforum
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos

Mesaj gönderen WRATHforum »

Uzun bir aradan sonra tekrardan selamlar

Resim

Forumda günlük yazdığım hesabımın şifresini unutmam dolayısıyla artık bu hesaptan yazmaya devam edeceğim bilginize :relaxed:

Çok oldu İstanbul sokaklarına uğramayalı bu müzikleri dinlemeyeli ve pul peşinde koşmayalı :') Finalleriminde bitmesiyle beraber tekrar biraz geziniyim etrafa bakıyım dedim ve hemen büyücüme ROSELENMORGONSİR'e giriş yaptım . Büyük Hol bölgesinde bırakmıştım karakterimi en son ve hala orada duruyordu . Tabii girer girmez büyük bir sürprizle karşılaştım çünkü piyasadaki fiyatlar inanılmaz derece uçuk gelmişti bana ( Örnek olarak Salgı 70 80 İksirler 3 m gibi ) Malum oyunu en son oynadığım vakitlerde bunların piyasa değeri genelde 3 4 m arası oluyordu sunucumuzda ve artık insanlar fazlaca zenginleşmeye başlamıştı . Hemen ayak uydurmak için Salgı kasmak için ideal bir yer buldum ve işe koyuldum

Resim

Uğraşlarım belli bir süre sonra sonuç verdi ve altıma düşen torbadan hemen Salgıyı aldım malum artık piyasada fiyatlar havada uçtuğu için ben de havada kapıyordum torbaları . Ancak sürekli örümcek kesmek bana göre değildi çünkü ben oyuna Karaköy'e olan merakımdan tekrar dönmüştüm ve o bölgeyi çok merak ediyordum .

Resim

Plus paketim olmadığı için oyuncularla etkileşime geçmek ve birilerini bulmak zor oluyordu çünkü genelde insanlar hep Karaköyde oluyormuş duyduğuma göre . Şans eseri klandan bir kaç kişiye sorarak bir arkadaşa rastladım ve kendisinden Hol görevlerim olduğunu beraber yapmamızı rica ettim . Kendiside Xenotim kasmak istiyordu ve bir anlaşma yaptık yolda gidene kadar düşen tüm Xenotimler onun olacaktı ve bende bu arada görevlerimi halledecektim . Koyulduk yola ve ilk iş olarak Telefonla konuşarak sıralı görevleri almaya başladım .

Resim

Daha sonra görevin devam kısmında herhangi bir şey yazmıyordu fakat internetten baktığım kadarıyla Yaralı Merana gitmem gerekiyordu başladık bu sefer geldiğimiz yönün tersine gitmeye . Yolda altımıza bir çok torba düşüyordu fakat Xenotim olmuyordu bunlar . Ancak benimle grupta olan arkadaşların şansının artmış olacağındandır ki kendisi hemen Jadeit çekmeyi başarmıştı :)

Resim

Yaralı Meran görevinide hallettikten sonra sıra geldi Saate gitmeye ve bu bıkkınlık getiren görevleri bitirmeye >:) Böyle diyorum çünkü tek başınıza yapmanız çok zor ve zahmet gerektiren bir iş , Hol bölgesinde de fazla insan olmadığından ötürü bayağı bekledim halledebilmek için ama buna değdi ve sonunda Saatlere vardık gittiğimizde orada başkalarınında olduğunu gördük ve selam vererek yanlarına geçtik .

Resim

Ve büyücüm artık sonunda Karaköy macerası için hazır hale gelmişti .
BİZLER TARİHİN ORTANCA ÇOCUKLARIYIZ .
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Günlüğün hayırlı olsun dostum ;) takipteyim...
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
WRATHforum
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Sonne yazdı: 21 Oca 2020 17:39 Günlüğün hayırlı olsun dostum ;) takipteyim...
Teşekkürler dostum :)
Kullanıcı avatarı
WRATHforum
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

SELAMLAR

Uzun süredir merak ettiğim Karaköye giriş anı yaklaşıyordu ve ben bu bölgeyi görmek için son derece heyecanlıydım . Özellikle aktif oyuncuların çoğunun orada olduğunu düşünürsek birlikte bir şeylerle savaşmak keyifli olabilirdi çünkü tek başına oynamanın gerçekten pek bir anlamı olmuyor bu tarz oyunlarda . Hemen Şarapçıyla konuşmak üzere yola koyuldum çünkü giriş görevinin onunla beraber başladığını biliyordum . Yol üstünde tesadüfen fark etmiş olacağım ki tüm oyuncuların merak ettiği görevlerden birini hala yapmadığımı farkettim ve onu da hafızama kazıyarak daha sonra yapmak üzere Selami kelaynak görevini aldım hemen .

Resim

Ardından efkarlı Şarapçımızın yanına girdim ve oradan kıyıda ki teknenin yanına geçerek yavaş yavaş Karaköy maceramın ilk adımlarını attım .

Resim

Resim

Ve sonunda gelmiştim bu farelerle dolu harabeye . İlk başta bir bilinmezlik içinde kaldım çünkü gerçekten Karaköy çıktığından beri ne görevlerle ne de bölgeyle alakalı en ufak bir fikrim yoktu sadece test esnasında biraz deneme fırsatım olmuştu , daha sonra tekrar başlamaya karar verdiğimde internetten izlediğim bir kaç videodan ibaretti fikirlerim fakat artık deneyip görme zamanı gelmişti . Uzun zamandır İstanbul Kıyamet Vakti adına en merak ettiğim şeylerden biri olmuştu bu bölge .

Resim

İlk olarak Büyük Liderle konuşma görevim vardı . Bunu biliyordum çünkü Karaköyü tüm oyuncularla ilk çıktığı zaman test ederken bunu öğrenmiştim , yavaş adımlarla onun yanına yaklaştım ve bana büyük bir öfkeyle konuşarak içindekileri söyledi . Yılan hakkında bilgi toplamamı istiyordu fakat benim Yılanın kim ve ya ne olduğuna dair en ufak bir fikrim yoktu . Klanda ismini gördüğüm herkese sırayla bunu sorarak görevin nasıl yapıldığını öğrenmeye çalıştım fakat herkes bilmiyoruz diyordu . Bilmiyorlarsa kendileri bu görevi nasıl hallettiler bende onu bilmiyordum açıkcası ':) Fakat oyunun ilerleyişini bozmamak ve sürprizi kaçırmamak adına daha sonra araştırmaya karar verdim bu görevi internetten herhangi bir bilgi almadan ve hemen Karaköy kapısının çıkışına doğru yöneldim .

Resim
Kullanıcı avatarı
BenKutto
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: ÇaRŞı

Mesaj gönderen BenKutto »

Her zamanki gibi iyisin rose :) Müsait olduğumda sana yardımcı olmaktan şeref duyarım.
-Düzenbaz
Resim
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Pul göremedim?
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Karaköy'e girmen hayırlı olsun dostum. :relaxed: Maceraya tam gaz devam. Takipteyim ;)
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
WRATHforum
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

BenKutto yazdı: 24 Oca 2020 23:47 Her zamanki gibi iyisin rose :) Müsait olduğumda sana yardımcı olmaktan şeref duyarım.
-Düzenbaz
Teşekkürler dostum çok teşekkürler yardımların için sana da sıra gelecek daha günlükte ':)
Plafect00 yazdı: 25 Oca 2020 19:11 Pul göremedim?
Pul isteyen yok artık ayak uyduruyoruz yeni ortama :)
Sonne yazdı: 25 Oca 2020 20:21 Karaköy'e girmen hayırlı olsun dostum. :relaxed: Maceraya tam gaz devam. Takipteyim ;)
Teşekkürler dostum güzel yorumların ve takibin için :)