Reznow Teşkilat Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: İKV Reznow Günlügü

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII »

Allah Allah Çaresiz kaldim o zaman günlügü kapatmaliyimda nasil kapatacağım sıfırdan bir tane yazayim fotoğraflari kaydettim
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

IIxSoulflyxII yazdı:Allah Allah Çaresiz kaldim o zaman günlügü kapatmaliyimda nasil kapatacağım sıfırdan bir tane yazayim fotoğraflari kaydettim
Eğer günlüğündeki fotoğraflar bir yerde kayıtlı ise hızlıresim.com'dan tekrardan yayınla.Eski paylaşım olduklarını da belirt bence. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Peki şuan gözüküyormu bi bakarmisin?
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

IIxSoulflyxII yazdı:Peki şuan gözüküyormu bi bakarmisin?
Şu an fotoğrafların gözükmekte.Tavsiyem hızlıresim.Hem resimler sorunsuz yayınlanıyor hem de resimlerin yok olma süresi en az 1 seneyi buluyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Şuan AFRASİYAB BEY E Söyledim düzeltti hizliresimden upload edeceğim teşekkür ederim cevabın için.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Arkadaşlar çarım susturma yedi ve bende sizleri sıkmamak için büyücü karakteri açtim ve onu kasıyorum
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Arada Sırada Büyücü çarimi kasacağım Fakat öncelik şifacida tabi Bügünlük pek birşey yapmadim kusura bakmayin yarin devami gelicek gelişme olursa aktarırım
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Oyuna girdim hemen bölge atan varmi diye baktim fakat kimse bölge atmıyordu bende boş vaktimde bir kaç dakika maden turu yapayım dedim belki şanslıyımdır diye hemen başladim maden rotasyonuna Hızlıca gidiyorum
Resim

Ve Şuana kadar normal madenden hiç bir saf maden düşmemişti Hayal kırıklıgına ugradım açıkcası ve hala devam ettim :D maden çıkmayacağını bile bile
Resim

Acilen bir işim çıkmıştı ve Reznow Karakterimi Sivri Ada'ya Doğru İlerlemekteydim
Resim

Reznow adlı Şifacımı Madenin Ana Bölgesine bırakıp oyundan çıktım
Resim

Bügünlük Bu Kadar iyi günler
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Tekrardan Merhaba Yeni bir ekleme yapacağım günlügüme

Güne Maden çekmekle başlamıştım fakat yinede klasik normal madenlerden başka birşey çıkmadı
Resim

elimde birkaç maden vardi bankanin önünden geçerken Morpheuss Adlı Oyuncunun çöp maden aradıgını duydum ve elimdeki son madenleri satmıştım bari bir işe yarasın diye 468.00 benim için karli bir paraydı
Resim

Sosyal medyada eski bir dostumu gördüm oyunu bırakmıştı açıkcası çok üzülmüştüm bende arkadaşıma paraya ihtiyacim oldugunu söyledim ve oda benı kırmadı ve Electrycity Adlı Büyücüsünü bana verdi Kıyamet asa üreticekti oyunu bırakmasaydı onun adına üzüldüm bankaya gittigimde farkli birisi çöp maden aradıgını duydum 1sayfa dolusu çöp madeni vardi toplam 2m den sattım madenleri Değerli Madenlerini satmam için izin almıştım bir gün o madenleride satacağım
Resim

Bügün baya bir verim elde ettim ve Reznow adli şifacıma aktardım Gerekli Kaynakları
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Klanda bir kaç maden arandıgını gordum ve bende Madenleri satmaya karar verdim ''LİCK'' adli arkadaşa 2 adet liderlik 5 alexandrite 2örümcek gözü 2 dev komodo dişi ve 1 tane olmak üzere meran mücevheri sattim benim için verimli bir para miktarıydı daha sonra Yakın arkadaşım ''AKATSUKİ'' nin 5 adet saf altın aradıgını duydum fakat son saf altına parası yetmesede ufak tefek yerlerden para bulup getirdi ve başarıyla saf altını sattım elimde biraz maden kaldı onlarıda satmayi düşünüyorum bir gün ticaretten hemen sonra teşekkür edip oyundan çıktı
Resim

Bende Bügün verimli bir ticaretten kazandıgım parayı Reznow adli şifacima aktarmaya karar verdim ve başarıyla aktardım
Resim

Ve Elime sonuç olarak 64m civari para geçti elimde biraz maden kaldı olsun onlarıda sattıgımda 30 40 m civari para yapmayı umuyorum bügünlük bu kadar (TILSIM KONUSUNDA ŞUANDA KARARSIZIM ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM)
Resim
Resim
Resim
Kilitli