Reznow Teşkilat Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: İKV Reznow Günlügü

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII »

:arrow: Bir Maden Sefası Daha Y2 Satın alacağım Arttırıcıda bitmemişken biraz madenle takviye yapayım dedim Eminönüne Gidip Başladım Maden çekmeye İlk Saf Sibiryalı Oldu

Resim

:arrow: Sonra Menekşe Elmas

Resim

:arrow: Sonra ise Akik

Resim

:arrow: 3 Saf Madenden Sonra Menekşe Arandıgını Duydum gittim Lodos Sancağa Menekşe elmasın 1 Adetini 3m'den Sattım ne kadarda hızlı çıktı alıcısı :D

Resim

:arrow: Sonra Elimde Kalan x3 Saf Altının x2sini sattım Etti 282m

Resim

8-)
Resim
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Oyuna giremiyorum Biraz Directx9 hatasını çözmeye çalışıyorum bir fikriniz varsa mesaj atarsanız sevinirim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Selam Herkeze EÖ Sunucusuna Başlamayi düşünüyorum o Sunucuda Bir Savaşcı Olması güzel olabilir :) Bir kaç labirent görevleri falan olucak ilerleyen zamanda yardimci olacak arkadaşları bekliyorum
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Teşekkür Ederim :) Şuanlık Labirente daha yolum var
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Selamlar iyi akşam veya günaydın uzun bir ara günlüğe yazmıyorum m1tılsım falan yaptım ne yazık ki bir kez daha anladım 2014de söz verilmişti update geleceğinden fakat gelmedi oyun artık sarmıyordu loncada ortam var diye giriyorum oyunun ömrü bitti 4yılımı harcadı bu illet İkv hayatıma son veriyorum kendinize iyi bakın
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Teşekkür Ederim Kasılmaya başladım ben.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhabalar İyi Akşamlar :)

Resim

Çemberlitaş Bölgesine Grup Arandığını Duydum Bir Gaffarla Açılışı yapayım dedim :) GECEMAN İsimli Nefer Grubu Topluyordu

Resim

Hoppalaaa Arzlar Basmış Demek Sancağımızı. Geri Püskürtmesini Biliriz
Resim
Resim
Resim

Arzlar Anlarmı Hiç Sancağa Yine Gelmişler Yahu
Resim

Tabi ki Bölgeye Girdik Yeterli Kişiye Ulaştıktan Sonra. Başladık Slotları Kesmeye
Resim

Acımasızca Ve Korkusuzca Yürüyorduk cesur ve hızlı bir grup En Sevdigim
Resim
Resim

Slotları Başarıyla Kesiyoruz. Takılmadan Ayrıca Biraz Paslansamda İdare Ediyorlar Artık
Resim
Resim

Vay Canına Düşene Bakın :D Güzel Eşya :D Koleksiyon Veya Örs Param Çıktı Bile. Şimdiden
Resim

Hoaydaaaa Geldik İlk Boss'a Hal Hatır Sormayalı Çok Oldu İhtiyar Özlemişdir beni 2 3 aydır yoktum (Hiç Özlemedim Bu Amcayı :D) Bir Türlü Zırh Vermedin Be. Ayıp ettin. İksirler İçildi Dirençler Çekildi Bakışma Faslı Bitti başladık kesime Yine Bir Mevlana Zırh Düşme Umuduyla Fakat Verirmiiiii Tam bir Kanser arkadaş ya Ruh Döven Eldiveni ne yapayım ben :D Mevlana ver Mevlana
Resim
Resim

Yola Koyulduk Semiha Hanım'a Doğru Hiç Takılmadan Güzel İlerledik Fakat Sondaki Slot ne Öyle ya Kanser arkadaş 2 defa ölmek nedir aynı slota bir türlü ölmedi Baguvix falan mı yazmış anlamadim gitti Grupça 2 Defa Öldük.
Resim
Resim
Resim

Semiha Hanım Ne Yaptın Sen ya Nargileye fazla Abanmış Galiba.
Resim
Yakıyor Yakıyor Takım Arkadaşımın Yerinde Olmak İstemezdim. Sanarsın Mangal Yapıyor :D
Resim

İşteee 2vs6 Titan Savaşına Dönücek Buralar Galiba
Resim
Resim

Ayıp ya Cidden. Reçete Nedir Bari Takımdakilere Madalya Vermeseydin
Resim
Resim
Resim
Resim

İksirlerimizi Almak İçin Subayı Kesmemiz Lazımdı Çemberi Açıp Hemen Kapıdan Çıktım Başarıyla Kesildi. Ödülümüzü aldık
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: İkv Reznow Günlüğü Teşkilat

Güne Çöp Maden Saflarıyla Başlayalım

Meşhur Para Kasma yöntemi :D Çöp Maden Çekip Satmak. Benim için en çok önerilende Bu Çöp Maden Dolanıyorum Fakat Çokta Sıkıcı Geçiyor yapıcak birşey yok
Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Ada Sürgününden Sıkıldıııım!
Resim

Resim

Canım Sıkıldı Tanka Geçeyim Dedim Daha Seri Maden Çekmek için Depar 1 Tılsımıyla Baya Güzel Maden Çekiliyor Açıkçası Oooh :D Koş

Resim

Resim

Resim

Geldik İşin Zırt Dediği Yereeee. Öyle Kalsedonu Çekmek İçin Buraya Geldim Büyücü Yetenek Sesi Geldi Gittim Baktım Kp Kasıyor Cevap Bile Vermedi. Selam Verdik Almadı Bile Neden Çünkü Arkadaş Bota Bağlamış Kasıyor Kpleri

Resim

Resim

Ben İyice Bu adama Gıcık Oldum Egoist Arkadaşımız Cevaplamıyor Veya Botta Kasıyor. Gittim Buldum bir arz. Sağlamından Çagırdım Beleş Kp İstiyor Musun Diye Evet Dedi Yolu Tarif Ettim. Normalde Böyle Şeyler yapmam fakat gıcık oldum herife. Bir Güzel Kesti

Resim

Kesti Ben Bakıyorum Büyücüye Ne Cevap Vaaar Ne Kalkma Var Kış Uykusunamı Yattı Adam Yahu 10 Dakikadir adam Yerde Ölmüş Bekliyor Sonra Kalktı Tekrar Geldi. Arz Arkadaş Oyundan Dc Yedi Ne Yazıkkı Burada Ve Beklentiyi Boşa Çıkartmadı Yazdıgı Mesaj Şu.

Resim

Tabi Kp Çarlarininda Sahibini Bulduk. Daha Önce bu adamın Klanda Kp Sattıgına Şahit Olmuştum
Resim
Resim

Şuda Şöyle Kalsın :D :D

Resim
Resim
Resim
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Çok özgün çok samimi yazıyorsun kardeşim senin günlüğünü okurken keyif alıyorum lütfen günlük yazmayı ve özellikle de böyle yazmayı bırakma. Başarılar dilerim :)
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Plafect00 yazdı:Çok özgün çok samimi yazıyorsun kardeşim senin günlüğünü okurken keyif alıyorum lütfen günlük yazmayı ve özellikle de böyle yazmayı bırakma. Başarılar dilerim :)

Teşekkür Ederim Güzel Yorumun İçin :) Keyif aldıysan ne mutlu bana
Resim
Resim
Kilitli