Reznow Teşkilat Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Reznow Teşkilat Günlüğü

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII »

Merhaba Ben İKV de yaptigim anı olarak kalsin istedim ve bu günlük işine giriştim elimi yüzümü bulaştırmadan yapmaya çalışacağım

İlk Gaffara girişimdi Çok telaşliydim neler yapilir hiç bilmiyordum fakat Vezirx(FURKAN) Abi Beni Gaffara aldirmişti Onun sayesinde Adım adım yaklaşıyordum hayallerime vee Sonuç Hidrojen asa oldu hemen parlatmiştim Bu Günlük bu kadar yarin tekrar paylaşacağim :) başımdan geçen olaylari
Resim
En son AhiEvran tarafından 03 Eyl 2018 22:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.
Sebep: Konu sahibinin isteği üzerine düzenlenmiştir.
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Naveran
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

Re: İKV Reznow Günlügü

Mesaj gönderen Naveran »

Merakla beklemekteyiz. ;)
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Lodos
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Mesaj gönderen FireFighter095 »

Hayırlı olsun , güzel bir günlük bekliyoruz , bol şans ;)
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Güzel Yorumunuz için Teşekkür ederim beni mutlu ettiniz

Gaffara Girmiştim oyunu bırakmıştım maksat okul var sınavlar başladı Gaffar atmiştim stuart efendiden mevlana zırh reçete düşmüştü Fakat yine arkadaşlarimla grubu topladık Furkan abi yine bana yardim etti yan çarıyla Gaffar ve semiha hanım boştu fakat stuart efendi ise doluydu işte o zaman çok sevinmiştim İstihbahrat subayini kesmeye gittik fakat o anın sevinciyle :D çember açmayi unuttum tank beni bıraz azarlamişti fakat eli boş çıkmamıştım

Resim

Hemen yakın bir dostumu gördüm oyunda fakat susturma cezasi yemişti Onun adina üzülmüştüm Kırmızı madalyalı adam gorevıne gıderken bıraz akrep keselim peptit düşürürüz diye ümitliydik fakat hiçbirşey düşmemişdi elimiz boş döndük fakat görevi yapmiştik siradaki gizitli ajan vardi önemli bir işi çıkmıştı ve hemen oyundan ayrıldı bende sancagın orda duran bir büyücü gördüm beni çıkartmasından rica ettim ve kırmadı çıkarttı oradan sonra sancağa gittim ve öyle bölge aradim fakat saat geç olmuştu
Resim
En son AFRASiYAB tarafından 20 Nis 2016 17:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Görsel içerik düzenlendi.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Gaffara Şifaci arandıgını duydum hemen yola koyuldum ve içeriye girmiştik
Resim

İçeride birazcık zorlansakda Stuart Efendiye doğru ilerlemeye başlamıştık fakat ''IıIKaraKaşlıIıI'' Kişi sürekli slotlari çekip ölüyorduk biraz zorlanmıştık ama insanlik hali :D
Resim

Stuart Efendiyi Güzelce kesmiştik hiç zorlanmadan kestik Hidra nefesi zırh atmişti savaşci karakterime üretmeyi düşünmüyordum fakat satabilirim diye düşündüm hemen kasama koyup yoluma devam ettim
Resim

Stuart Efendi kesimi bitmişti Semiha Hanıma doğru gidiyorduk
Resim

ve Semiha Hanıma gelmiştik Dirençler açıldı iksirler içildi kesmeye başladık fakat ilkinde başarisiz olduk tabi pes etmedik tekrar denedik
Resim

ve Geldik Gaffar Beyin Malikanesine
Resim

Hemen Semiha hanımı kesmeye başladık ve Hidroflorik Pantolon atmıştı bunu üretebilirim diye düşünüyorum
Resim

Şimdi Gaffar Bey de Sıra İksirlerim bitmişti yandaki arkadaşlar sağolsun iksir verdiler tabi tank kardeşimiz bana laf buldu ama sağlık olsun herkezin yapabileceği bir hata çok üzülmüştüm aksi takdirde zoruma gitmişti neyseki Gaffar Beyi kesmiştik ve sonuç herzamanki gibi mevlana asa beklerken Madalya Çıkmıştı(KUSURA BAKMAYİN SS ALMAYİ UNUTTUM :D)

Fakat Hemen gaffar beyi kestikten sonra Bazi kişiler çıkmıştı önemli işleri oldugu için 2 büyücü 1 tank ve 1 şifa içeride kaldık İstihbarat subayini kesemeyiz dediler fakat sonra ben zorlayinca kıramadılar kesmeye çalıştık oradada Kaybettigim İksirleri telafi ettim
Resim

Ve Herkez Gruptan ayrıldı ve başıma talihsiz bir olay geldi ben hala içerdeydim bi anda şaşırdım oyuna restart atmiştim fakat hala düzelmemişti meğersem arkamda kapı varmiş arkadaşlara sordum yardimci oldular sonunda çıktım oradan Bügünlük bu kadar Bir Gelişme olursa yazarim :=)
En son AFRASiYAB tarafından 20 Nis 2016 17:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Görsel içerik düzenlendi.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
selitelis1046
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen selitelis1046 »

Hayırlı olsun . Güzel gidiyorsun takipteyim . Ancak sanırım bir sorun var resimler görünmüyor .
unutMADIMAKlımda
unutMADIMAKlimda
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Kıyamet Günlüklerinde senide görmek güzel :)
İleride buradaki anılarına bakıp nasıl zorluklar yaşadığını göreceksin :)
Bol şans dilerim
=)
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Teşekkürler Furkan abi seni günlükde görmek açıkcası gurur verdi teşekkür ederim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Selitelis sende sıkıntı var sanırım bende ve digerlerinde gözüküyor sanırım
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Mesaj gönderen FireFighter095 »

Fotoğraflar dün görünüyordu ama bugün görünmüyor.
hizliresim.com adresinden Upload etmeni öneririm.
Kilitli