Reznow Teşkilat Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Re: İkv Reznow Günlüğü Teşkilat

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Merhaba Mert,

Tekrardan oyuna dönmene ve macerana kaldığın yerden devam etmene sevindim. Eskisi gibi Loncamız'dan kimse kalmamıştır diye düşünüyorum : )
En kısa sürede bir büyücü karakteri dizip dahada hızlı ilerlemeni öneririm :)
Şansın bol olsun, görüşmek üzere.
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII »

Büyücü Karakterimi Kasıyorum Hayırlısıyla Kıyo Asa Basıp Para Kasmaya yavaştan başlayacağım Karakterim Kenanda Junonda Kasılmıştı. fakat hala 45 ve üst görevleri duruyordu Kara Kemik Görevini Yapmaya Başladım Sivri Adaya Geldim. O Kadar Muazzam bir :D karakter değil ama olsun

Resim

Resim

Garip Bir Reçete Düştü Fotoğrafını Çekmek İstedim

Resim

Hasar Denemeside Şart Tabii :D

Resim

Resim

Pis Hortlaklar Bir Rahat Bırakmadılar Hesabı Bir Sağlam yapayım o zaman sana ugrayacağım :)

Resim

Görevimi Teslim Etmeye Giderken Kızgın Kumun Karşısındaki Büyücüyü Gördüm. görevimi teslim ettim ve yeni görevim Yeşil Hidralari Gözlemleyin Görevini Almıştım. Sonrada Yanına gidip Sordum

Resim

Kızgın Kum Görevi Varmiş Yardımına Koştum

Resim

İlk Olarak Kızgın Kum'un Yoldaşlarini Öldürdüm Bir Kere Vurmasını İstedim Vurdu Bir Meteoritimle Yere Serdim Görevini yaptıktan sonra. oyundan ayrıldım

Resim
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim
Kullanıcı avatarı
mazlumcgdem
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen mazlumcgdem »

SS ni aldığın adam ban yedi mî kp kasan hani
DrBuLuT«Eminönü»

Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

hiç bir fikrim yok ama görmüyorum onu
Resim
Resim
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Keyifle takip etmeye devam ediyorum. Forumda en beğendiğim günlüklerden biri seninki. Durmak yok yazmaya devam ;)
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Plafect00 yazdı:Keyifle takip etmeye devam ediyorum. Forumda en beğendiğim günlüklerden biri seninki. Durmak yok yazmaya devam ;)

Teşekkür Ederim :)
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Cidden çok YazıkTeşkilatSunucusunda Şu Kadar İnsan var Ws Atan Var. Birisinden bile yardım istesem gelmiyor çok yazık. Eminönü Sunucusundan Yeni bir hesap açıp orda kasmayı. düşünüyorum Sunucuyu Kötülemiyorum Teşkilatın Tek Sıkıntısı bence boş boş oturup görevi olan arkadaşlara yardım edilmemesi.

Resim

Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Eminönü Sunucusu Teşkilat Cinlere Karşı.

Yeniden Başlangıç. Eminönü Sunucusundaki Açmış oldugum savaşcı karakterime giriş yaptim. Teşkilat Cinlere Karşı Görevini Aldım Agah Bey'den

Resim

Komutana Gitmemi İstedi 4 Dakika İçinde Gittim Ve Agah Bey'in Mesajını Komutana İletmiştim. Komutanda Agah Bey İçin Bir Mesaj İletmemi İstedi.

Resim

Tüftüfçü Cinler Tehdit Oluşturuyormuş. Bende Vazifemi Yerine Getirerek Birer Birer Avladım.

Resim

Vazifemi Yerine Getirdikten Sonra İşte Ödülüm 8-) 8-)

Resim

Sıradaki Görevim Kızıl Akrepdi 20 Adet Tek Başıma Keserken Bir Yoldaş Bulmuştum kendime ikimiz aynı görevlere sahiptik neden beraber ilerlemeyelim ki :=) Forumdan Takip Ettigim Plafect(Mehmet) ile Sohbet Ettik

Resim

Garip Bir Eşya Düşmüştü Arkadaşa

Resim

Görevi Bitirdik Ve Teslim etmeye Gittik Seviye Atladım. Bunlarda Ödülüm

Resim

Sahaf Necmi 10 Dakika İçinde Recep Dayıyla Konuşmamı İstedi Hemen Yanına Koşturdum

Resim

Recep Dayıyla Konuştuktan Sonra Gar İsimli Cini Kesmemi İstedi Yoldaşımla beraber ilerliyoruz tabi :=) O benden Önce Gelmişti Durmasını İstedim ve görevi aldım tamam dedim Son Hamleyi Vurup Kesti Sağolsun eğer bunu okuyorsa

Resim

Şarapçı Oturmuş Yudumluyordu. Yanına Çagırmıştı Beni Sordugumda Benim İçin Görevi Varmış (SAMANYOLU OYUNCULUGU :D) Cin Öldürmemi İstedi Bune Arkadaş Önüne Gelen Cin Öldür diyor

Resim

Ups Yanlış Yer.

Resim

Yine Yanlış Yer. En sonunda dedim Kesin Antrepo İçerisindekiler :D

Resim

Sırt Sırta Verip Ufak Takım Çalışmasıyla Beraber Cinleri Alt Ettik

Resim

Şimdiki Hedefimiz Fare Kralı Kızgın Kum! Baya Kalabalık Gelmişler Yiyosa tek gelin .D

Resim

Resim

Resim

İlk Denemede Başarısız Olduk İkimizide Yere Serdi.

Resim

Resim

Gel Bakalııım Tek Yakaladık Seni Kaçarın Yok Derken

Resim

Yeni Dostumu Öldürdü Ben Bunun intikamını Almazmıyım Geçirdim Kafasına Yatağanı Pert

Resim

Ödülümüzü Aldık

Resim

Yolun Ortasında Giderken Önümden Boz Ayı Geçti Nereye Gidiyor Bilmiyorum Sahibini KaybetmişPlafect Senin Galiba :D

Resim

Yoluma Devam Ettim Mısır Çarşısında Mehmeti Gördüm :D Adam Yakışıklı ya

Resim

Yoldaşımla Beraber Görevi Aldık Ve Devam Ettik

Resim

Bak Hiç Dikkatimi Çekmemiş Teşkilat Sunucusunda Aynı E Postada Olan Karakterimde Boz Ayı Ürünü Varmiş Eminönü Sunucusuna geçtigim zaman orada aldıklarım Burada Oluyormuymuş Ya :)Sadece Plus Olayı Oluyor Sanıyordum Ayı Olmasi Güzel Oldu Yeni Birisi Daha Katıldı Günlüğe

Resim

Ws Manyağı Bir Arkadaşımız Bi Git Ya Görev yapayım Denginle ws at Vallahi Çıldırttı Herif Komutandan Başladı Buraya Kadar Kovalamaya

Resim

Öh Arkadaş Bune Piyasalar Ne Ara Böyle olmuş o kadar varmı cidden? Eminönü Maden Piyasalarinida Yazabilecek Arkadaş Varsa Sevinirim :)

Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Şunuda Şöyle Bırakayım Eski Biraz Ama Olsun İkv Oynarken Güzel Gidiyor

Resim
Resim
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Aslında adım Muhammed ama Mehmet'de diyebilirsin tabi :mrgreen: Bulduğun bozayı benim değil ama kimsesizse sahibi olabilirim zaten ihtiyacım da var :D Bu arada Mısır Çarşısında sen o Fotoyu aldığında sanırım ben AFK idim. Bana mesaj yazdıysan ve cevap vermediysem kusura bakma kardeşim.Hoş geldin sunucumuza :)
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kilitli