Tolgarda'nın Günlüğü [Kuklacı]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Re: Tolgarda'nın Günlüğü [Kuklacı]

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Bugün biraz stres atmak için klan savaşı yapmaya karar verdim ve meteora indim. Kesin olarak birisini öldürmek istiyordum.
Resim
Ama bir ara bildiğin hapsolduk, hareket etmek zor hale geldi
Resim
Sonra da biz onların mekanına gittik ve ben sıkıldım hole gitmeye karar verdim, birini öldürme fikrimden vazgeçmiştim artık.
Resim
Tam hole gidecekken Masterlar'dan biri bana saldırdı gördüğü anda, ben de depar falan açtım ona ama heyecandan ellerim falan titriyor :) . Sonra onu öldürdüm baya mutlu oldum ve stres atmış oldum, oyunda daha fazla durmamam gerektiğine karar verdim ve çıktım.
Resim
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Gunlugunun bircogunu okudum basindan beri bi seferde :) Akici ve surukleyiciydi begendim acikcasi.Eskilerden anilar paylasmissin vs..Okurken eskiden ergenlik zamanlarimizda facede- xD - li buyuk kucuk harfli cocukca paylasimlar geldi aklima bazen bende arada bakiyorum eski profilime kendimle dalga gectigimde oluyor ama hepsi birer tebessum birakiyor yuzumde.Gecmisinde yaptigin hata vs varsa uzulme,simdiki zamanı,bu zamanin guzelliklerini yasamaya bak!Ortam kurarsin ya, ws yaparken olsun savasirken veya gorev yaparken olsun konusmayi seversen zaten karsindaki kiside birkac kelamdan sonra devam ediyor sohbete ;) Gunlugunu takipte kalmaya calisicam baslardaki gibi hedeflerini yazarsan ve yazdigin her gunlukte hedefim icin bugun ne yaptim? gibi anlatirsan daha hos olur,biz okuyucular severiz tipki oyuncular gibi hedefe ulasmayi :) O:-) Oyundaki klasik hol vs durumlarin disina cikmanda guzel olmus,oyuncular gibi okuyucularda sıkılabiliyor tabi :relieved: Saglicakla kal TOLGARDA,gunluge devam! ;)
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

IIASiLKANII yazdı: 30 Nis 2017 19:18 Gunlugunun bircogunu okudum basindan beri bi seferde :) Akici ve surukleyiciydi begendim acikcasi.Eskilerden anilar paylasmissin vs..Okurken eskiden ergenlik zamanlarimizda facede- xD - li buyuk kucuk harfli cocukca paylasimlar geldi aklima bazen bende arada bakiyorum eski profilime kendimle dalga gectigimde oluyor ama hepsi birer tebessum birakiyor yuzumde.Gecmisinde yaptigin hata vs varsa uzulme,simdiki zamanı,bu zamanin guzelliklerini yasamaya bak!Ortam kurarsin ya, ws yaparken olsun savasirken veya gorev yaparken olsun konusmayi seversen zaten karsindaki kiside birkac kelamdan sonra devam ediyor sohbete ;) Gunlugunu takipte kalmaya calisicam baslardaki gibi hedeflerini yazarsan ve yazdigin her gunlukte hedefim icin bugun ne yaptim? gibi anlatirsan daha hos olur,biz okuyucular severiz tipki oyuncular gibi hedefe ulasmayi :) O:-) Oyundaki klasik hol vs durumlarin disina cikmanda guzel olmus,oyuncular gibi okuyucularda sıkılabiliyor tabi :relieved: Saglicakla kal TOLGARDA,gunluge devam! ;)
Teşekkür ederim, son birkaç aydır ciddiyeti bırakmış olup özenle yazmıyor olsam da böyle bir yazı görmek beni tekrar bu işe bağlayacaktır :D
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Pek çok resim yalan olmuş :upside_down_face:
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Güncelleme geldiği için bir fırsat bulup oyuna girdim. Güncelleme ile ilgili de Genele Etkileşim'e konu açtım viewtopic.php?f=46&t=142413
TOLGARDA yazdı: 25 Tem 2017 08:47 sabah oyuna girdiğimde baktım karakterim zaten Mısır Çarşısı'ndaymış. Agop'a uğrayıp resim çektim.
Resim
Resim
  • Tekrardan 1 ve 10m olmak üzere bonolar koyulmuş.
  • Tılsım sorunundan zaten haberim yoktu. Öyle bir hata varsa giderilmesi iyi olmuş zaten.
Ancak kafama takılan bir şey var. Bildiğim kadarıyla bonoları bir OOK'a geri sattığınızda aynı parayı size geri veriyor. Bu da 10m'lik bonolar ve tılsım satışı yapıldığı zaman alışveriş kısmına 5 bono yani 50m koyulabileceği anlamına gelir. Alışverişteki para limiti 250 yerine 300 olmuş oluyor ama çözülmüş olmuyor.
Limit konusunda genel etkileşimde ki arkadaşlar aydınlattılar. Sağolsunlar :D
offalena
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen offalena »

kardşim pustum seni bekliyorum benden kaçamazsın gizli gizli oyuna giriyosun farketmedim değil
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

offalena yazdı: 26 Tem 2017 02:30 kardşim pustum seni bekliyorum benden kaçamazsın gizli gizli oyuna giriyosun farketmedim değil
Gizli bir iş yaptığım yok, gizli yapsaydım yayınlamazdım. Dükkana gittiğim zaman güncellemeye bakmak için oyuna girdim. Dükkanda tahmin edersin ki gün içerisinde sürekli iş oluyor, bu yüzden oyuna dair bir şey yapamıyorum. Agop'a kadar gitmek konusunda; giderken bir iş çıksa oyunu bıraksam bir sorun olmayacaktır.
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

TOLGARDA yazdı: 26 Tem 2017 11:41
offalena yazdı: 26 Tem 2017 02:30 kardşim pustum seni bekliyorum benden kaçamazsın gizli gizli oyuna giriyosun farketmedim değil
Gizli bir iş yaptığım yok, gizli yapsaydım yayınlamazdım. Dükkana gittiğim zaman güncellemeye bakmak için oyuna girdim. Dükkanda tahmin edersin ki gün içerisinde sürekli iş oluyor, bu yüzden oyuna dair bir şey yapamıyorum. Agop'a kadar gitmek konusunda; giderken bir iş çıksa oyunu bıraksam bir sorun olmayacaktır.
Valla şu yoğun günler bi geçseydi rahatça oyunumuzu oynasak. Bir kaç şirkete dava açtık bugünlerde onla uğraşıyoruz.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
offalena
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen offalena »

şakasına demiştim :D
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Seven yazdı: 26 Tem 2017 12:08
Valla şu yoğun günler bi geçseydi rahatça oyunumuzu oynasak. Bir kaç şirkete dava açtık bugünlerde onla uğraşıyoruz.
Çok yoğun olduğun belli oluyor zaten. Umarım genişleme paketine yetişir bari