SeRRuh'un Günlüğü - Tüm Sunucular.

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Re: SeRRuh'un Günlüğü - Tüm Sunucular.

Mesaj gönderen SeRRuh »

CHOSENS yazdı:Geçmişten günümüze getirmeni çok isterim o'zaman zevk ile takip edecegim.
Selam CHOSENS,
Geçmişten başlamamın sebebi çizgimizi değiştirmeden devam ettiğimizi göstermektir. Geçmiş geleceğe mum tutar.
Bu tür önerileriniz ilerideki yazılarım için yol göstereceği için önemli benim için ayrıca olumlu/olumsuz eleştirilere de açığım saygı,sevgi çerçevesinde olduğu sürece tabi :)
Kullanıcı avatarı
kerimcan123
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen kerimcan123 »

Günlüğünü büyük bir ilgiyle takip ediyorum hemşerim :D Umarım kısa zamanda devamını getirirsin.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

kerimcan123 yazdı:Günlüğünü büyük bir ilgiyle takip ediyorum hemşerim :D Umarım kısa zamanda devamını getirirsin.
Teşekkür ederim. :)
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

... günlerden yine teşkilat.
Dost Meclisi loncasından tanıdığım arkadaşlarımın daveti üzerine tekrar Teşkilat sunucusuna aktardım karakterlerimi ve başladı macera dolu zamanın geri sayımı...
Nefs-i Müdafaa loncası ile Er Meydanı atacaktık, her şey konuşuldu anlaşıldı ve savaş başladı. Kıyasıya bir mücadele sonucu her ne kadar eksik girsek ve benim mousem bozulmuş olsa da savaş sonunda yüzü gülen taraf olmuştuk. Saniyeleri sayan diğer lonca üyelerinin verdiği desteği de unutmamak lazım. Kesinlikle izlenmesi gereken bir Er Meydanı mücadelesidir. Umudunu kaybetmeyen insanların olması ne güzel...

Tabi bu kadar eğlenceli bir savaşın devamı da olmalıydı... (Devamını kanaldaki videolar bölümünden izleyebilirsiniz.)

Sonra biz skype da son saniyede kazanmamızı kaynatırken Yavuz abiyi aldılar skype konferansına... Yavuz abi bir geldi pir geldi " Murat varmış hangisi o? Hanginiz Murat ? Ben onun için geldim buraya nerde o ? " Tabi ben şaşırdım. " Buyur dinliyorum" demeye kalmadı Yavuz abi bir başladı.... hayır canım ne sövmesi meğer YouTube da ki videolardan tanıyormuş hayran olmuş tanışmak için gelmiş. Biz bir başladık sohbete muhabbete hoop konu geldi yine Er Meydanlarına.. Yavuz abi bizimkilere diyor ki " Verin bana Murat'ı öyle atalım em " Ben de bizimkilerin takdirine bıraktım, nasıl isterseniz öyle yapalım dedim ve aradan bir ses " Sanki 1 Murat ile mi kesiyoruz sizi? O olmadan da keseriz Sergen yeter bize " dedi. Kendimi yermek gibi olmasın da söz konusu iş inada bindiğinde babamın oğlunu tanımam. Sen misin öyle diyen dedim ve geçtim karşı takıma... Uzun uzun sohbet ettik tanıştık felan fıstık. Sıra geldi taktik ve strateji uygulamaya... onları da konuştuk ve Er Meydanına giriş yaptık. Forumdan da tanıdığımız isim olan KARADAVUT da rakip gruptaydı tabii fayda eder mi? İş inada binmiş bir kere uzun lafın kısası Er Meydanında yaşananları video ile sunayım.

Akabinde rövanş teklifini de değerlendirdik. Yine geriye düştüğümüz halde sakince toparlandık ve yine kazandık...

Yavuz abi gibi gönlü güzel insanlar ile tanıştığım bu gidişimde dönerken Yavuz abi ve ekibini de davet ettim. Kırmadılar sağolsunlar hep beraber eğlenmeye devam ettik. Son dakika forum üzerinden aldığımız BeyazKöşk sunucusundaki Er Meydanı teklifini değerlendirmek üzere rotamızı Beyaz Köşk sunucusuna çevirdik ve hoş olmayan durumların içinde bulduk kendimizi. Atılan Er Meydanları sonucunda ilk Er Meydanında şifacımız düştü ve kaybettik. Ödememizi yaptıktan sonra tekrar girdik yine gruptan düşenler oldu ve tekrarlanmasını rica ettik. Aldığımız cevaplar sonucu çıkmaza sürüklerken 2. Er Meydanı ücreti olan parayı tekrarlanmaması durumunda alamayacaklarını belirttim. Epey bi hırsız yazıldı çizildi daha sonra skype görüşmeleri ile işi tatlıya bağladık ve 3 kişi haksız kazanç olacağı düşüncesi ile parayı istemediklerini belirtti. Dışarıdan aldıkları diğer 2 kişiye ödemeleri yapıldı. Rakip grupta olan Ela (AfetiDevran) bu tatsız olaydan sonra yanında bulunduğu ve tüm bu yaşanan pisliğe sebep olan kişiye rest çekip bizimle gelmek istediğini dile getirdi ve onu da aramıza aldıktan sonra tekrar rotayı Eminönü sunucusuna çevirdik. Önceleri 3-5 keyfine düşkün arz neferinin mensup olduğu Ütopia isimli loncamız artık daha kapsamlı ve daha neşeli bir ortama ev sahipliği yapıyor.
Loncadan ziyade arkadaşlığın ön planda olduğu bir ortam ve sevilesi insanlarıyla monoton oyun gidişatına renk kattığı da bir gerçek. Tüm loncadaşlarımı sevdiğim doğrudur.
Bu arada geçen gün Yavuz abinin doğum gününü kutladık 1 lvl karakter açıp " Pastageldi " ismiyle Yavuz abiye " Keskin Hançer " verip kestirdik bile... Kutlamanın öncesi ve sonrasını videodan izleyebilirsiniz. Ha bu arada Yavuz abiyi oyuna çağırmak için iddialı em var dedik. Başka türlü gelmezdi sanırım :)

Hızlıca günümüze kadar getirmeye çalıştım bundan sonrası daha güncel olacak. Daha sık yazmaya çalışacağım. Güneş doğmak üzere kahvaltı için dışarı çıkıyorum,
esen kalın.
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Oldukça keyifli Er Meydanı savaşları yapmışsınız :)
Denk düşürsek aynı safta veyada rakip alanda mücadele vermek isterim.
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Vezirx27 yazdı:Oldukça keyifli Er Meydanı savaşları yapmışsınız :)
Denk düşürsek aynı safta veyada rakip alanda mücadele vermek isterim.
Teşkilat sunucusuna tekrar uğradığımda ulaşacağım sana :)
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Selam günlük takipçileri,
YouTube ve Günlük takipçilerim arasında bir etkinlik düzenlemeyi düşünüyorum. Ödüllü bir etkinlik... Ödülün ne olacağı konusunda yardıma ihtiyacım var. Hep beraber karar verelim diyorum. Etkinlik için önerilerinizi özel mesaj ile belirtebilirsiniz. Harici olarak istediğiniz ödülü yorum olarak yazarsanız hep beraber bir oylama ile karar kılabiliriz.

Etkinlik önerileri özel mesaj ile,
Ödülün ne olacağını yorum ile yazmanızı bekliyorum. ;)
Kullanıcı avatarı
selitelis1046
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen selitelis1046 »

Ödül etkinliğe göre değişir .
unutMADIMAKlımda
unutMADIMAKlimda
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Materyal paketleri olabilir,
x5 Ganoderma, x5 Menekşe Elmas
x5 Xenotim, x5 Jadeit
x2 Kadim Hira Pençesi, x2 Meran Mücevheri
gibi ayrıca ilerleyen vakitlerde takipçi ve abone sayısına göre Tıkla - Üret Silah ve Asalar ile birlikte son olarak bonus bir etkinlik ile 1 kişiye 3. kademe herhangi bir tılsım hediye edebilirim. ( Gazap 2 3, Tesla 3,Hedef Saptırma 3, Direnç alanı tılsımları, Çağrı 3 ve Kanatma 3 Hariç.) Büyücü için Büyü bozma 3 dahildir.

Etkinlik önerilerine açığım özel mesaj ile fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Etkinlik: Dinleteceğim müziğin hangi videoda ve hangi süreler arasında çaldığını yazan ilk kişi kazanır. Cevaplar Video Adı ve Dakika aralığı şeklinde link ile beraber gönderilmelidir.

Ödül: x5 Xenotim ve x5 Jadeit

Ön hazırlık için videolara buradan ulaşabilirsiniz. TIKLA

Katılım Şartları (SSS):
- Etkinliğe sadece YouTube aboneleri katılabilir. (*)
- Etkinlik sonunda kazanan kişi YouTube adını ve oyun içerisindeki karakter adını özel mesaj ile göndermelidir.
- Gerekli incelemeler sonunda kazanan kişinin vereceği tarih ve saat aralığında ödülü teslim edilecektir.
- Etkinliğin başlangıç ve bitiş tarihi bu konu altında sürpriz bir günde paylaşılacaktır.

Takipte kal, ödülü kap!