UDUBIYYETT Kıyametin İzleri

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
UDUBIYYETT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

UDUBIYYETT Kıyametin İzleri

Mesaj gönderen UDUBIYYETT »

Sessizlik..

Uçsuz bucaksız bir sessizlik..

Allahım! Hareket edemiyorum , çığlıklar duyuyorum en derinden hüzünlü ve vahşet içeren çığlıklar.. göremiyorum hissedemiyorum anlayamıyorum sadece duyuyorum...insanların çaresizliğini ve korkularını barizce hissettiren çığlıklar duyuyorum , doğrulamıyorum üzerimdeki beton bloğun ağırlığını tüm vücudumda hissediyorum , vücudumda kudret kalmadı..umutsuzluğa kapılmamalıyım gözlerim yavaş yavaş kapanıyordu ve ruhum bedenimi terkediyordu..

Bir anda hışımla uyandım sanırım uyuya kalmıştım , çığlıklar ve bağırışların ardından geriye kalan sessizlik..uçsuz bucaksız bir sessizlik..(İmdat! Yardım edin , kimse yok mu buradayım sıkıştım birileri bana yardım etsin..)kısa bir süre sonra umutsuzluğa kapılmak üzereyken sesler duymaya başladım (HEY! Buralarda kimse var mı , ordu konuşuyor hayatta kalan var mı..)Aman Allahım! Doğru mu duyuyorum? Orada birilerimi var.. var gücümle bağırmaya başladım kısa bir süre sonra askerler geldi , üzerimdeki beton bloğu kaldırıp beni tuttular ve kaldırdılar , sanırım ayağım kırılmıştı , yürüyemiyordum aklımdan geçenlerin ucu bucağı yoktu..eminönüne büyük bir toz bulutu hakimdi , güneş bedenimi yakıyor..gözlerimi kamaştırıyordu askerler beni Yeni Valide Camii'nin avlusuna bıraktılar..ve derinden bir ses geldi , (ASKER! Herkez görev yerlerine) , askerler görev yerlerine geri döndüler ve toz ve dumanın içinden biri bana doğru geliyor..yüzüne baktığımda kıyametin yarattığı çaresizliği , hışmı görebiliyordum yanıma geldi ve başımı okşadı..(Korkma EVLAT.. Sana yardım edeceğim..) Kısa bir süre sonra sohbet etmeye başladık , bana bunun kıyamet olduğunu , yeryüzünü kurtadamların , cinlerin , farelerin , akreplerin ve birçok yaratığın istila ettiğini söyledi , ordu hattı düşmüştü geriye kalan askeri birlikler TEŞKİLAT isimli gizli bir örgüte çalışıyordu , aslında bilip bilmeden bende artik teşkilatın bir neferiydim..

Günler sonra uyandım , ve ayağa kalktım karşımda gördüğüm ilk insan AGAH BEY döndü ve ; MAHŞERE HOŞGELDİN !

Resim

Bana ilk görevim olan , teşkilata katıl jandarma aliyi bul adlı bir görev verdi , camii avlusundan çıktım kısa bir yürüyüş sonrasında dalgalanan TÜRK BAYRAĞI altında jandarma aliyi buldum ve jandarma aliden gerekli ekipmanları alarak MAHŞERE AYAK BASTIM!

Resim
Bɑzen insɑn kendi zɑmɑnını yɑrɑtır sɑdece sɑɑtin yelkovɑnındɑ mutlu kɑlɑbilmek için, durdu sɑnırız ɑslındɑ o ɑrɑdɑ zɑmɑn ɑncɑk bu ɑvutur bizi değil mi yɑşɑnɑn oncɑ şeyden sonrɑ.

Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Re: UDUBIYYETT Kıyametin İzleri

Mesaj gönderen Retaliation »

Güzel başlangıç olmuş,devamını bekliyoruz.
Resim
Kullanıcı avatarı
UDUBIYYETT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Retaliation yazdı:Güzel başlangıç olmuş,devamını bekliyoruz.
teşekkür ederim hergün 1 bölüm olarak düşünüyorum :)
Bɑzen insɑn kendi zɑmɑnını yɑrɑtır sɑdece sɑɑtin yelkovɑnındɑ mutlu kɑlɑbilmek için, durdu sɑnırız ɑslındɑ o ɑrɑdɑ zɑmɑn ɑncɑk bu ɑvutur bizi değil mi yɑşɑnɑn oncɑ şeyden sonrɑ.

Kullanıcı avatarı
UDUBIYYETT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Jandarma Ali beni mısır çarşısına götürdü öncelik olarak burada bütün anılarını ve kimliğini kaybedeceksin..sana yeni bir kimlik yetenekler ve savaşma kudreti verilecek dedi , ne diyeceğimi bilemiyordum teşkilatın neferleri kişiliğe göre karakter bölümlerine ayrılıyormuş beni mısır çarşısında GBMX-0 adlı bir makinanın yanına götürdü garip garip sesler ve dumanlar çıkarıyordu içeri girdim ve kabin kapandı elinde testere olan ilginç bir makina geldi sonra , ellerim titriyordu ve korkuyordum şimdi ne olacak? Bir anda sesler yükselmeye başladı , ve büyük bir ışık hüzmesi bir anda vücudum kudretle dolmuş ve içimdeki savaşma isteği alevlenmişti , üzerimde garip bir metal levha vardı , ceket , pantalon , zırh , eldiven , ayakkabı olmak üzere bölümlere ayrılıyordu zırhın ağırlığı hastalanan ruhumu , içimdeki kudret ve savaşma isteği ise korkularımı bastırıyordu , artık teşkilatın bir neferiydim ve sanırım vakti gelmişti..

Resim

Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Ah etkinlik neler yaptırıyorsun :mrgreen: :mrgreen:
KEsin 1. Olur.
Başarılar :D
Kullanıcı avatarı
UDUBIYYETT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

MaHKuMII yazdı:Ah etkinlik neler yaptırıyorsun :mrgreen: :mrgreen:
KEsin 1. Olur.
Başarılar :D
Uzun zamandır aklımda vardı günlük fakat , hol'e kilitlendim resmen 1.5 aydır kafamı çikartmiyorum etkinliğinde verdiği cesaret ile ya bismillah :)

Kullanıcı avatarı
UDUBIYYETT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Eski efsanelere ve rivayetlere göre yeryüzünde , korkunç bir ejderhanın yaşadığı söylenirdi nefesinin ateşi ve güçlü kudreti sayesinde birçok savaşçıyı öldürdüğünü , ölen savaşçıların ruhları ile meditasyon yaptığı söylenirdi bu canavarın kıyamet ile tekrar yeryüzüne döndüğü ve büyük istanbul savaşındaki kaybettiği kardeşi hidra'nın intikamı için bedenini ateşle doldurduğu ve mağaradan geçen çaresiz neferleri tuzağına düşürdüğü istihbaratı teşkilata ulaştı , acil durum ekibi olaya müdahele etmek için özel kudret ve yeteneklere sahip 9 neferi görevlendirdi neferler mağaraya giriş yaptı..heryer kan ve kemik parçaları ile doluydu mağaranın içi adeta ölüm kokuyordu , bizden önce teşkilatın bu görev için başka neferleri görevlendirdiği fakat başarılı olamadıklarını anlamak pekte güç değildi..ilerlemeye devam ettik kan kokusu yoğunlaşıyordu bedenimde bunu yapıcak gücü bulabilirmiydim bilmiyorum..bildiğim tek şey vardı bu yaratığın dostlarımızı , kardeşlerimizi öldürdüğü bedenim sadakat ve intikam duygusu ile bürünmüştü..mağaranın derinlerinde sonunda KADİM HİDRA'yı bulmuştuk , bir anda 9 nefer ile birlikte kendimizi 3 başlı ejderhanın önünde bulduk ve geriye tek birşey kalmıştı.. oda saldırmak..

Resim

Savaş başlamıştı , kadim hidranın bedeni adeta kırılmaz bir cam gibiydi hiçbir şekilde ona zarar veremiyorduk geri çekilmek zorunda kaldık ve tekrar plan yapmaya başladık , sonunda nefer bir arkadaş teşkilatın , karanlık günlerde kullanması amacı ile kendisine bahşettiği direnç kırma yeteneğinden bahsetti , bu yetenek yaratığın bağışıklığını düşürecek , ve bize saldırmak için en iyi fırsatı yaratıcaktı..tekrar kadim hidraya var gücümüz ile saldırdık direncini kırdıktan sonra var olan kudretimiz ile kadim hidraya saldırmaya başladık , hidra bir anda nefesini içeriye çekti ve gözü intikam duygusu ile büründü , içten içe gelen inilti sesleri paniğe kapılmamıza yol açıyor fakat bedenimizi bürüyen sadakat ve intikam duygusu bizi ayakta tutuyordu , içten içe gelen inilti sesleri yoğunlaşıyordu , kadim hidra adeta alev rengine bürünmüştü kısa bir süre sonra neferlerin içine korku salan , yerleri titreten bir şekilde kükredi , bir anda büyük bir ışık hüzmesi oluştu ve bedenim yere yığıldı..ruhum bedenimi terkediyor , gözlerim kapanıyordu...

Resim

Kısa bir süre sonra adeta ruhum bedenime geri döndü ve inanılmaz bir kudret ile bedenim tekrar ayaklandı , neferler arasındaki şifacı adeta bana yeni bir hayat bahşetti , kısa bir süre meditasyon ile eski kudretime kavuştum , ve savaşa geri döndüm..

Resim

Kısa bir süre sonra kadim hidranın bedeni yere yığıldı , hidranın çığlığı acı ve hüsran ile mağarının derinliklerinde yankılanır iken nefer dostlarımız ile yaralarımızı sarmaya başladık ve teşkilatın yolunu tuttuk , bir gün sonunda daha yeryüzünden kıyametin bir parçasını silmeyi başarmıştık , yolun sonunda bizi neyin beklediğini ve neler yaşıyacağımız hakkında hiçbir fikrimiz yoktu..bildiğimiz tek şey vardı İNSANOĞLU SAVAŞMAK ZORUNDAYDI..

Kullanıcı avatarı
selitelis1046
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen selitelis1046 »

Yazmaya devam et takipteyim . Yazıları kısa kısa yaz biraz okuyamıyorum . :) :P
unutMADIMAKlımda
unutMADIMAKlimda
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Güzel bir anlatım sergiliyorsun hocam,devam. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Mesaj gönderen KARADAVUTs »

Hayırlı olsun kardeşim