Xakslepiosx Günlüğü -EMİNÖNÜ-

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Xakslepiosx Günlüğü -EMİNÖNÜ-

Mesaj gönderen Retaliation »

FireFighter095 yazdı:Yorumlarınız için teşekkür ederim.Malum olay bütün moralimi bozdu , oyuna bakış açımı değiştirdi.

Oyunu oynamaya devam ediyorum ancak eski heyecanım kalmadı.Grup bölgelerine giresim gelmiyor.Yarından itibaren eskisi gibi oynayacağım ama dediğim gibi o heyecan gitti.

Furkan'a yeni tılsımı için elimden geleni yapacağım , bunun yanında ara ara grup bölgelerine gireceğim ama günlüğe noktalı virgül koydum.Belki o heyecanım gelirse devam edebilirim.

İsim değiştirmeyi düşünüyordum fakat artık bu oyun için 1 kuruş para verilmeyeceğini anladım.Hak etmiyorlar.Kendi çapımda arkasında durduğum , savunduğum yönetim de bitmiştir benim için.İşlerine gelen konuya müdahale edip , işlerine gelmeyen konuya müdahale etmediklerini anladım.Desteğe attığım 2 mesajın üstünden 3 gün geçti ancak cevap gelmedi.İnşallah bu oyun el değiştirir de hem yönetim bizden kurtulur hem biz onlardan."Gönüllü" olduklarını dile getiriyorlar ama işlerini hiç de gönüllü olarak yaptıklarını düşünmüyorum.

Sizlerin günlüklerini takip edeceğim.Umarım sırf tılsım ödülü için yazmıyorsunuzdur.1 ayı geçen bir günlüğünüz olur.

Esen kalınız , İyi forumlar...
Bence yönetimle alakalı değil oyundaki haysiyetsiz bir arkadaşın suçu.Sen bence bildiğin yap ama karakter adını değiştirme konusunda ben de değiştir derim. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Naveran
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

Mesaj gönderen Naveran »

Merhabalar FireFighter095;

Günlüğünüzü ilgiyle takip etmekteyiz. Kullandığınız üslup gerçekten çok hoş.Başınıza gelen talihsizlik için derin bir üzüntü duymaktayız ve üzüntünüzü paylaşmaktayız. İlaveten; 06-31 Mart tarihleri arasında düzenlenen Kıyamet Günlükleri etkinliği kapsamında, etkinlik süresi içerisinde günlük tutan oyuncularımıza motivasyon amaçlı ufak tefek hediyeler vermeyi düşünüyoruz. Oyuna girdiğiniz günleri ve saatleri bize özel mesaj yoluyla belirtirseniz size de ufak tefek sürprizler yapmak isteriz. :)

İyi eğlenceler.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Lodos
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Mesaj gönderen FireFighter095 »

SuhanPerdaz yazdı:
Merhabalar FireFighter095;

Günlüğünüzü ilgiyle takip etmekteyiz. Kullandığınız üslup gerçekten çok hoş.Başınıza gelen talihsizlik için derin bir üzüntü duymaktayız ve üzüntünüzü paylaşmaktayız. İlaveten; 06-31 Mart tarihleri arasında düzenlenen Kıyamet Günlükleri etkinliği kapsamında, etkinlik süresi içerisinde günlük tutan oyuncularımıza motivasyon amaçlı ufak tefek hediyeler vermeyi düşünüyoruz. Oyuna girdiğiniz günleri ve saatleri bize özel mesaj yoluyla belirtirseniz size de ufak tefek sürprizler yapmak isteriz. :)

İyi eğlenceler.
Teşekkür ederim yorumunuz için.Olmuşla ölmüle çare malesef , önümüzdeki maçlara bakıyoruz artık :)

Aktf olduğum gün ve saatleri size özel mesaj olarak ilettim.

2-3günde bir günlüğü tutacağım.

Görüşmek üzre . . .
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Günlüğünü öyle yazmışsın ki, yönetim dahi sana hediye veriyor daha ne diyebilirim :) başarılar, takipteyiz :)
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Esadullah yazdı:Günlüğünü öyle yazmışsın ki, yönetim dahi sana hediye veriyor daha ne diyebilirim :) başarılar, takipteyiz :)

Daha hediyeme ulaşamadım , dönüş yapılmadı bana.Bekliyoruz yönetim bey amcayı vermesi için hediyeyi :)

Yorum için ayriyetten teşekkür ederim.Elimden geldiğince yazmaya çalışacağım.

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Merhabalar , epeydir tutmuyordum günlüğü.Malum olaylardan sonra iştahım yoktu oyuna karşı.son 2-3 gündür adam akıllı vakit geçiyorum oyunda.

O kadar iştahsızım ki fotoğraf almak bile aklıma gelmedi hiç.Bugün sadece yazı olarak analtıcam.

Benim bi büyücü var 49 level.Üstü Azat Efendi dizili.Neyse onla son 2 gündür Yeraltı mekanında KARACİN keserek para , maden ve değerli reçeteler kasmayı deniyorum.Ne yalan diyim ÇT girmekten 10 kat daha zevkli cin kesmek :) 2 günde güzel para kazandım.Bugün yine onla takıldım aşağıda ama ne maden ne de reçete elde edebildim.Sadece para kastım.Ama güzel bir olay da yaşamış oldum.Bir arkadaş Solucan'ın oraya gidemiyormuş.Yardım istedi.Ben de mağarayı baştan sonra keserek gittiğim için dedim gel gidelim.Onun o görevine yardımcı oldum.Onun da y2'li bir çarı varmış.Sağolsun bu iyiliğime karşılık beni 1 tur Sığınak'a götürdü.Buradan tekrar teşekkür ediyorum bu jesti için.

Güzel insanların olduğunu görmek mutluluk verici , değil mi ? :)

Bunlardan sonra şifacıyla ÇT atayım dedim.Ard arda 2 tur Gaffar attık ama bana 3 tane reçete düştü.
Bu oyundaki şanssızlığım , normal hayatıma yansımaz inşallah , yoksa belim doğrulmaz :mrgreen:

Sizlere son 2-3 gündür dilime dolanan 2 şarkıyı paylaşmak istiyorum.Dinlerseniz pişman olmazsınız ;)

Böyle kart seslere ayrı bir "zaafım" var :)

Değeri bilinmeyen bir şarkıcı olduğunu düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
UDUBIYYETT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen UDUBIYYETT »

Değerli dostum ,

Öncelikle sana içten içe kızıyorum , pes etmemelisin ne olursa olsun sonuna kadar savaşmalısın ve hakkın olanı almalısın.
Bɑzen insɑn kendi zɑmɑnını yɑrɑtır sɑdece sɑɑtin yelkovɑnındɑ mutlu kɑlɑbilmek için, durdu sɑnırız ɑslındɑ o ɑrɑdɑ zɑmɑn ɑncɑk bu ɑvutur bizi değil mi yɑşɑnɑn oncɑ şeyden sonrɑ.

Kullanıcı avatarı
selitelis1046
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen selitelis1046 »

Kalın sesleri seviyorsan Ahmet Kaya ve Suavi(Özellikle Drama Köprüsü Şarkısı)'yi önerebilirim.
unutMADIMAKlımda
unutMADIMAKlimda
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

selitelis1046 yazdı:Kalın sesleri seviyorsan Ahmet Kaya ve Suavi(Özellikle Drama Köprüsü Şarkısı)'yi önerebilirim.

Özgün müzik tarzından haz almıyorum ama Suavi ortamlarda gayet güzel giden bir sanatçımız.Teşekkür ederim önerin için.
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

UDUBIYYETT yazdı:Değerli dostum ,

Öncelikle sana içten içe kızıyorum , pes etmemelisin ne olursa olsun sonuna kadar savaşmalısın ve hakkın olanı almalısın.

Hani süper kahramanların klişe bir hareketi vardır.Yüksekten yere düşerken sağ elleriyle yere yumruk atarlar.O anda da ileri bakarlar.O vaziyette döndük oyuna ;)

Görselle ifade etmek gerekirse ;

Resim

:mrgreen: :mrgreen:

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Merhabalar , bugün sabah oyuna girmek için ayrı bir hevesim vardı ama sunucumuzla ilgili bir sorun sebebiyle giremedim , giremedik.

İnşallah güzel bir eklentinin habercisidir bu aksaklık diyerekten bu konuya noktayı koyalım :)

Resim

Daha sonra Serkan ile Beyazköşk kalabalık olduğu için orada yeni karakterler açtık Eminönü'deki isimlerimizle.O büyücü , ben şifacı açtım.Sadece bugünlük olarak açtık ancak ben arada girip günlüğe ekleyeceğim onla yaptığım şeyleri.Sonuçta Xakslepiosx onun da adı :)

Biz girdikten 1 saat sonra falan neredeyse 10-15 kişi Eminönü'den gelmişti Beyazköşk'e.Eminönü bölgesi bir anda aktifleşti.Düşünün ki sunucuların birleştiğini.Adım atamayız :)

Bi arkadaşımız günlüğümü beğendiğini söyledi , daha sonrasında beni güldüren bir istekte bulundu.Burdan teşekkürlerimi iletiyorum kardeşime :)

Resim

Günü de bu görüntüyle noktaladım.

Resim

Dediğim gibi arada sırada girip devam edeceğim bu karaktere.Sonumuz hayrolsun :)

Bugün bu şekilde geçti , inşAllah sunucumuzdaki problem kısa sürede hallolur da yuvamıza döneriz :)

Bu şarkıyı da paylaşayım sizlerle unutmadan :P

Görüşmek dileğiyle , esen kalın , takipte kalın 8-)
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Merhabalar , bugün yine ülkemiz için , milletimiz için kötü bir gün.Oyuna gireceğim sıralarda haberlerde İstiklal Caddesi'ndeki canlı bomba haberini gördüm.O an derin bir üzüntü ahvaline büründüm.Ülkemize oynanan oyunlar bir an önce son bulmasını diliyorum Rabbimizden.İnşAllah terörün kökünü kazıyacağız.Allah bizimledir...

2-3 saat sonra kafamı dağıtmak için girdim oyuna.Gaffar'a girdim 3 tur.Güzel itemler ve bir sürü reçete elde ettim.

Aldığım itemler sırasıyla ;

Resim

Resim

Resim

Ama eldiveni aldığım gruptaki 1-2 kişi adamlıktan uzak , edep ve adaptan uzak , hepsinden öte insanlıktan uzak bir tavır sergiledikleri için Gaffar kesimini yapmadan terk ettim grubu.Bu oyun insanlarla oynanmalı...
Gerekli görselleri aldım zaten , birazdan şikayet edeceğim.Umarım gereği yapılır.

Irkçı(!) bir hareket sergileyip , şarkımızı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bugün böyleydi , yarın , yarınlar ülkemiz ve milletimiz için aydınlık olması dileğiyle ;

Sağlıcakla kalın...
Kilitli