Xakslepiosx Günlüğü -EMİNÖNÜ-

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Re: Xakslepiosx Günlüğü -EMİNÖNÜ-

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Günlüğün hayırlı olsun ğardaş :D umarım örnek bir günlük olur. Malum diğer günlükler hemen pes etti. Seni görelim bi de 8-)
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Mesaj gönderen FireFighter095 »

MaHKuMII yazdı:Günlüğün hayırlı olsun ğardaş :D umarım örnek bir günlük olur. Malum diğer günlükler hemen pes etti. Seni görelim bi de 8-)
Teşekkür ederim gardaş :) pes etmek yok , ayaktayız ;)

Dünkü temennim kabul olmadı.Ortalama 4 saat oyunda kaldım , bu sürede 2 tur Kenan ve 1 tur Junon atabildim.X grubu kurmayı denedim , adam bulamadım.
Getirisi olmayan bir gündü bugün anlıcanız :)
Bu arada Eminönü sunucusuda oyuncu sayısı bir anda düşüşe geçti.Ygs ile ilgili olabileceğini düşündük , umarım öyledir aksi halde işimiz yaş , GB için arkadaş bulamıyoruz.

Son anda aklıma geldi , yazmadan geçiyordum :) Benim dandik büyücümü Emre arkadaşımızın yardımıyla 49 level'e tamamladık.Şimdi Azat Efendi set aramaktayım .Kullanmıyorum ama "eh işte" diyebileceğim bir çar olarak dursun kenarda :)

Umarım yarın kazançlı birgün olur hepimiz adına :) Kalın sağlıcakla 8-)
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Günlüğün hayırlı olsun...

Bol itemler ve bol şanslar ;)
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Seven yazdı:Günlüğün hayırlı olsun...

Bol itemler ve bol şanslar ;)
Teşekkür ederim , hepimiz için amin :)[/b]
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Merhaba ağalar , yine inaktif bir gündü kendi adıma.Topu topu 2 el Junon atabildim tüm gün.
Y2 kıtlığı var sunucumuzda.Büyücülerden ricamız Y2 basmaları , baksanıza GB atamıyoruz :mrgreen:

Neden junon atıp duruyorsun diyorsanız sebebi ; Funditores Zırh'ı düşürmeyi istiyorum.Onunla birlikte büyü şifam 2bin küsur olucak ve ÇT için çok rahatlayacağım.Tam set ile girmek istiyorum yani ÇT denen mekana.

Bunların dışında Yeşil ve Kadim Hidra kesimlerinde arkadaşlara yardımcı oldum , başka da bi aksiyon yoktu oyunda bunlar dışında.

Horul horul uyuyorlar maşallah :mrgreen:

Resim

Resim

Ve ve ve son olarak kendime alışveriş konusu açtım.Konudaki aletleri alan yada satan varsa ulaşınız bana :)

viewtopic.php?f=5&t=134837

Yarın daha aktif bir gün olması dileğiyle , kalın sağlıcakla 8-)
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Merhabalar , dünkü temennim oldu ve çok aktif bir gün yaşadım.
Öncelikle ilk defa GAFFAR Bey kesimine katıldım , çok hoşuma gitti.Umarım bugünle sınırlı kalmaz bu turlar :mrgreen:

Gelelim aldığımız itemlereee :

İlk kesimde Kıyamet Ceket Reçetesi elde ettim ;

Resim

İkinci kesimde Siyanür Eldiven elde ettim ;

Resim

Üçüncü kesimde Semiha Abladan Hidroflorik Pantolon elde ederken Semiha'nın kalbi hala daha Retaliation arkadaşımızdaydı :mrgreen: ;

Resim

Gaffar gruplarını kurarkenki boşlukta geçmişe dair görevi vardı Sultan öldürme görevi.Retaliation sağolsun 2 dakikada hallettik.

Resim

Daha sonra forumdan da isyanını dile getirmiş bir arkadaşımızın JUNON görevini Voice Of Voiceless olarak yapmış bulunduk.Oyun böyle güzel diye bir söz söylemişti Furkan arkadaşımız.Oyunun güzelliklerini bitmemesi dileğiyle , o arkadaşımıza da hayırlı olsun , bol itemler dileriz :)

Resim

Ve ve ve son olarak , Ampfiklatör Elmas görevinden aldığım Mağara Şaman + Ruh Çalan Kenevir Lifi Ceket'i bi giyeyim dedim.Ve gördüm ki karakter acayip yakışıklı oldu bu itemi giyince , çıkarmadım bende.bunla takılıcam Mevlana Ceket düşürene kadar.

Resim

Sizce de yakışıklı değil mi :mrgreen:

Bugünlük böyleydi , hoş vakit geçirdim oyunda , umarım bundan sonra da böyle devam eder ;

Esen kalınız :)
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Öncelikle itemler hayırlı olsun. Semiha konusuna gelirsek kendisi gerek benim karakterimin bıyığından,kelinden,arkaya uzanan kuyruk saçından ve verdiği 3 pantolonlardan dolayı sever beni.Son olarak bugün de söyledim. Işınlanmak için açtığım loncanın ailevi bir loncaya dönmesi beni çok duygulandırdı.
Resim
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Retaliation yazdı:Öncelikle itemler hayırlı olsun. Semiha konusuna gelirsek kendisi gerek benim karakterimin bıyığından,kelinden,arkaya uzanan kuyruk saçından ve verdiği 3 pantolonlardan dolayı sever beni.Son olarak bugün de söyledim. Işınlanmak için açtığım loncanın ailevi bir loncaya dönmesi beni çok duygulandırdı.
Bu başlangıç diyelim , izlemeye devam :)

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Merhabalar , bugün güzel vakit geçirdik oyunda.İtemler , kp kasmalar , görevler...

Bugünün pazar olmasıyla oyuna girerken "bugün pazar , oyuncu yoğunluğu yaşarız , boş geçmez" diyordum , dediğim oldu.

Fotoğraf almayı unuttuğum anları kısaca anlatayım ;

Sabah girdiğimde Furkan klorotoksin kasıyordu.Yanına kalabalık yapmaya gittim.Daha sonra o çıkınca oyundan Serkan geldi.Onun savaşçısıyla devam ettik klorotoksin kasmaya ve bana 1 tane klorotoksin düştü.Aslında çıtlatmıştı kloroksin ile bugünün bollukla geçeceğini :) Fotoğraf çekmeyi unuttuğum anlarda Cengiz Kurtoğlu dinliyordum.Fazla kaptırmışım kendimi :)

Dinleyebilirsiniz

Emre'yi beklerken Ben-Furkan-Serkan ayak üstü bir sohbet ettik Domuz'un mekanda ;

Resim

Daha sonra Furkan arkadaşımız Taş Kanat Balta'sını basmış bulundu.
Retaliation yazdı: Ardından loncadaki arkadaşlarım benim için Klorotoksin'de yardımcı oldular.Kalan 2 Klorotoksin ihtiyacımı karşıladıalr ve ben de Kadim Hidra'nın orada bastım baltamı.
Resim

Balta basıldıktan sonra Kadim Hidra kesimi yaptık , ben savaşçımla geldim görevi olduğu için . Sonra GM HyDROS abimiz klanımıza katıldı.Klan kanalından yardım çağrımıza cevapsız kalmadı ve bizlere yardım etti.Ben de olay sonunda bi foto aldım kendisinden habersiz.

Resim

Sonra bi Çemberlitaş bölgesine girelim dedik.Güzel itemler elde ettim.Yavaş yavaş dizmeye başladık karakterimizi.En çok sevindiğim Mevlana Ceket düşmesiydi.Daha yolun başında düşmesi çok faydalı olacak kendi adıma.

Sırasıyla Gaffar , Semiha ve Stuart'tan aldığım itemler ;

MEVLANA CEKET
Resim
SİYANÜR PANTOLON
Resim
RUH DÖVEN ELDİVEN
Resim

Tüm bunlardan sonra Voice Of Voiceless Loncası olarak Sığınak ziyareti yaptık.Lazım olan Fundi Yüzük düşmedi ama güzel bir anı olarak yerini aldı hafızalarda...

Resim[/b]

@DePiedra , @AFRASiYAB , @Elwing , @Nerull ve diğer idarecilerden ricam(ız) şudur ki ; Bu oyuna sahip çıkın.Biz oyuncular olarak elimizden geleni yapıyoruz buna inanınız.Çok değil sadece Kıyamet Günlükleri başlığında biraz dolaşsanız oyuncuların ne kadar sevdiği , oynarken zaman aldığı bir oyun olduğunu görürsünüz.Umarız beklentilerimiz bir daha boşa çıkmaz.9 yıl değil , 19-29 yıl oynanır bu oyun :mrgreen:

Kasalarınız itemlerle , paralarla dolması dileğiyle... Gerçi bunlarda daha önemli olan dostluklarla , arkadaşlıklarla dolu bir arkadaş listeniz olur umarım.

Neyse hadi yarın görüşürüz İnşAllah , kalın sağlıcakla 8-)
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Sondaki mesajda çok haklısın.GMler ara ara gelip böyle yardım etse,muhabbet etse çok güzel olur.Oyunda bir samimiyetlilik oluşur,eski oyuncular geri dönebilir.Güncelleme istemiyoruz ilgi istiyoruz. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Dinleyebilirsiniz

Sen yaşayan efsaneyi dinliyosunda bana neden demiyosunn beraber dinlerdik. Dostum benim be helalin var her bünye kaldıramaz ;)

Burdan kamu spotu olarak GM HyDROS u örnek gösterelim...
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kilitli