Xakslepiosx Günlüğü -EMİNÖNÜ-

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Xakslepiosx Günlüğü -EMİNÖNÜ-

Mesaj gönderen Retaliation »

Şu oyunda para peşinde koşan arkadaşlar neyden zevk alıyor anlamış değilim.
Resim
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Lodos
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Mesaj gönderen FireFighter095 »

Merhabalar ;
Bugün sunucumuz yoğundu.Bölgeler dolu dolu geçiyordu.Sabah saatleriyle öğle saatleri arası çok güzel yoğunluk vardı ancak öğleden sonra eskisi gibi tenhalaşmaya başladı.

Bakınız kalabalığa , bir bu kadar da bölgelerde vardı.

Resim

İlk olarak Furkan ve Emre il Gaffar Bey'e gittik.Çantama koyduklarım sırası ile ;

Stuart Efendi'den ;

Resim

Gaffar Bey'den ;

Resim

Daha sonra GBM-X atalım dedik.Loncadan arkadaşımızın tankının görevi için.Yol Savaşçısı'nın yanına bile gidemedik.Bu oyunda ilk defa bu kadar sinirlendim.10-15 defa öldüm , öldük.Terkettik bölgeyi.

Bunlardan sonra can sıkıntısından , biraz da sinirden dolayı kapattım şifacıyı , geçtim büyücüye.
Napayım napayım diye düşünürken labirent aklıma geldi.Dedim Meteor , Selim Bey , Zwartan itemler , takılar düşüreyim , koleksiyonum olsun.

Girişmeye başladım yaratıklara :)

Bir süre sonra bir item elde ettim.Umarım yüzüğünü de düşürebilirim ;

Resim

Daha sonra büyücümün gizli saklı yeteneğini keşfettim.Duvarların arkasını görebiliyordu.Yarın Eminönü bölgesine inip evlerin içlerini dikizleyeceğim :mrgreen:

Resim

Büyücümü aksi bir durum olmadığı sürece labirentten çıkartmamaya karar verdim.Kenan ve Junon bölgeleri haricinde büyücüm ile yarım saat falan burada item düşürmeyi deneyeceğim.

Bugünlük böyleydi , fazla bir ekşın olmadı.Yarın bol ekşınlı olması dileğiyle ;

Esen kalın...
Kullanıcı avatarı
s4knn
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen s4knn »

Günlüğün çok hoşuma gitti mücadele ruhunun hala ölmediğinin kanıtı gibidir günlüğün devamının gelmesi ümidiyle ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

s4knn yazdı:Günlüğün çok hoşuma gitti mücadele ruhunun hala ölmediğinin kanıtı gibidir günlüğün devamının gelmesi ümidiyle ;)
Kardeşim güzel yanıt vermek isterdim ancak olanlardan sonra yüzüm gülemez.
Retaliation yazdı:Merhaba Günlük

Bugün hayatımda belkide bu oyunda en fazla dolandırıcılığı yedim ve loncamdaki adam Xakslepiosx adlı arkadaş benden tılsımları istedi,kırmadım verdim.Arkadaşına hava atacakmış.Kendisi çakma bir karakter açıldığına dair yemin etti.Hatta şöyle bir mesaj attı face üzerinden.Hızlı desteğe yazdım mesajdan sonra bu cevabı verdi.

İyi yaptın , açık açık belirtiyim benim yaptığım ortaya çıkarsa hesabımı sana verip oyunu bırakırım.Yapmadığım birşeyle hele ki hırsızlıkla itham ediliyorum.

Hayatımdaki en üzücü olaylardan biri ile karşı karşıya geldim.Destekteki yanıta göre hareket edeceğim.Destekteki konum linkte.
viewtopic.php?f=100&t=135012
İmzamı atıyorum.
Kullanıcı avatarı
UDUBIYYETT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen UDUBIYYETT »

Başarılı ve gayet hoş devamı dileği ile..
Bɑzen insɑn kendi zɑmɑnını yɑrɑtır sɑdece sɑɑtin yelkovɑnındɑ mutlu kɑlɑbilmek için, durdu sɑnırız ɑslındɑ o ɑrɑdɑ zɑmɑn ɑncɑk bu ɑvutur bizi değil mi yɑşɑnɑn oncɑ şeyden sonrɑ.

Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Adımın karıştığı , anlam veremediğim kötü bir olaya dahil oldum.Çok üzücü bir hadise.

Bu olaydan sonra oyundan soğudum , hiç giresim gelmiyor.Bütün şevkim kırıldı.Bu sebeple günlüğümü noktalıyorum.Belki aylar sonra başlarım , belki de son olarak kalır bilemem.Ancak şunu belirteyim ; Hakkımın yendiğini biliyorum.O pisliği
yapan her kim ise bilsin ki hakkımla oynadı.Hakkımı helal etmiyorum.Ahirette yüzleşeceğiz o herifle.

Bir oyun yüzünden bu denli bir günaha girmek ne diye ? Buna da anlam veremiyorum.Eminönü sunucusundaki arkadaşlardan ricamdır : Bu olay hakkında bir bilginiz var ise bana ulaşınız.Bu günaha ortak olmayın.

Oyunda en sevdiğim mekanda günlüğümü noktalıyorum.

Resim

Kalın sağlıcakla...
Kullanıcı avatarı
UDUBIYYETT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen UDUBIYYETT »

FireFighter095 yazdı:Adımın karıştığı , anlam veremediğim kötü bir olaya dahil oldum.Çok üzücü bir hadise.

Bu olaydan sonra oyundan soğudum , hiç giresim gelmiyor.Bütün şevkim kırıldı.Bu sebeple günlüğümü noktalıyorum.Belki aylar sonra başlarım , belki de son olarak kalır bilemem.Ancak şunu belirteyim ; Hakkımın yendiğini biliyorum.O pisliği
yapan her kim ise bilsin ki hakkımla oynadı.Hakkımı helal etmiyorum.Ahirette yüzleşeceğiz o herifle.

Bir oyun yüzünden bu denli bir günaha girmek ne diye ? Buna da anlam veremiyorum.Eminönü sunucusundaki arkadaşlardan ricamdır : Bu olay hakkında bir bilginiz var ise bana ulaşınız.Bu günaha ortak olmayın.

Oyunda en sevdiğim mekanda günlüğümü noktalıyorum.

Resim

Kalın sağlıcakla...
Şimdi pes etmemelisin , mücadele etmelisin öyle kolayca bırakıp gidecekmisin? Eminönü sunucusunun yarısı zaten hırsız kimseye güven olmuyor
Bɑzen insɑn kendi zɑmɑnını yɑrɑtır sɑdece sɑɑtin yelkovɑnındɑ mutlu kɑlɑbilmek için, durdu sɑnırız ɑslındɑ o ɑrɑdɑ zɑmɑn ɑncɑk bu ɑvutur bizi değil mi yɑşɑnɑn oncɑ şeyden sonrɑ.

Kullanıcı avatarı
selitelis1046
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen selitelis1046 »

Devam edip lekelenmiş adını temizlemen lazım . Böyle kolayca bırakıp gidicekmisin korkaklar gibi . Devam et inanki kurtukucaksın o lekeden ve oyundan yeniden zevk alıcaksın . İyi oyunlar .
unutMADIMAKlımda
unutMADIMAKlimda
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Sana olan güvenim tam.O alçak haysiyetsiz dolandırıcı düşünsün bu yaptığı şeyi.Ben ona hakkımı helal etmiyorum.Eğer oyunda kendisini gördüysem,yardımına koştuysam eğer Hakkımı helal etmiyorum o alçağa.İnşallah o tılsımı da kullanamadım başına bir şey gelir tılsımın.
Resim
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Yorumlarınız için teşekkür ederim.Malum olay bütün moralimi bozdu , oyuna bakış açımı değiştirdi.

Oyunu oynamaya devam ediyorum ancak eski heyecanım kalmadı.Grup bölgelerine giresim gelmiyor.Yarından itibaren eskisi gibi oynayacağım ama dediğim gibi o heyecan gitti.

Furkan'a yeni tılsımı için elimden geleni yapacağım , bunun yanında ara ara grup bölgelerine gireceğim ama günlüğe noktalı virgül koydum.Belki o heyecanım gelirse devam edebilirim.

İsim değiştirmeyi düşünüyordum fakat artık bu oyun için 1 kuruş para verilmeyeceğini anladım.Hak etmiyorlar.Kendi çapımda arkasında durduğum , savunduğum yönetim de bitmiştir benim için.İşlerine gelen konuya müdahale edip , işlerine gelmeyen konuya müdahale etmediklerini anladım.Desteğe attığım 2 mesajın üstünden 3 gün geçti ancak cevap gelmedi.İnşallah bu oyun el değiştirir de hem yönetim bizden kurtulur hem biz onlardan."Gönüllü" olduklarını dile getiriyorlar ama işlerini hiç de gönüllü olarak yaptıklarını düşünmüyorum.

Sizlerin günlüklerini takip edeceğim.Umarım sırf tılsım ödülü için yazmıyorsunuzdur.1 ayı geçen bir günlüğünüz olur.

Esen kalınız , İyi forumlar...
Kilitli