JiNGLeBeLLs ve ViPLuighS / Beyazköşk

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Luighy
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

JiNGLeBeLLs ve ViPLuighS / Beyazköşk

Mesaj gönderen Luighy »

Bende Bir Abimin Tavsiyesi Üzerine Günlük Tutacağım Bugün Yaptıklarımı Yarın Yazacağım.
Kullanıcı avatarı
Luighy
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Re: JiNGLeBeLLs ve ViPLuighS / Beyazköşk

Mesaj gönderen Luighy »

Herkese Merhaba Ben Emir Ata

Günlüğü Tutmaya Yarın Başlayacaktım Ama Dayanamadım :D

Cuma Akşamı

Cuma akşamı oyuna ilk kez girdim ve başladım oynamaya ikv açıklamalı görevler diye forumda bulunan konu işime çok ayradı videoları izleyerek yaptım görevleri tabii görevleri yaparken forumda ''feminist'' nicki ile tanınan abinin bana çok faydası oldu ona buradan sevgilerimi iletiyorum.

Cumartesi Günü

Cumartesi günü oyuna sabahtan girip başladım oynamaya daha sonra forumda tanıştığım nymphe abi ile karşılaştım adı Özkan'mış onun da bana çok yardımı dokundu onada buradan selamlarımı iletiyorum henüz 14 seviye iken Özkan abi bana günlük tutmamı önerdi ve bende kabul ettim bana bu fikri verdiği için ona teşekkür ederim ilk takipçim olacakmış hemde neyse daha sonra Özkan abi Azulu kesmeme yardımcı oldu Özkan abi ile fotoğrafım yok ama azulun sopası ile var :D

Resim

Daha sonra oyunda görev yapmaya çalışırken birkaç oyun hatası ile karşılaştım :D
Buyrunuz...

Yürürken Uçan Asam

Resim

Komutanın Karşısındaki Evin Çatısı Çökerse

Resim

Ondan sonra bu forumda birçok yerden adını duyduğum EfsunkarMEHMET nickli abi oyundamı diye Pm attım ve bana cevap verdi onunla fotoğraf çekilmek istedim ve beni kırmadı daha sonra görevler için seviye atlamam gerekliydi sağolsun beni kırmayıp Büyük Hol denen bölgede kastı ve 2 adet tılsım düşürmeme yardımcı oldu 20 Seviye olduktan sonra holden çıkıp görevlerime başladım labirent görevlerine atıldım ve Fotoğrafçı görevinde bugünlük bu kadar yeter diyip yakışıklı komutanla fotoğraf çekilip oyunu kapattım

EfsunkarMEHMET ile çekildiğim fotoğraf

Resim

Komutanla fotoğrafım

Resim

Bir de benim kuzenim oyunu bıraktığı için bana 1 adet değerli olan eşya verdi değerli olduğunu nymphe abi söyledi sağolsun 7-8 M arası imiş almak isteyenler oyun İçi Luighs adlı karakterime ulaşabilirler

Bahsettiğim İtem:

Farabi Modeli Shen Kuo Bilmemnesi İpekli Ceket
43 Seviye Bayan Savaşçı
Direnç Elektrik : Hatırlamıyorum
Maksimum Enerji : 239.00 Sanırım

Bu arada bahsetmeyi unutmuşum ben noktalama işaretlerine pek dikkat etmem de :D
Birde şuan ara verdiğim bir youtube kanalım bulunuyor ona abone olabilirsiniz bundan sonra onda İstanbul Kıyamet Vakti videolarını görebilirsiniz
Umarım günlüğümü beğenmişsinizdir.
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Selam Dostum, Oncelikle Gunluk Tutmani sevdim.Fakat Bir Sorun Var Sanirim foto linkleri kirik yani acilmiyor.imgur sitesinden atmani tavsiye ediyorum. Takipteyim....
Kullanıcı avatarı
Luighy
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Luighy »

Öncelikle Teşekkür Ederim
İmgurdan attım Bende fotoğraflar gözüküyor :)
Kullanıcı avatarı
Luighy
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Luighy »

Youtube Kanalımın Linki : https://m.youtube.com/channel/UC6JuDal_uxIFRLw_l8Pv7UA
Koymayı Unutmuşum
nymphe
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Kadıköy Acil

Mesaj gönderen nymphe »

Beğendim. Devamını bekliyorum, başarılar. ;)
Son..
Kullanıcı avatarı
afterclap
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen afterclap »

Takipdeyim. Devamını bekliyorum. Gelişimini buraya yansıtman hoş olmuş. Böylece sende ne kadar sürede nereye kadar geldin geçmişe dönüp bakabileceksin.
Kullanıcı avatarı
Luighy
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Luighy »

Düşünceleriniz İçin Teşekkür Ederim Bugün 27 Seviye Oldum Ve Kıyamet Asa Ürettim Parlattım Yarın Parlayacakmış Az Önce Ürettim Kıyamet Asayı Buradan Kıyamet Asayı Üretmeme Yardımcı Olan nymphe KaReSi ve kennyS'e Teşekkür Ederek Çakalarladans nickli kişiyle alışveriş yapmamanızı tavsiye ediyorum kendisi hırsızdır fotoğrafları mevcut fakat asıl olayları fotoğraflı olarak bu akşam yazmayı düşünüyorum şimdiden herkese teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
Luighy
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Luighy »

Evet size Bugün Yaşadıklarımı Yazacağım -10 Ocak Pazar 2015-

Bu sabah
2*6. Yıl Pakedi
2*Çemberlitaş Kutu
2*2500 Akçe
1*500 Akçe satın aldım

Ve oyuna girdim. Kıyamet asa en önemli asa imiş Özkan abi sağolsun o söyledi. Bende onu almak için para kazanmak istiyordum oyunda 1 çok kişi akçe satın almak için bekliyormuş fakat bu yasakmış bunu da Özkan abi söyledi ama ben 2 adet 2500 akçe ve 1 adet 500 akçe satmıştım bir daha böyle bir şeye kalkışmayacağım çünkü;
1 adet fazla 3 ay plus pakedim oluyordu onu da satmak istedim daha sonra Kitab I Bahriye loncasından ICaKaLaRLaDaNSI
kullanıcı adıyla bilinen oyuncu benden 3 aylık plus pakedi 45 milyon oyun parası karşılığında alacağını söyledi bende önceki alışverişimde sorun yaşamadığım için bu adama da inandım inanmaz olaydım bana yanlış dedi fakat ben denediğimde bu pin daha önce kullanılmış diyordu ve böylece argo bir tabirle kazıklanmış oldum ve hakkımı helal etmeyeceğimi söylemiştim ve etmedim de lütfen bu loncadan kimse ile alışveriş yapmayın hırsızdırlar zaten daha sonrasında da Curselife ve KARAOĞLAN adlı 2 karakterle benden bir şeyler almaya çalıştılar fakat bu sefer kanmadım.
Hatta bu olaya TürününSonÖrneği adlı karakter ve Microsoftta şahittir.

Buyrun bu karaktersiz
Resim

Neyse bunları yapmadan önce Özkan abi labirent görevlerimi yapmama yardım etti ve Anka asasını aldım ona buradan sevgilerimi selamlarımı yolluyorum fakat kitabe görevinde çekildiğimiz fotoğrafı çekememişim :D

Daha sonra 2 2500 1 500 akçeyi sattığımda 153 Milyon param oldu ve başladım kıyamet asa eşyalarını toplamaya en sonunda sadece 1 [Örümcek Gözü] eksik olduğunu gördüm fakat değilmiş ikisi de ayrı yerlerdeymiş heyecanlanmıştım biraz onun için böyle oldu sanırım sonra bir adet daha [Örümcek Gözü] satın aldım fakat bu bana 1.500.000 ' a patladı çünkü 5 milyona alıp 3.5 milyona geri sattım :D

Ve işte büyük an...

Resim

Kalan paramı dikkat etmenizi tavsiye ederim :D Daha sonra bunu klan kanalına yazdım ve 10'larca H.o mesajı aldım Hepsine buradan teşekkür ediyorum.Daha sonra hemen 1995 akçe karşılığında silahımı parlattım yarın parlayacağı söylendi umarım parlar 49. seviyeyi 4 gözle bekliyorum :D

Fakat belki günlüğüm akçe alım-satımı yaptığım için kapanabilir umarım kapanmaz veya belki hesabımı bile kaparlar fakat bir daha akçe alım-satımı yapmayacağım buraya bunu yazdım çünkü günlüğümde her şeye yer vermek istiyorum umarım yöneticiler affedebilirler.

Okurken eğlendiğinizi umut ediyorum fakat Perşembe akşamına kadar oyuna giremeyeceğim günlükte yazamayacağım herkese iyi forumlar...
Kullanıcı avatarı
Luighy
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Luighy »

Az Öncede Hesabıma Tesla Gözcü Satın Aldım Akçe İle Fakat 40. Seviyede Açılıyormuş O Yetenek Bu Arada Çemberlitaş Kutu Aldığım İçin Hesabım da Kasa Erişimi Lonca Lisansı Ve +5 Yetenek Puanı Eklendi Bütün Dürüst Ve Hırsız Olmayan Herkes Loncama Davetlidir İsmi Titanless Son Bir Şey Sizden Bir Ricam Var 40.Seviyede Yeteneklerimi Nasıl Vereyim

Not:
Tarihe 2015 Yazmışım Yeni Farkettim