IIKISRAII-Kuklacı

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
kerimcan123
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü

IIKISRAII-Kuklacı

Mesaj gönderen kerimcan123 »

Macera yeni sunucuda tam gaz devam ediyor. Coming soon
En son AhiEvran tarafından 18 Mar 2016 19:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Konu sahibinin isteği üzerine başlık değiştirilmiştir.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
kerimcan123
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

IIKISRAII-Kuklacı

Tarih : 29.12.2015-01.01.2016
Karakter Adı : ıIıSmooKeRıIı
Sunucu : Kuklacı

Evet önceki günlüğümden hatırlayacağınız Dontpanicc karakterimi kuklacı sunucusuna taşıdıktan sonra yeni günlüğümü oluşturmaya karar verdim. Sunucumu değiştirmeden önce kendime trans asa basmak için malzeme toplamaya başlamıştım. Sunucu değiştirdikten sonra kuklacıda ticaretin ölü olduğunu anladım :D Malzeme satan çıkmayınca bende bir gaffar grubuna girmiştim.

Resim

Ama herzaman ki olduğu gibi boştu :D Daha sonra biraz daha klandan malzeme ararken lodos bir arkadaşın benim için gerekli malzemeleri sattığını gördüm. Fiyatta anlaştıktan sonra meteor bölgesinde buluştuk

Resim

Malzemelerin hepsi tamamdı. Ama 1 adet örümcek gözünü bulamıyordum :? Sonra bir arkadaş görevi olduğunu söyledi ve dişi örümcek kesmek üzere yola koyulduk

Resim

Ama arkadaş görevi alamamıştı ve bu planda iptal olmuştu. Malzemeleri neredeyse tamamlamış olabilirdim ama paramda yavaştan suyunu çekmişti :D Meteorit 2 3 tılsımına sahip olduğumdan dolayı elimdeki fazlalık Meteorit 2 2 tılsımını 110m paraya satmıştım.

Resim

Sonunda Örümcek Gözü satan bir arkadaş bulmuştum fakat 10m gibi bir paraya satın almak zorunda kalmıştım :D Söz konusu Trans asa olunca insanın gözü dönüyor :D

Resim

Vee.

Resim

İndirimdeyken satın aldığım silah yükseltmeyle hemen silahımı yükseltmeye verdim.Daha sonrasında biraz hole indim fakat birşey elde edemediğim için ekran görüntüsü almadım. Ve tekrardan karakterimi fiziğe çevirip çemberlitaş maceralarına devam ettim.

Resim

Karakterimin eldiven ve zırh eksiği yoktu bu yüzden Stuart amcanın bana bonkör davranmasına gerek yoktu :D

Resim

Semiha hanımdan ise Kıyamet ve Sıfır kelvin pantolon eksiğim vardı. Fakat karakterimin üstünde tam anlamıyla bir cnbtlik var. Çemberlitaştan hiçbir şekilde eşya elde edemiyorum. Gaffardan reçete alınca mutlu olucak kadar eşyalara hasretim :D

Resim

Bugünlük bu kadar başka bir günlükte görüşüne dek hoşçakalın :)
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

IIKISRAII-Kuklacı

Mesaj gönderen Retaliation »

Yeni sunucun hayırlı olsun.Ancak fotoğraflardan da anladığım kadarıyla sunucunuz yani yeni sunucun ölü bir kent gibi.Keşke eminönüne gelseydin.Ayrıca trans asan da hayırlı olsun,inşallah yakında biz de elimize alırız :)
Resim
Kullanıcı avatarı
kerimcan123
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Re: IIKISRAII-Kuklacı

Retaliation yazdı:Yeni sunucun hayırlı olsun.Ancak fotoğraflardan da anladığım kadarıyla sunucunuz yani yeni sunucun ölü bir kent gibi.Keşke eminönüne gelseydin.Ayrıca trans asan da hayırlı olsun,inşallah yakında biz de elimize alırız :)

Yeni sunucum sadece ticaret açısından ölü :D yoksa savaş ve Grup bölgesi açısından beni tatmin ediyor :D Ben trans asayı yaklaşık 2 senedir düşürmeye çalışıyorum fakat nafile :D İnşallah çabucak elde edersen asanı :D
Resim
Resim
nymphe
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kadıköy Acil

Mesaj gönderen nymphe »

Güzel başlangıç.Hazır yeni başlamışsın azıcak heyecan kat. :)
Son..
Kullanıcı avatarı
kerimcan123
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Tarih : 08.01.2016-10.01.2016
Sunucu: Kuklacı
Karakter Adı : ıIıSmooKeRıIı

Evet tekrardan merhaba :D araya sınav haftamın girmesi günlüğümü güncellememi engelledi :D bende 1 günlük fırsattan istifade günlüğümü güncelleyim dedim :D Üretmişim trans asamı y2 tılsımımda var kendimi grup bölgelerine adadım :D

Resim

Resim

Resim

Loncamı değiştirdim ve loncada çemberlitaş artırıcımızda vardı bende karakterimi fiziğe çevirip çemberlitaşa girmeye başladım

Resim

Artırıcı galiba işe yaramıştı 8-)

Resim

Resim

Ama 2 eşyadanda zaten bende vardı :D

Sonra 2 tane hidrojeni 1mden veren bir arkadaş gördüm ve satın aldım :D trans asayı bastım sırada cehennem asa var onunda yavaştan eksiklerini halletmek lazım

Resim

Evet bugünlük bu kadar birdaha sefere kadar hoşçakalın :D
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
kerimcan123
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Vurur yüze ifadesi, epe aldık birtanesi

Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
CHOSENS
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen CHOSENS »

Hımm İyimiş. Şaka bir yana sade bir günlük Tebrikler.
Resim Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
kerimcan123
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Oyunda sadece ticaretle uğraştığım için günlüğe yazılacak pek malzeme kalmıyor :) Ama elimden geldiği kadarıyla yaptığım ticaretlerin sslerini aldım ve sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ticarete başladığımda elimde sadece bb3 ve y2 tılsımı vardı. BB3'ü 600m nakit paraya satmıştım ve y2+400m vererek epe satın aldım. Daha sonrasında ise epe +150m vererek m1+bb3 tılsımı aldım. Kar 50m 8-)

Resim

Sonrasında aldığım bb3'ü bayan buluşma set ile takasladım. Sonrasında bayan buluşmayı epe ile takasladım.

Resim

Kar 150m 8-)

Sonra epe+m1 tılsımını verip erkek buluşma set aldım. Ama ss alamadım :D

Elimde bulunan x4000 çıban otunu ise 28m gibi bir ücrete arkadaşa sattım.

Resim

Elimizde tılsım kalmadı. Bu yüzden savaşçımı tanka çevirdim ve holde maden toplamaya başladım. Şu anda 100m nakit ve 150m alacak var. 100m paralık maden toplayınca m1 tılsımı basmayı düşünüyorum :) Bugünlük bu kadar.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
kerimcan123
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Kuklacıda IIKISRAII xKISRAx Alobensapık ve ıIıSmooKeRıIı karakterleri bana ait. Arkadaşım yok pek sunucuda tanışmak isteyen arkadaşlar çekinmesinler :D
Resim
Resim