Günlerden Bir Gün.. - EseGünlük

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
melihbaba
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Nemesis

Re: Günlerden Bir Gün.. - EseGünlük

Mesaj gönderen melihbaba »

Yıllar Sonra Foruma Bir Göz atayım dedim . Tılsımda Tanıştığım en düzgün insanlardan birinin konusu gözüme ilişti :) İnşallah sağlığın sıhhatin yerindedir üstadım görüşmeyeli yıllar oldu hatırlarmısın bilemem amma bu oyunu bu derece sahiplenmen oyunu bırakan coğu insana geri dönme isteği veriyor . aslında çoğu kişi bu oyuna geri dönmek istesede bunu birazda yönetimin istemesi lazım keşke eski güzel günlere dönebilsekte oyunu boş görmek yerine sohbetin ve muhabbetin daim olduğu güzel dönemleri tekrar görebilsek. Senle uzun uzun sohbet etmek isterim aslında , şimdilik kısa keseyim günlüğün devamını dört gözle bekliyorum :)
Resim

Kod: Tümünü seç

"İstanbul'un göbeğinde,savaşın eşiğinde ve kaosun son perdesinde;selam olsun Nemesis'e!.."
- Artık Eminönün'de - Villian
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Mesaj gönderen FireFighter095 »

Çok güzel gidiyor , gördükçe oyunu kapatasım gelmiyor :)
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

melihbaba yazdı:Yıllar Sonra Foruma Bir Göz atayım dedim . Tılsımda Tanıştığım en düzgün insanlardan birinin konusu gözüme ilişti :) İnşallah sağlığın sıhhatin yerindedir üstadım görüşmeyeli yıllar oldu hatırlarmısın bilemem amma bu oyunu bu derece sahiplenmen oyunu bırakan coğu insana geri dönme isteği veriyor . aslında çoğu kişi bu oyuna geri dönmek istesede bunu birazda yönetimin istemesi lazım keşke eski güzel günlere dönebilsekte oyunu boş görmek yerine sohbetin ve muhabbetin daim olduğu güzel dönemleri tekrar görebilsek. Senle uzun uzun sohbet etmek isterim aslında , şimdilik kısa keseyim günlüğün devamını dört gözle bekliyorum :)
Hoş geldin kardeşim, seni tekrardan görmek bana mutluluk verdi. Müsait zaman da bana ulaş görüşmek isterim tekrar seninle. Selam ve dua ile :)
FireFighter095 yazdı:Çok güzel gidiyor , gördükçe oyunu kapatasım gelmiyor :)
İyi dileklerin için teşekkür ederim kardeşim.. :)
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Sabah kahvaltısından sonra kapı çaldı, gelen postacı idi.. Aslında köyden ve vatani göreni yapan küçük biraderinden haber beklerdi..

İhvan:Hm.. Suvarilerden haber mi var acep? Ah!!
Nasıl tahmin edemedim ki? ihvanım bu! esedullah 'tan bu!

İhvan, mektubu açar ve içeriğini okur..

"Selam İhvanım, ada sakinliğini cidden bozdu, savaşlar gayet büyüdü! Hele kş Jvnon denilen illete gelenler bizleri çok rahatsız eder oldu! Ganoderma madenleri kurudu, sana demedim mi Kadı AFRANSİYAB'a ulaş bra!! yardım gerek.. Her neyse kısa kesiyorum, benden haber alamaz isen bilki uzaklardayım, neferler bulaştı buraya! Komodo sertleşti! Jvnon ateşini salıyor buralara.. Bana Sahaf Necmi'den ' Minah' isimli kitabı göndermeni rica ediyorum. Sana 2 resim gönderiyorum. Biri kardeşim Vezirx'ten aldığım kitaba buna benzer, biri de son halim! Selam ve dua ile esedullahAli"

Hiç birşey anlamıyorum senden, sadece bir kaç şifreli konuşma ve bir 1 resim? ne demek istiyor anlamıyorum ki.. yeter artık, dönse şu illetli adadan!

Resim
Resim
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Ada'nın sessizliği bizi de rahatsız etti, duydum ki Yasemin'in bilgileri ile Arzuhal'ci bazı durumları duymuş! Işık'tan da alamıyorum haberleri! Yeni bir bölge duydum, vizesiz içeri girebilirsin, İsmet ve Handan'ın sığınak bölgesi diyorlarmış!

Bugün zorlu bir yoldan geçeceğim, akrepler ve garip garip ilaçlala enjekte edilmiş askerler!

Resim
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Günlüğünde benden bahsetmen beni sevindirdi :)
Farklı bir tarzda ilerliyorsun bakalım önümüzdeki günlerde neler göreceğiz (:
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Rüzgarın esintisi o kadar etkili ki! adada durulacak gibi değil.. Sanmıyorum artık bu soğuk hava da orada durabilecek vardır.. Kadim Hidra'nın ateşli nefesi Yeraltı'nı ısıttı da biz nasıl ısınacaz?

Agah bey'den haber yok, Eminönü'den İsmet bey gitti, Meteordan Handan'ım gitti!

Yalnız Fare'nin bana verdiği bir resim var, yaptığım araştırmaları inceliyorum, tam olarak anlamadım.. Sence bu fotoğrafta gösterilen bölge hangisidir?

Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Bugün yine Holl denilen beldede gezinirken onca kişiye sordum İsmet Bey'i! Sora, sora bağdat bulunurda burada herkes kendi derdinde!

Tüm çabalarımın sonucu ile buldum Lodos askeri birliğini! İsmet Bey ile görüştüm velakin görüntü veya ses alamadım, yalnız bilgine dursun bir çok şey öğrendim! Yollayacağım bu görüntü de uzaktan gizli çekin olarak aldım, sende dursun..

Kısacası herşey yeni başladı, herşey yeni yeni gün yüzüne çıkıyor! Umarım bu savaşı kazanırız!

Haa! unutmadan diyeyim, burası öyle bir garip yer ki çıkışı çok kolay, girişi nice zorluk!

Resim
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Aklıma düşmüşken günlüğüne bakmak istedim :)
Yazım tarzını beğeniyordum nerdeyse 3 ay olacak günlüğüne yazı yazmayalı, oldukça tozlanmış bir ara tozunu almanı öneririm :)
Sevgiler
Kullanıcı avatarı
firaridadas
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Voice of Voiceless

Mesaj gönderen firaridadas »

Abi günlük yazdığını görür görmez bir mesaj bırakayım dedim :) Başarılar abim yazmaya devam ;)