Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Re: Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Arada video falan gönder diyeceğim. Ama o da çok zaman alır .😁
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

MaHKuMII yazdı: 13 Nis 2018 19:12 Arada video falan gönder diyeceğim. Ama o da çok zaman alır .😁
Zamanla o da olur diyelim efenim. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Selam Furkan,
Gelip bir selam vereyim dedim.
Uzun zaman oldu , özlemediğimi söylersem taş olurum. :relaxed: Maalesef uzun bir süre daha olamayacağım.Bu sürede At Kuyruk'un gelişimini ilgiyle takip etmekteyim.Sırt sırta olamasak da desteğim hep seninle bilesin.
Gelmişken RoA ailesine de selamlarımı ileteyim günlüğün vasıtasıyla.Şans sizinle olsun.
Kendine iyi bak.
:wave:
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

FiratCakiroglu yazdı: 14 Nis 2018 12:14 Selam Furkan,
Gelip bir selam vereyim dedim.
Uzun zaman oldu , özlemediğimi söylersem taş olurum. :relaxed: Maalesef uzun bir süre daha olamayacağım.Bu sürede At Kuyruk'un gelişimini ilgiyle takip etmekteyim.Sırt sırta olamasak da desteğim hep seninle bilesin.
Gelmişken RoA ailesine de selamlarımı ileteyim günlüğün vasıtasıyla.Şans sizinle olsun.
Kendine iyi bak.
:wave:
Eyvallah başkan, ben de özledim seni. Oyunda çok arkamızdan bıçaklandığımız oluyor senin gibi bir silah arkadaşımın olmasını isterdim, tıpkı eski zamanlardaki gibi. İyi dileklerin için teşekkür ederim. En kısa sürede oyunda görüşmek dileğiyle, selametle.
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Resim

Merhabalar;

Karaköy maceramız YollugTigin adlı karakterimizle devam ediyor. Bir yandan EM'den seviye atlarken, diğer yandan da görev açıklarımızı kapatmaya devam ediyoruz. Galata'dan daha ileriye yani Otopark'a ve İnsan Mahallesi olarak bilinen Eski Fransız Geçidi'ne vardık. Buralarda azınlıkta olan insanlara yardımcı olarak hayatta kalmalarına vesile olduk. Çok kısa geçerekten gelişme bölümüne atlıyoruz efenim.

Bir EM trajedisi. Tecrübeniz 99'da iken savaşın bitmesi... Anlayamazsınız!

Resim

Savaş Meydanı'ndan iner inmez çektiğimiz bir Papatya öbeğinden çıkan Anthemis.

Resim

Akabinde görev açıklarını kapatmak adına soluğu Arap Cami'sinde aldık. Orada Şifa Yurdu'nun başhekimi Derviş Hasan ile tanıştık ve kendisine mest olduk. Tasavvufi ve felsefi söylemleri bizi giderek ufka saçıyordu. En sonunda ona derdimizi söyledik ve kısa bir buhran geçirdik. Derviş bu sorunun hallolabileceğini lakin öncesinde küçük bir kıza yardım edilmesi gerektiğini söyledi. Kız, İnsan Mahallesi'nde ikamet eden Kerime'ydi. Ablasının ilaçlarını ona götürmeliydik.

Resim

Kerime'yi bir Botanik dükkanının önünde bulduk. Meğer bu dükkan ablası ile onunmuş. Oturup kızla konuşmaya başladık. Nefer olmak istiyormuş ama anne-babasını tanıdığı için bundan mahrum kalmış, -iyi ki de kalmış- üzgünmüş. Babası yüzünden Eminönü'nde yaşamıyorlarmış. Babası bir hainmiş. Velhasıl, kızın Organik Tohumlara ihtiyacı varmış ve bunu Aktar Şevket'ten istemiş. Ancak kargo gecikmiş ve kuşkulanmış. Bizden bu konuda yardım istedi.

Resim

Şevket durumu bir talihsizlik olarak nitelendiriyor zira kargo yolda saldırıya uğramış. Fanatikler kargoda ne varsa gasp etmiş. Kerime'ye olanları anlatmadan tohumları toplamalıyız.

Resim

Ve Organik Tohumlar için Fanatik avına başlıyoruz. Bu esnada Yaşlı Kadın'ın arzusunu da ihmal etmiyoruz. Tek taşla iki kuşu vuruyoruz.

Resim

Yaşlı Kadın, yaptığımız hamleyi komşusundan haber edinmiş ve bizi takdir ediyor. Sözünü tutarak bize röportajı veriyor. Biz de yola çıkarak Derin'e gitmeye başlıyoruz.

Resim

Ve yolda Haliç'in hırcın dalgalarının gelgit yaparak karaya taştığını fark ediyoruz. Allah Allah diyoruz, suyun üzerinde iki bank geçiyor ve bir de fareadam. Kafamızı kaldırıp yukarı bakıyoruz. Güneş tepede alnımızı yakıyor ve diyoruz ki "Yaz gelmiş!" yoksa Adana sıcakları bunlar? Bilemeyiz ama ferah suya kendimizi bıraktığımız doğrudur.

Resim
*
Resim
*
Resim

Bugünlük de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen AHDElVEFA »

Denize giriyonda daha cemre düşmedi Furkancım.
Üşütürsün farelere yem olursun mazallah 😂😂
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

Ahde vefasızlık etti demesinler...

VEFA(savaşçı) Eminönü
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Düzeltileceği söylenmişti, ama düzeltilmemiş sanırım :D
kedi
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

AHDElVEFA yazdı: 18 Nis 2018 00:29 Denize giriyonda daha cemre düşmedi Furkancım.
Üşütürsün farelere yem olursun mazallah 😂😂
Bab-ı Ali muhafızının dediği gibi ağabey: "Üç beş çapulcudan korkmam ben." :)

BayTerapi yazdı: 18 Nis 2018 00:31 Düzeltileceği söylenmişti, ama düzeltilmemiş sanırım :D

Bu hatayla o biraz farklı. Yukarıdaki hata tamamen benim ekran kartımdan kaynaklı oluyor. Daha önce de Hol'de başıma gelmişti, eh tabi o daha ilginçti. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

O zaman benim ekran kartıda bozukmuş, ama benim haberim yok. :')
kedi
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Hiç üşenmeden paylaşmışsın helal olsun :)
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası