Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: YaMaN-Retaliation Günlüğü

Mesaj gönderen Retaliation »

Merhabalar;

Bugün de maden turlarımız devam etti.Ayrıca dün düşen Yoncaları sattım fakat zararda olduğumu sattıktan sonra fark ettim.Ben piyasasının bu kadar yükseldiğini bilmiyordum.Alacak kişi toplu alınca 1M indirim yapayım derken aslında 3M indirim yapmışız. :(

Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim

Bugün de böylece bitmiş oldu.Esen kalmanız dileğiyle,selametle!
Resim
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Hem loncanız hem düşürdüklerin hayırlı olsun Furkanım ben yokken şenlenmiş buralar :D
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Plafect00 yazdı:Hem loncanız hem düşürdüklerin hayırlı olsun Furkanım ben yokken şenlenmiş buralar :D
Teşekkür ederim dostum. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar;

Üç gün durgunluğun ardından öncelikle tekrardan selamlar.Bugün oyuna hasretimizi dindirerek girdik ve kârlı bir günü de geride bırakmış olduk.Akşam üzeri dostlarımın ricası üzerine onları kastım ve akşam da Sığınakları ziyaret ederek Kenan'ın elinden bol akımlı elektrik yedik efem.

Şunu belirteyim Hızlıresim yine bozulmuş farklı bir siteden yükledik fotoğrafları.Her neyse,güne tank karakterimizle giriş yaparak madenlerde dolaştık ve bu dolaşmanın ilk meyvesini topladık.

Resim

Hız kesmeden yolumuza ve hedeflerimize devam ettik.Bu azmimiz karşısında Yeşim Taşları insaflı davrandılar ve bize bir adet Jadeit ikramında bulundular.

Resim

Bir taneye talim iken ikinci Jadeit'in çıkması bizi coşku ve sevince boğdu.

Resim

Alt+F4 yaparak benim lügatımca 'Maden Çıkmazı' olarak tabir ettiğimiz yere geldik.Oyuna girdik ve Çiğdem çektik.Sonuç pozitifti,teşekkürler. :)

Resim

Bir geldi,iki geldi.Bir üçüncüye neden hayır diyelim değil mi? :D

Resim

Dostlarımı kasarken raylarda rastladığım iki savaşçı ile ray sonuna kadar beraber ilerledik.Anladım ki onlar ırklara gidecekti ve beni de ırklara gidiyor sandılar.Ben de durumu izah ettim efem,devamı aşağıdadır. :D

Resim

Sığınaklar ilk turumuzdan düşenler:

Resim
*
Resim
*
Resim

Son turumuzda Kenan bir adet kolye bıraktı çantamıza.Malumunuz benim savaşçımın Işık Hanım Kolyesi eksik.Çantamızda da bir kolye çıkınca bir an şaşırdık.Ancak beklediğim şey değildi. :(

Resim

Üç günlük suskunluğun ardından pay koparmanın şerefine. :D

Resim

Esen kalmanız dileğiyle,selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII »

Düşürdüğün Eşyalar Ve Çektigin Madenler Hayırlı Olsun Bereketli Gün Geçirmişsin :)
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Eniyisi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Eniyisi »

Her ne kadar bugün 9-10 arası beni kasman için anlaşsakta oyuna giremediğim için özür dilerim öncelikle. Daha sonra aklıma günlüğünden bahsettiğin gelmişti, en başından başladım okumaya(oku oku bitmiyor yahu). Oyuna sıfırdan başladığımı biliyorsun zaten. Umarım 2018'e güzel bir hesapla(karakterle) girerim 8-) Yardımların için teşekkür ederim dostum ;)
Saçmalıklardan sıkılmış birisi
Tablet - Psychoshow - Eniyisi
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

IIxSoulflyxII yazdı:Düşürdüğün Eşyalar Ve Çektigin Madenler Hayırlı Olsun Bereketli Gün Geçirmişsin :)
Teşekkür ederim dostum. :)
Eniyisi yazdı:Her ne kadar bugün 9-10 arası beni kasman için anlaşsakta oyuna giremediğim için özür dilerim öncelikle. Daha sonra aklıma günlüğünden bahsettiğin gelmişti, en başından başladım okumaya(oku oku bitmiyor yahu). Oyuna sıfırdan başladığımı biliyorsun zaten. Umarım 2018'e güzel bir hesapla(karakterle) girerim 8-) Yardımların için teşekkür ederim dostum ;)
Rica ederim.Oyuna girememiş olman problem değil.Bu akşam deneriz şansımızı. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar;

Malumunuz YGS sonuçları açıklandı.Bu sene de LYS'ye girmeye hak kazandım.Bu demek oluyor ki,oyuna ayırdığımız saatler azalacak,ders çalışmalarımız tavan yapacak.Her neyse,bugün de rayların yolunu tuttum. :) Ufuk'u 20 seviye birden kasarak güne noktayı koydum.

Savaşçıda rızkımızı bugün alamadık.Aklıma büyücünün kasasının dolu olduğu geldi ve girdim.O sıra baktım ki daha dolmayan yerler var.Gittim birkaç yaratık kestim.Gaza geldim ve Lodos Maden Ocağını bastım.O sıra ekrandan çıkan sözle şaşırdım.Cahilim kusura bakmayın ilk defa ocak basıyorum.Hiçbir şeye dokunmadan geldiğim gibi de çıktım. :D

Resim

Biz kasa doldurmak için akreplerde ve örümceklerde dolaşırken,bir sürpriz yaşadık.

Resim

Tabi sonrasında yedirdiler bize meselayı.

Resim

Raylarda Ufuk'u kasarken düşürmüş olduğum bir reçete.İş görebilir. ;)

Resim

Gün sonunda bir alıcı bularak,elimdeki toplam 2 adet Salgıyı 6M'den sattım.

Resim

Bugünlük de böylece bitmiş oldu.Esen kalmanız dileğiyle,selametle!
Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Hiheyyyttt lanetlenmem ben 8-)
Kullanıcı avatarı
Eniyisi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Eniyisi »

Retaliation yazdı:
Merhabalar;

Malumunuz YGS sonuçları açıklandı.Bu sene de LYS'ye girmeye hak kazandım.Bu demek oluyor ki,oyuna ayırdığımız saatler azalacak,ders çalışmalarımız tavan yapacak.Her neyse,bugün de rayların yolunu tuttum. :) Ufuk'u 20 seviye birden kasarak güne noktayı koydum.

Savaşçıda rızkımızı bugün alamadık.Aklıma büyücünün kasasının dolu olduğu geldi ve girdim.O sıra baktım ki daha dolmayan yerler var.Gittim birkaç yaratık kestim.Gaza geldim ve Lodos Maden Ocağını bastım.O sıra ekrandan çıkan sözle şaşırdım.Cahilim kusura bakmayın ilk defa ocak basıyorum.Hiçbir şeye dokunmadan geldiğim gibi de çıktım. :D

Resim

Biz kasa doldurmak için akreplerde ve örümceklerde dolaşırken,bir sürpriz yaşadık.

Resim

Tabi sonrasında yedirdiler bize meselayı.

Resim

Raylarda Ufuk'u kasarken düşürmüş olduğum bir reçete.İş görebilir. ;)

Resim

Gün sonunda bir alıcı bularak,elimdeki toplam 2 adet Salgıyı 6M'den sattım.

Resim

Bugünlük de böylece bitmiş oldu.Esen kalmanız dileğiyle,selametle!
Sanırım dün bütün gününü bana ayırdın, daha maden çekecekti :D
Saçmalıklardan sıkılmış birisi
Tablet - Psychoshow - Eniyisi