Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: YaMaN-Retaliation Günlüğü

Mesaj gönderen Retaliation »

Merhabalar;

Bugün, günler sonra oyuna girebildim. Birkaç gündür yoğun olduğumu söylemiştim. Bunun etkenleri arasında gerek Üniversite işleri, gerek de iş bulma çabalarıdır. Üniversite için hala bir tercih yapmadım. Hedefim bir burs bulmak.
Ayrıca Pazartesi de bir işe başlıyorum kısmetse. Yazın sonuna dek orada olacağım. Çalışma saatlerini henüz ben dahi bilmiyorum.
Bakalım İKV'ye vakit ayırabilecek miyiz?

Efenim bugün hunharca Migrat attık demek isterdim ama Ada'da büyük çaplı bir savaş olunca iki tur atabildik. Kafamızı sağa çeviriyoruz Lodos, sağa çeviriyoruz Arz. Her neyse, biz yine de içeri girdik ve İmmuneler, Funditoresler ve Evocatilerle olan mücadelemize başladık.
Resim

Uzun zamandır Migrat'a girmeyince de garip hissettim açıkçası. Yine de Centurion tarafından hoş karşılandım. Bana bir adet pantolon ikram ederek son nefesini verdi.
Resim

Sırada tek o kalmıştı... Beyaz Adam'ın dediği gibi "#@!?." Birçok oyuncunun düşüremediği yüzükler için,
çok küfür yiyen NPC'lerden biri: Junon! Naaşı soğuk zemine temas etti ancak yine çok küfür yedi!

Resim

Bugünlük de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar;

Arkadaşlar maalesef burası bir süredir sessiz ve yine maalesef de öyle kalacak. İşten gelip kendimi eve atana kadar pilim bitmiş oluyor. Yaklaşık 1 ile 1.5 ay arası kadar üniversite masraflarımı çıkarmayı ve -büyük ihtimalle- şehir dışına çıkacağımı düşündüğüm için bir Dizüstü Bilgisayar almayı düşünüyorum. Sadede gelirsek; buralar haftada en fazla 2-3 gün güncellenir, fazlası da gelemez. Yine de ben elimden geldiğince yazmaya çalışacağım.

Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar;

Uzun bir aranın ardından tekrardan selamlar... Malumunuz naçiz mazeretim var ve ayrıca onlarla gelen bir de hedeflerim. Bu haftayı, bu günle geride bırakacağız inşallah. Önümüzdeki hafta gececi çalışıyor olacağım. Eğer uyku sürem fazla olmazsa -ki en fazla 8-9 saat uyuyorum- önümüzdeki hafta, bu haftaya oranla daha hareketli olabilir. Velhasıl, bugün yine tadını çıkartarak oyunda yerimizi aldık ve materyal avcılığı yapmaya çalıştık. Başarılı oldun mu derseniz, örümcekler bize /nah çekti. Olsun, yine de şükürler olsun ki kazançlı çıkabildik. :)

Bakın işte, suratlarına tükürsem bunlar, ondan da anlamazlar. :rage:
Resim

Ama... Bir kahramana sahibiz ve o kahraman, çıkagelirken getirdiği ışıltı ile bize umut dağıtıyor!
Resim

Şöyle garip bir olayla karşılaştım. Maden çıkmazına girdiğimde Söyle kanalından bir kişinin bir şey yazdığını gördüm. Ancak sağda solda kimse yoktu. İşin aslını iki saniye sonra haritaya bakınca anladım. Meğer adamlar Irkların orada imiş.
Resim

Bir yandan Örümceklerle boğuşurken bir yandan da Klan kanalını okuyordum. Sabahtan beri bir arkadaşın Gaffar'a Meteorit 2 (III) ve Büyü Bozma (III)'lü arkadaş aradığını gördüm. Yazışmaları biraz süzdükten sonra son iki kişiyi aradığını öğrendim. Yahu grupta bir tane bile olsa iyidir. Neden 5 kişide bu tılsımlar olmak zorunda? İKV Anasayfası'nda yapılan açıklama bu arkadaşları hiç etkilemedi mi? Ben de duruma göre verdim eksiyi!
Resim

Loncamıza alınan yeni Maden arttırıcının keyfini çıkartmak için Savaşçımı madenci sınıfına ayarladım ve başladım Eminönü sokaklarını gezmeye... Şükürler olsun ki üç aden Saf Altın elde ettik. Bu arada loncamıza olan başvurularımız hala devam etmektedir. Başvurmak isteyen arkadaşlar, buradaki forumu doldurarak başvurabilirler.
Resim
*
Resim
*
Resim

Ayrıca Sivri Ada'da madencilik faaliyetlerimizi devam ettirmek istedim ve Altınlar kalkana dek orada bir tur attım. Bu turun sonucunda küçük bir ganimet daha elde ederek günü kapatmış olduk.
Resim
*
Resim
*
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Companions

Mesaj gönderen Dawnguard »

Özletiyorsun kendini,işleri yoluna koyman dileğiyle.
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Dawnguard yazdı: 30 Tem 2017 20:43 Özletiyorsun kendini,işleri yoluna koyman dileğiyle.
İyi dileklerin için teşekkür ederim adaş. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII »

Oh oh Hasılata bak :D Akıyorsun gene Helaal Furkan başkan :D
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

IIxSoulflyxII yazdı: 30 Tem 2017 23:16 Oh oh Hasılata bak :D Akıyorsun gene Helaal Furkan başkan :D
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Sabrina hirsina hic sıkılmadan hedefine ulasmak icin cabalamana hayran kaldim dostum.Tebrikler ara ara devam et yaklasik 2 saattir bastan sona ozet geçe geçe okudum gunlugun gercektende basarili tebrikler
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Parlementxx yazdı: 31 Tem 2017 11:59 Sabrina hirsina hic sıkılmadan hedefine ulasmak icin cabalamana hayran kaldim dostum.Tebrikler ara ara devam et yaklasik 2 saattir bastan sona ozet geçe geçe okudum gunlugun gercektende basarili tebrikler
İyi dileklerin için teşekkür ederim dostum. Elimden geldiğince yazmaya devam edeceğim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar;

Bugün Tolga dostumla muhabbeti bol günü geride bıraktık. Hem materyal avcılığı hem de sohbet ettik. Tabi bir yerden sonra ara verdim. Bir iki saat sonra oyuna büyücü ile devam ettim. Şaşırtıcı derecede kazançlıydık ama fazla da abartılacak cinsten değil. Buna da şükür diyelim ve gelişme bölümüne geçelim.

Tolga ile aramızdaki maden çekme atışması. :D
Resim

Tabi umduğumuzu Eminönü'nde bulamadık ve Tolga'nın da orada maden çekmesinden mütevellit Ada'ya geçtik. İşte Ada maceramızda düşenler:
Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim
*
Resim

Uzun zaman sonra bir Dört Yapraklı Yonca. :-O
Resim

Tolga, o kadar uzun zamandır konuşuyoruz, hala beni tanıyamamışsın. Hedeflerimi yerine getirmeden ben oyunumu oynayamam. Yakıştıramadım, pes doğrusu! :)
Resim

Ve sonunda attık kendimizi Hol'e. Daha oyuna yeni girdik, selamımızı verdik. Ardından savaşa giriştik ve savaşın sonucunda gözlerimiz bayram etti.
Resim

Sadece Dükkan arttırıcısı ile iki günde iki tane Jadeit çektik. İnanın, Lonca arttırıcı olsa ve denesem düşmezdi.
Resim

Şöyle de şakalanarak güne noktayı koyduk efenim.
Resim
*
Resim

Gece mesaisine özel paylaşmak istediğim bir şarkı. Neticede biz de sabaha kadar uykusuz kalacağız. :upside_down_face:

Resim