Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Mesaj gönderen Retaliation »

FiratCakiroglu yazdı: 12 May 2018 12:25 Takı 140m ? Amanın..!!
Şaheser yüzük kolye olmayınca durum bu başkan. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

Retaliation yazdı: 09 May 2018 22:09
Resim
Merhabalar;

Gün sonunda ise savaşçı karakterimize ileride çok lazım olacak Yeşilmen icadı Atmaca modeli kolyeyi alarak noktayı koyuyoruz.

Resim
Bugünlük de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle selametle!
Benim kişisel görüşüm ilerleyen zamanlarda fiyatlar illa ki düşecektir. Beklemekte fayda var. :D

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

LethieN yazdı: 13 May 2018 13:11
Retaliation yazdı: 09 May 2018 22:09
Resim
Merhabalar;

Gün sonunda ise savaşçı karakterimize ileride çok lazım olacak Yeşilmen icadı Atmaca modeli kolyeyi alarak noktayı koyuyoruz.

Resim
Bugünlük de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle selametle!
Benim kişisel görüşüm ilerleyen zamanlarda fiyatlar illa ki düşecektir. Beklemekte fayda var. :D
Fiyatlar düşse de Eminönü'ne çok geç gelir. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Teşkilatta tılsım fiyatları çok uçuk. Ana kolye.yuzukler 100 m den rahatlıkla gidiyor.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Resim

Merhabalar;

Karaköy maceramız kaldığı yerden devam ediyor. Önceki yazımızda G.R.C. kulübüne üye olarak, kulüp içerisindeki alengirli işlerin peşinden koşmaya başladık. Tabi kolay olmayan çetrefilli bir iş bu. Ancak biz Hidra'ya kafa atmış neferleriz, eskileri deşifre etmişiz, bunu mu çözemeyeceğiz? Elbette ipin ucunu tutmaya bir yerden başladık.

Derin'e kulübe üye olduğumuzu ve röportajın bize ait olduğunu söyleyince yüzü düştü. Çenesinden tutarak hafif başını kaldırdığımızda "Tasalanma Derin, yak bir köşe yazısı." dedik. Güldü ve bu Fehim denilen adamın bir fare adamı aradığını söyledi. Adı Konak'mış. Hortlakların orada görülmüş en son. Derin dedi ki benden duymadın görmedin. Biz de fare adamı bulduğumuzda bazı şeyler sayıklıyordu. Rakamlar, ruh taşları, Fehim'im ben nidaları... Delidir diye geçiştirecekken var bu işte bir bit yeniği dedik ve tekrar Derin'e geri döndük.

Resim

O esnada kira zamanı geldiği için yine gazeteciliğe soyunduk ve Derin için tehlikeye girerek Gustav topunun fotoğrafını çektik. Akabinde Başkanlık binasında başı dertte olan Sis'e uğrayarak hal hatır sorduk. Meğer Gizit içerisinde ajanı varmış ve ölmek üzereymiş. Birbirleri ile yüz yüze görüşmeyen işçi-işveren ikilisi, iletişimlerini bir dolap üzerinden gerçekleştiriyorlarmış. Sis de malumunuz o dolabı bularak içinde ne var ne yoksa süpürmemizi istedi.

Resim

Dolap Hakir'in bulunduğu çıkmaz bir alt sokaktaydı. İçindekileri alarak geri döndük.

Resim

EM'de seviye kasarken naçizane günlüğümüz okuyan iki Arz neferi ile karşılaştım. Kendilerine veremediğim söz için üzgünüm zira iş koşuşturuyoruz, ana terliği soluğumuz kadar yakınımızda. Kendilerine buradan teşekkürlerimi sunuyorum.

Resim
*
Resim

Ve değeri bugünlerde düşse de hala değerli bir materyal olan İstanbul Kardeleni'ni sizlere takdim etmek isterim.

Resim

Akabinde döndük Fehim'e geri. Fehim dedi ki "Az yaklaş kameraya..." Öhöm Öhöm! Bu değildi pardon, "Güzel kardeşim sana bir deneyim yaşatacağım" dedi. Tabi böyle demesi yine bizi şüpheye düşürdü. Orada "Höst, ne diyorsun lan deyyus!" diyemedik tabi "Ne deneyimi?" dedik. O da bizi arkasındaki kapıya yönlendirdi. Aklıma üç farklı şey geldi. Üçü de birbirinden kötü. Gevşemeli ve rahatlamalı mıydık yoksa tetikte mi kalmalıydık?

Resim

İçeride bizi bir asistan karşıladı ve koltuğa oturttu. Bize bir iğne yaptı. O esnada suikaste gidiyoruz sandım ama meğerse başka birinin gözünden bir anıya tanıklık etmiş olduk. Köşk dönemlerinde sırtımızda çuvalla mal taşıyorduk. İsmimiz haykırılınca Köşk'ten ayrıldık ve anı da burada bitti. Ayağa kalktığımızda -cahilliğimizden dolayı- etrafa "Ne oluyor? Ne oluyor?" der gibi bakınıyorduk. Fehim'e gittiğimizde meğer kulübün emelinin bu olduğunu anladık. Fehim kazancını anı pazarlayarak ve yaşatarak kazanıyormuş. Bizden de anılarımızı istedi. Narkozun etkisi ile "Bakarız" dedik ve Arzuhalci'ye görünmeye karar verdik.

Resim

Arzuhalci'ye olanları anlattığımızda, kendi reçetelerinden yapılmış böyle çalışmaların normal olabileceğini zira İstanbul'un her köşesinde reçeteleri olduğunu söyledi. Ancak kullanılan teknoloji yanlış ellere geçerse işte bu kötü olabilirdi. Kendisine teşekkür ederek oradan ayrıldık. Deli fare adamın sayıkladığı "Çare" lafıyla Derin'in bize bahsettiği Çare Hastanesi aklımıza geldi. Olay üzerine ağırlık vermeye başladık.

Resim

Bugünlük de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
Resevtion
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Resevtion »

Ellerine sağlık değerli dostum. Sende gidersen kimsesiz kalır Kıyamet Günlükleri bilesin.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Resevtion yazdı: 14 May 2018 22:29 Ellerine sağlık değerli dostum. Sende gidersen kimsesiz kalır Kıyamet Günlükleri bilesin.
Gece gece duygulandırmayın beni. :disappointed_relieved: Elimizden geldiğince buradayız vesselam. Burası bizim naçizane sesimiz, sesinden vazgeçer mi insan? :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Resevtion
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Resevtion »

Aman aman kısılmasında sesimiz başka bişeye hacet yok. :relieved:
Retaliation yazdı: 14 May 2018 22:35
Resevtion yazdı: 14 May 2018 22:29 Ellerine sağlık değerli dostum. Sende gidersen kimsesiz kalır Kıyamet Günlükleri bilesin.
Gece gece duygulandırmayın beni. :disappointed_relieved: Elimizden geldiğince buradayız vesselam. Burası bizim naçizane sesimiz, sesinden vazgeçer mi insan? :)
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Günlüğünün her bir sayfasında destansi bir yazı olarak günlük yazan ve bu günlüklerini okurken keyf aldigim. Ve bir fotoğrafını atsinda görelim dediğim bir karakter sahibi forum ve oyun kullanıcısı kardeşimizdir kendisi. Bir foto bekliyorum . Kim bu yazar😉
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

MaHKuMII yazdı: 15 May 2018 18:28 Günlüğünün her bir sayfasında destansi bir yazı olarak günlük yazan ve bu günlüklerini okurken keyf aldigim. Ve bir fotoğrafını atsinda görelim dediğim bir karakter sahibi forum ve oyun kullanıcısı kardeşimizdir kendisi. Bir foto bekliyorum . Kim bu yazar😉
Reeldeki halimin bir fotoğrafını istiyorsanız kafam olmadığında yakışıklı biriyimdir. :)
Resim