Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Mesaj gönderen Retaliation »

BayTerapi yazdı: 19 May 2018 18:34 Artık şu parayı harcar mısın ? O:-) O:-)
Paranın değeri yok ki denilen klasik laf oyunda da geçerli Murat. Elimize gelse beş dakikada harcanabiliyor. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Retaliation yazdı: 19 May 2018 19:06
BayTerapi yazdı: 19 May 2018 18:34 Artık şu parayı harcar mısın ? O:-) O:-)
Paranın değeri yok ki denilen klasik laf oyunda da geçerli Murat. Elimize gelse beş dakikada harcanabiliyor. :)
Doğru, haklısın. Ama parayı görünce heyecanlanıyorum biliyorsun. B-)
kedi
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Resim

Merhabalar;

Epey uzun bir aradan sonra tekrar merhaba... Bayadır yazamıyoruz, görüşemiyoruz, daha doğrusu oyuna giremiyoruz çünkü dibe battık vesselam. Reel hayat bizi kavuruyor maalesef sinirden stresten oyuna da giremiyoruz. Hasan dostumun oyuna dönmesi ile yavaş yavaş kendimi oyuna alıştırmaya başladım. Ayrıca bir süre piyasanın da durulmasını da bekliyordum alttan alttan ki, bir nebze azalma olduğunu gördüm. Dün ise güzel ve keyifli bir gün geçirdim. Dilerseniz kısa geçerek hemen oraya geçelim.

Mani yarışması gereği kazandığımız Nadide Eşya (Zırh ve Asa hariç) ödül hakkımızı Anu Ceket üzerinde kullanarak toplam buz büyümüzü 2218'e çıkardık. Ceketin görünümü şu şekilde:

Resim
Bu sene yarışmayı kazandığım için seneye kibirleneyim de herkes mani görsün. (!)

Oyuna girdiğimde Nureddin Ağabey'in "Ooo Furkan" yanıtı ile karşılaşınca görüştük selamlaştık ve hal hatır sorduk birbirimize. Nureddin Ağabey 51 seviye büyücüsünün hem görevlerini yaparken hem de seviye atlamaya çalışıyordu. Bir süre ona yardımcı olmaya çalıştım.

Resim

Ardından Fierce lonca üyelerinin GBZ'ye destek aradığını gördüm. Öğlen vakti şef yaratık kesimlerine hayret ederim normalde lakin eksik çok, oyunda da bayağıdır yokuz diye onlara eşlik ettik. Beş kişi ile başarılı iki GBZ kesimi yaptık.

Resim

Ardından yine Fierce loncası sağ olsun, GBZ'ler kalkana kadar Büyük Büyücü ve Yüce Komiser kesmeyi önerdiler. Bendeniz kel kavuk, Yüce Komiser görevim olduğunu ve seve seve eşlik edebileceğimi söyledim. Onlar da "Madem görevin var, haydi" diyerek müthiş bir tevazu göstererek Çare Hastanesine götürdüler. Yalnız benim GGS görevim olduğu için, Yüce Komiseri kestikleri kapıdan geçemiyordum. Bu yüzden onlar beş kişi (Yüce Komiserde aramıza bir kişi daha eklenmişti) keserken benim kenarda oturmamı istediler. Kesim için onlara çok teşekkür ederim.

Resim

Sonra düşe kalka Yılan'ı aramaya başladık. Laboratuvarda olduğu aşikardı ancak ben buranın yabancısıydım. Düşe kalka, örsümüz 0 olana dek çabaladık. Çare hastanesindeki çareyi alt f4 çeke çeke ışınlanarak gitmekte bulduk ve laboratuvara vardık. Erg'ten kafayı hafif sıyırmış biri laboratuvarın başında beklemekteydi. Kadın bizden kendisini öldürmemizi beklerken biz yalnızca laboratuvarı talan etmekle yetindik.

Resim

Ardından arkada Derin'in bize bahsettiği mektup geçiyordu... Perihan Hanım'ın Gediz Bey'e yazdığı mektuptu bu. Duvardan hışımla sökerek aldık. Çivinin deldiği yırtık biraz büyüdü ve kağıt biraz daha yırtıldı. Mektubu okuduğumuzda Perihan Hanım'ın inancı, Gediz Bey'in görüşünü de değiştirdiğini gördük. Mektup özenle katladık ve cebimize attık.

Resim

Ardından Yüce Komiser'in bulunduğu yerin karşısındaki sonsuzluk işareti bulunan odaya girdik. İçeride doktor asistanları korkudan kaçacak yer ararken biz şaşkınlıkla etrafı geziyorduk. Etrafta onlarca kapsül bulunuyordu ve birinin kapağı açıktı. Bu kapsül 15 numaralı kapsüldü. Kendini Fehim sanan Konak'ın kapsülü olduğunu anladık. Kapsülün üzerinde müşteri bilgileri yazıyordu. Ne müşterisiydi bu? Bir insanın genç kalıp sonsuza dek yaşaması için bir fare adam mı yaşlanıyordu, yani onun yerine! Derin düşler içerisinde iken ihtiyatlı bakışlarımız odanın ilerisindeki dev kablolara döndü. Nereye gidiyordu bu kablolar?

Resim

Kabloların gittiği oda, laboratuvarın karşısındaki odaydı. Kapıda 'Frekans Odası' yazıyordu. Ergten gözlerimiz mi kör olmuştu da görememiştik? İçeri girdiğimizde bilim adamları kaçıştı. Biz ise sağdaki masaya ve onun üzerindeki duvarda yer alan şekle bakmaya başladık. Kabloların frekansı Bankalar Caddesinin üzerine çıkıyordu. Tarif edilen yer, Umut Dergisi ve Başkanlık Binasının karşısındaki pas tutmuş demirleriyle önemsiz gördüğümüz antenli binaydı. Her şey artık gün yüzüne çıkmıştı. Daha fazla tehlikeye karışmamak adına buradan çıkmalıydık.

Resim

Bugün de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Klan: Lodos

Mesaj gönderen mstfmrt »

Günlüğüne tıklarken yanlışlıkla ilk sayfaya girdim, ağlamıyorum gözüme erg kaçtı ':)
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Ödülün hayırlı olsun. Güle güle kullanman dileğiyle.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

mstfmrt yazdı: 13 Haz 2018 14:09 Günlüğüne tıklarken yanlışlıkla ilk sayfaya girdim, ağlamıyorum gözüme erg kaçtı ':)
Anılar... Anılar... Şimdi gözümde canlandılar...
Seven yazdı: 13 Haz 2018 14:56 Ödülün hayırlı olsun. Güle güle kullanman dileğiyle.
Teşekkürler.
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Herkese iyi bayramlar. Agah Efendi, iyi bayramlar. Handan Hanım, iyi bayramlar. İsmet Bey size de iyi bayramlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen mstfmrt »

Retaliation yazdı: 15 Haz 2018 07:47 Herkese iyi bayramlar. Agah Efendi, iyi bayramlar. Handan Hanım, iyi bayramlar. İsmet Bey size de iyi bayramlar.
Aktar Şevket al eline al al İyi bayramlar
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Selamün aleyküm kardesim. Ceketin hayırlı olsun. Her zaman en iyisini yapmak için uğraşıyorsun ve kazanıyorsun. Eminönü sunucusunun gururu 😉
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

MaHKuMII yazdı: 16 Haz 2018 14:58 Selamün aleyküm kardesim. Ceketin hayırlı olsun. Her zaman en iyisini yapmak için uğraşıyorsun ve kazanıyorsun. Eminönü sunucusunun gururu 😉
Aleykum Selam. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Aklımız fikir çukuru girseniz içinde kaybolursunuz. :)

Bu arada Eminönü'nün gururu olabilmem için daha kırk fırın ekmek yemeliyim. :)
Resim