Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Mesaj gönderen BayTerapi »

Retaliation yazdı: 15 May 2018 19:26
MaHKuMII yazdı: 15 May 2018 18:28 Günlüğünün her bir sayfasında destansi bir yazı olarak günlük yazan ve bu günlüklerini okurken keyf aldigim. Ve bir fotoğrafını atsinda görelim dediğim bir karakter sahibi forum ve oyun kullanıcısı kardeşimizdir kendisi. Bir foto bekliyorum . Kim bu yazar😉
Reeldeki halimin bir fotoğrafını istiyorsanız kafam olmadığında yakışıklı biriyimdir. :)
:') :') :') :') :')
kedi
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

Resim

Merhabalar;

Karaköy'de olan maceramız devam ediyor. Savaşçımızı 57 seviye yapmış ve öylece bıraktık. Zira Karaköy'de piyasanın düşmesini bekliyor ve aynı anda iki karakter kasamıyoruz. Bundan mütevellit meşhedi emsali Reta'mıza geri dönerek hunharca sevgi yağmuruna boğuyoruz. Bu kısmı kısa geçerek gelişme kısmına geçiyoruz.

Savaşçı karakterimizle Narin Kardelen çekerek çantamızın ışıltısını arttırıyoruz.

Resim

Daha sonra Dev Tırtılların orada papatyagillerin familyasından olan Anthemis'i de çantamıza alıyoruz.

Resim

Ardından Hakir'in arkasındaki çıkmaz sokakta deparlayarak, daha doğrusu ölümle yarışarak maden avcılığı yaparken bir adet Tulyum elde ediyoruz.

Resim

Daha sonra ise lonca ahalisi ile GBZ kesimi gerçekleştiriyoruz. Eh tabi elimiz boş dönüyoruz.

Resim

Ardından oradan Büyük Büyücü'ye zıplıyor ve görevimiz için çaba sarf ediyoruz. O esnada sağda soldaki çapulcu fanatiklerden güzel bir reçete alıyoruz:

Resim

Başarılı iki üç kesim yapıyor ve güne veda ediyoruz. Büyük Büyücü'nün saygı duyulması gereken bir büyücü olduğunu anlıyoruz. Burada da başı boşluğu çekiyoruz. Ancak loncamızdan Erhan Hocam bir eldiven alarak günü karlı kapatıyor.

Resim
*
Resim

O günün sabahına Kerime'ye giderek tehlikenin geçtiğini söylüyoruz. Zaten Fanatikler de artık etrafta görünmez oluyorlar. Kızcağız çok seviniyor bu duruma. Sonra konu dönüyor dolaşıyor ve babasına geliyor. "Keşke babam hain olmasaydı, Kenan denilen o adama yardımcı olmasaydı" diyor. O anda ne Erg bizi boşluğa sürüklüyor ne de aldığımız üç beş jilet yarası, sanırsınız psikopatın... Öhöm öhöm! Bu acının boşluğu oluyor. Kız, meğer teknisyen Zahir'in kızı. Oradan adeta koşarak uzaklaşıyor ve Derviş'e doğru yol alıyoruz.

Resim

Derviş telaşımızı hayretle karşılıyor. Ancak ağzımızı ona açamıyoruz. Ardından bizi baştan aşağıya süzerek kaşlarını çatıyor. Homurdanıyor ve şifalı eliyle bize dokunuyor. Yine dudaklarından bize dokunacak sihirli sözcükler dokunuyor. Sonrasında ise ne acı kalıyor kalbimizde ne de hissi. Acıyı düşleyebiliyoruz ancak hissedemiyoruz. Biz hayret ederken Derviş iki ilaç sıkıştırıyor elimize ve Kerime'nin ablasına diyor. Kıza onları da temsil ederek gülümsüyor ve oradan ayrılıyoruz.

Resim

Son olarak da şöyle bir 'glitch' Türkçesiyle hata dediğimiz şeyi paylaşmak isterim. Derviş Hasan'ın yüzü arkadan bakıldığında bıyığının çehreden bağımsız olduğunu görüyoruz.

Resim

Bugünlük de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Allah aşkına kaldır şu resmi korktum :D
kedi
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

BayTerapi yazdı: 15 May 2018 22:35 Allah aşkına kaldır şu resmi korktum :D
Sürpriz. :)

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Retaliation yazdı: 15 May 2018 22:44

Resim
Sırf 5 dakika bununla uğraştın dimi. #) #) #) :zipper_mouth: :')
kedi
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

BayTerapi yazdı: 15 May 2018 22:46

Resim
Evet. :) O değilde kadını yıllar sonra görünce sesi kulaklarımda çınladı. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

BayTerapi yazdı: 15 May 2018 22:46

Resim
Evet, hatta bir oyunda yanınca bu meymenetsiz çıkıyordu. :unamused:
kedi
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Retaliation yazdı: 15 May 2018 19:26
MaHKuMII yazdı: 15 May 2018 18:28 Günlüğünün her bir sayfasında destansi bir yazı olarak günlük yazan ve bu günlüklerini okurken keyf aldigim. Ve bir fotoğrafını atsinda görelim dediğim bir karakter sahibi forum ve oyun kullanıcısı kardeşimizdir kendisi. Bir foto bekliyorum . Kim bu yazar😉
Reeldeki halimin bir fotoğrafını istiyorsanız kafam olmadığında yakışıklı biriyimdir. :)
Çirkin yakışıklı diye bir şey yoktur ki . Her insan güzeldir.😎
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Resim

Merhabalar;

Öncelikle herkesin 19 Mayıs Atatürk'ü anma gençlik ve spor bayramını kutlarım. Efendim Karaköy maceramız çakıllı yollardan yalpalaya yalpalaya devam ediyor. Bazen giremiyoruz, kesim olunca vakit buldukça girebiliyoruz. Ben gececi değilim maalesef. Loncadaki dostlarım daha çok çalışan bireyler olduğu için akşam aktifler. Gündüz de bir şeyler olmayınca oyalanıyoruz kendi çapımızda. Her neyse zaten kısa bir gün olacak yazacağımız diyelim ve sözü uzatmadan gelişme bölümüne geçelim.

Karaköy'e 0 para ile başlayanların reçete düşürüp satmasıyla ve tıkla üret işiyle meşgal olduğu Otopark bölgesindeyiz. Evet adı meşhur oldu, düşürülen reçeteler ile ayyuka çıktı. Hele Eminönü gibi suyun dahi 1M olduğu bir yerde bir reçete düşürmek ve satmak... Göz bebeklerinizde paranın imgesini görüyorsunuz. Ben reçete konusunda şanslıydım lakin bu sefer tutmadı.

Resim

Daha sonra bölgede yansıtılmış Karamuk İcadı Müteferrika Planı Yüzük fiyatını sordurduk ve 150M olduğunu düşünerek "Ulan düşmedi daha mı bunlar!" diye hayıflanırken satıcı kişiden ikinci bir mesajla yüzümüz güldü. Meğer kendileri günlüğümüzü okuyan, bilen birisiymiş. Sağ olsun indirim yapmakta çekinmedi ve biz de el sıkışarak anlaştık. Kendisinin de fotoğraf ricasını kırmayarak birbirimize iyi temennilerde bulunmuş olduk.

Resim
*
Resim

Yüzüğün verdi az buçuk hasar artışıyla kendimizi İnsan Mahallesi'nin aşağısındaki Fanatiklerde bulduk. İki gruba birden salça olurken ramak kala West Side Rap ustası Lyrical Wizard (Lirikal Büyücü) Ice Cube sayesinde ölümden döndük. Kendisine müteşekkir olduğumuzu fısıldama kanalından belirterek birkaç kez Fanatik leşi yere serdik ve güne veda ettik.

Resim

Son olarak günü Kingsman filminden alıntılanarak yeniden düzenlenmiş bir video ile veda edelim. Bu tarz videolar yüzünüzde tebessüme sebep olup harika diyorsunuz.

Bugünlük de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Artık şu parayı harcar mısın ? O:-) O:-)
kedi