Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: YaMaN-Retaliation Günlüğü

Mesaj gönderen Retaliation »

ZowieN yazdı:Yeni itemlerin hayırlı olsun dostum devamı gelir inşallah. :)
Tesekkur ederim,hız kesmeden devamlı yazmaya çalışacağım
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhaba sevgili günlük

İşten geldim ve sözümü tutmak amaçlı hemen yazmak istedim,ancak yazdıklarım dünün olaylarıdır.

Şu sıralar tank savaşçıya olan ilgim arttı,nedenini ben de bilmiyorum,belki de kolay dizilmiş olmasıdır :).Oyundaki tanıdık ablam ile hemen Kenan'a girelim dedik ve girdik.Motorin'den şimdilik bana lazım olucak kolye olan Farabi Modeli Solucan Modeli Kolye'yi düşürdüm ve zırhımı 71 küsür,canımı ise 28K civarı yaptım.
Resim
Gruptaki herkes birbirini tanıyor gibiydi,ben de anı olması dileğiyle fotoğraf çekilelim dedim,sağ olsunlar kabul ettiler.
Resim
Ve son olarak Kenan'a vardık,kişi sayısı az olduğu için,gerçi bir karakter AFK olduğu için ben çift şartele baktım :).Sanırım işimi de iyi yaptım,çünkü Kenan bana merhametli davrandı ve poşette bir yüzük verdi.Ama beklediğimiz şey çıkmadı :(
Resim
Unutmadan,Sığınak görevlerimi ve yer altı görevlerini tamamlamışken Migrat görevlerini alayım dedim,Kara Kemik görevine geldim.Bu görevde sağ olsun yakından akrabam bana yardımcı oldu ve görevi yaptık,ona buradan teşekkür ederim :)
Resim

Bugün de böyleydi günlük,güncel olayda yazmaya çalışacağım.
Resim
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Klan: Lodos

Mesaj gönderen mstfmrt »

Günlüğünü yeni gördüm bayağı güzel olmuş :)
Ayrıca ben yokken düşürdüğün Cehennem Asa ve Kıyamet Eldiven hayırlı olsun. Bu arada şifacına asa vermediği için sayısız iltifatlar ettiğin Gaffar Bey ve diğer bosslara sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum :D Seni ve Seven'i çok sevmiş heralde :)
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

mstfmrt yazdı:Günlüğünü yeni gördüm bayağı güzel olmuş :)
Ayrıca ben yokken düşürdüğün Cehennem Asa ve Kıyamet Eldiven hayırlı olsun. Bu arada şifacına asa vermediği için sayısız iltifatlar ettiğin Gaffar Bey ve diğer bosslara sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum :D Seni ve Seven'i çok sevmiş heralde :)

Gaffar Beye biraz şeklimizi gösterdik oda artık bizden sıkıldı ;)
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Gaffara bir de sevecen yaklaşalım istedik,işe yaradı da.Ama bir yere kadar :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhaba Sevgili günlük

Bu anlatacaklarım dünün olayıdır,bugün de günlüğe devam etmeye çalışacağım :)

Sevgili günlük,her zamanki gibi sıradan Gaffar turlarına devam ettim.Bir gruba denk geldim ama öyle bir grup ki Semiha'yı Gaffar'ı resmen üfleyerek devirdik.
Resim
Semiha'yı kestik ve çantayı açtım...
Resim
Böylece 2 pantolonum kaldı bölgeden alacağım :)
Gaffar'da ise sadece reçete alabildim,o da Mevlana Asa Reçetesi
Resim
Sonra Seven ile karşılaştım ve kendisiyle hemen bir Gaffar attım.Stuart'a vardık,çantadan sadece Köşk Madalyonu çıktı,olsun buna da şükür. :)
Resim
Aynı grup ile Semiha'yı içeri atmak için kesime başladık,toplu kons diye tabir ettiğimiz,Topluca açılan Konsantrasyon yeteneğini uyguladık ve Semiha ölmeden önce bana son vuruşunu yaptı,mucizevi bir şekilde 0 can ile kurtuldum 8-)
Resim
Sonra bir ara savaşçıma girdim,görev penceresini açtım ve Islah[46] görevi ile karşılaştım,hemen oyundaki ablama mesaj atarak yardım edebilip edemeyeceğini sormak istedim,o da kabul etti sağolsun :).Bir iki karizmatik poz almak istedim savaşçı ile :)
Resim
Resim

O günü de öyle bitirmiştik,sevgili günlük.Başka bir yazıda görüşmek dileğiyle :)
Resim
Kullanıcı avatarı
yusfcuk95
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen yusfcuk95 »

Ahaha başarılı :D
Kedimiiiiiiğ çaldılar kedimiiiiieeeğ çaldılar kedimiiiiiiğ çaldılar
kutuya koydular
kutuyaaa koydular
kutuyaaaaaa koydular..
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhaba Sevgili Günlük

Şu sıralar üst üste gelen okul sınavlarım,yaptığım staj ve bu seneki LYS-YGS sınavına çalıştığım için,daha önce fotoğrafını aldığım olayları yazıyorum,umarım bir kusuru olmaz.

Dün sabah suları,oyuna girdim ve biri kaos var yardım eder misin dedi,bu teklifi geri çevirmedim ve gruba girdim.Grupta 2 şifacı 1 tank olmayan savaşçı 1 hssi düşük büyücü olmasına rağmen,zar zor da olsa Taarruz Aygıtlarını kesmeyi başardık.Görevi olan arkadaş görevini yaptı ve onlara gelin bir fotoğraf çekilelim dedim,sağolsun kırmadılar.
Resim
Daha sonra azıcık savaşçıya geçeyim dedim.Biri y2 ve biri şifa olmak üzere iki arkadaş hayır işleyip Kenan'a tank götürdü,ben de onlarla 2 tur attım,Kenan ve Junon'da sahiden de Tankların işi zormuş ben de bunu anlamış oldum.Her neyse ilk tur bir şey düşmedi ama 2.tur bana ileride lazım olacak olan yüzüğü düşürdüm.
Resim
Tekrar büyücüme geçtim,bir kaç gaffar attım boş çıktı ama bu seferki boş değildi :).Stuart efendi boş çıktı ama Semiha ve Gaffar için ayn şey söylenemezdi,tabi kendi adıma
Resim
Resim
Gaffar'dan ise sadece reçete düştü.
Resim

Bugünlük de böyleydi günlük,başka bir yazıda görüşmek üzere
Resim
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen mstfmrt »

Pantolonlar hayırlı olsun kaldı 16 parça 8-)
Kullanıcı avatarı
TabipYarbay
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran
Lonca: Kabile

Mesaj gönderen TabipYarbay »

Sana tavsiyem sinav'larina odaklan kardesim cunku gelecegini belirliyor. oyuna gelince fazla takma kafana kendimden ornek veriyim ben haftada en fazla 4 veya 5 saat oynuyorum ve zevkini cikariyorum yani istedigimi yapip cikiyorum oyundan ciktigim an oyun benim icin biter. taki bidahaki girdigim ana kadar. sevgilerimle
Carpie Diem