Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Gizit

Re: YaMaN-Retaliation Günlüğü

Mesaj gönderen Plafect00 »

Hala takip ediyorum, hala eğlenceli. Özledim be Furkan, çok özledim. :confounded:
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Plafect00 yazdı: 22 Eki 2017 21:41 Hala takip ediyorum, hala eğlenceli. Özledim be Furkan, çok özledim. :confounded:
Ben de Muhammed. Çok kısa daha sabretmeliyiz. Akabinde yine eskisi gibi eğlenceğiz. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Retaliation yazdı: 22 Eki 2017 21:48
Plafect00 yazdı: 22 Eki 2017 21:41 Hala takip ediyorum, hala eğlenceli. Özledim be Furkan, çok özledim. :confounded:
Ben de Muhammed. Çok kısa daha sabretmeliyiz. Akabinde yine eskisi gibi eğlenceğiz. :)

Sizin için güncellemeyi daha erkene aldırıyorum efeniiim. :') :')
kedi
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

BayTerapi yazdı: 22 Eki 2017 21:50
Retaliation yazdı: 22 Eki 2017 21:48

Sizin için güncellemeyi daha erkene aldırıyorum efeniiim. :') :')
Teşekkürler Murat. :')
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar;

Ayın 22'sinde girmiş olduğum Çemberlitaş turundan size kısaca bahsederek bugün paylaşım yapacağım. Birkaç gün geç oluyor ama maalesef yapabileceğim bir şey yok. İnternet üzerinden dersler aldığım için erkenden başlıyor, kendimize doğru dürüst zaman ayıramıyoruz. :(

Bir grubun son büyücü aramasıyla gruba dahil oldum ancak henüz gelmeyen biri varmış. Biz de onu bekleyene kadar Lodosların Çemberlitaş önüne baskın düzenledik. Başarılı bir girişim oldu. Ancak sancağa kadar sürülünce, OkO'da yer alanlar bizi fark etti ve üzerimize akın akın gelmeye başladılar. Biz de geriye doğru topukladık. :)

Resim

Stuart Efendi, Çemberlitaş klasiği olan Madalyaları vermekten taviz vermiyor!

Resim

Semiha Hanım'a gelmeden evvle yol üzerinde yer alan iki kalfa ve GBM 71 grubuna saldıracağımız esnada; diğer makinenin de nasıl olduysa menziline girmişiz. (?) İki GBM'yi aynı anda kesince bir garip hissettim açıkçası. :slight_frown:

Resim

İçeride ise Semiha Hanım'ı ayırarak kestikten sonra elimiz boş olarak geri döndük. Gaffar Bey ise, öldüğünden sonra ardında bize bir tane reçete armağan ederek ruhunu ebediyete teslim etti.

Resim
*
Resim

Üç gün önce ise Cümleyi Tamamla etkinliğini kazanarak, İsim Değiştirme Ürünü kazandım. 2015'ten sonra ilk defa karakter adı değiştireceğim. Savaşçım için güzel bir ad düşünüyorum lakin oyun içerisinde olup olmadığını bilemiyorum. Eğer tavsiye edeceğiniz bir isim veya bana yardımcı olabilecek varsa mesaj atmanızı önemle rica ediyorum. :)

Resim

Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
mahmutcaan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen mahmutcaan »

Retaliation yazdı: 26 Eki 2017 18:55
Merhabalar;

Ayın 22'sinde girmiş olduğum Çemberlitaş turundan size kısaca bahsederek bugün paylaşım yapacağım. Birkaç gün geç oluyor ama maalesef yapabileceğim bir şey yok. İnternet üzerinden dersler aldığım için erkenden başlıyor, kendimize doğru dürüst zaman ayıramıyoruz. :(

Bir grubun son büyücü aramasıyla gruba dahil oldum ancak henüz gelmeyen biri varmış. Biz de onu bekleyene kadar Lodosların Çemberlitaş önüne baskın düzenledik. Başarılı bir girişim oldu. Ancak sancağa kadar sürülünce, OkO'da yer alanlar bizi fark etti ve üzerimize akın akın gelmeye başladılar. Biz de geriye doğru topukladık. :)

Resim

Resim

Semiha Hanım'a gelmeden evvle yol üzerinde yer alan iki kalfa ve GBM 71 grubuna saldıracağımız esnada; diğer makinenin de nasıl olduysa menziline girmişiz. (?) İki GBM'yi aynı anda kesince bir garip hissettim açıkçası. :slight_frown:

Resim

İçeride ise Semiha Hanım'ı ayırarak kestikten sonra elimiz boş olarak geri döndük. Gaffar Bey ise, öldüğünden sonra ardında bize bir tane reçete armağan ederek ruhunu ebediyete teslim etti.

Resim
*
Resim

Üç gün önce ise Cümleyi Tamamla etkinliğini kazanarak, İsim Değiştirme Ürünü kazandım. 2015'ten sonra ilk defa karakter adı değiştireceğim. Savaşçım için güzel bir ad düşünüyorum lakin oyun içerisinde olup olmadığını bilemiyorum. Eğer tavsiye edeceğiniz bir isim veya bana yardımcı olabilecek varsa mesaj atmanızı önemle rica ediyorum. :)

Resim

Ödülün hayırlı olsun tebrik ederim Furkan
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

mahmutcaan yazdı: 26 Eki 2017 20:12
Retaliation yazdı: 26 Eki 2017 18:55
Merhabalar;

Resim

Resim

Resim

Resim
*
Resim

Resim

Ödülün hayırlı olsun tebrik ederim Furkan
Teşekkür ederim Mahmut.
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar;

Bir bilgilendirme için bu yazıyı yazıyor olacağım. Geçenlerde kazandığım İsim Değiştirme ürününü dün akşam sularında kullanarak, Yamanıı adlı savaşçımın adını YollugTigin ile değiştirerek, ürünü kullanmış ve yeni bir isme kavuşmuş oldum. Hayırlı uğurlu olsun.

Kimdir Yollug Tigin?

Yollug Tigin; Türk edebiyat tarihi ve Türk tarihi açısından önemli biridir. Bilinen ilk Türk yazarlardan biridir. Kimi kaynaklara ilk; kimilerine göre de Tonyukuk'tan sonra gelen ikinci yazar olarak nitelendirilmektedir. Göktürk Abidelerinde işlemiş olduğu kitabe yer almaktadır. Bu kitabede Yollug Tigin; akıcı bir üslupla Türklerin Çin esaretinden nasıl kurtulduğunu, İlteriş Kutlug Kağan ve oğulları Bilge Kağan ile Kültigin’in hizmetleri ve kahramanlıklarıyla Türk devletinin nasıl yükseldiğini anlatır.

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Hayırlı olsun.
kedi
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

BayTerapi yazdı: 27 Eki 2017 18:33 Hayırlı olsun.
Teşekkürler Murat. :)
Resim